Milyen modot ajánlanátok MTL tankhoz?

Sziasztok. Keresek mtl tankhoz modot. Mit keressek?Kicsi legyen, jól kezelhető. Ne 30 ezer.

1 kedvelés

Szia! Milyen tank alá keresed?

1 kedvelés

Szia. Kizuku Limit

1 kedvelés

22mm tankhoz sok passzol. Ott a saját modja a Kizokunak 14-18ezer, Ehpro 101 10-15ezer, Aegis Solo 10-15ezer, Eleaf pico 13-15ezer, Vaporesso Swag l-ll 13-17ezer. Ezek mind 20alatti modok. És még a rengeteg beépített akksis mod! Van választék!

2 kedvelés

Kicsit több infó nem árt ilyen esetben, de ha kicsire van szükség, egy Vaporesso SWAG 2 megfelelhet. Az Innokin Kroma R is jó választás lehet. Egy Voopoo Drag X sem rossz, igaz oda már kell egy 510 adapter. Böngészd át az emlitett gyártók kínálatát, mellé nem fogsz lőni egyikkel sem.

2 kedvelés

Igazából tisztába vagyok vele, hogy 22mm-es a tank, és rámegy bármire. Végig néztem vagy száz módot,és nem tudtam dönteni, hogy mi is jó nekem​:grin::grin::grin:

Kromát néztem én is. Az nem tetszik benn, hogy 0.5 wattonként lehet állítani.

3 kedvelés

Hát a Kromával több kompromisszumot is kell kötni sajna!

5 kedvelés

Azis fontos használsz-e TC-t! Mert akkor megint szűkűl a kör!

2 kedvelés

Ez így van… Nem vesződtek felesleges apróságokkal, a formatervezési osztály vitte a prímet. :wink: Ettől függetlenül megbízható. A többi ízlés dolga. Szerencsére a 20 alatti kategória is hemzseg a gépektől, így szabad a vásár. Nem rossz az Aspire sem a Deco mod meglepő és tartós, sőt a “lenézett” Smok scar sem rossz… Nehéz döntés :grinning: :wink: De kellemes teher. :wink:

1 kedvelés

Nekem, csak a watt számít. Meg a mérete.

4 kedvelés

Minél kissebb legyen?

Kizoku Tech mod? :slight_smile:
https://www.3fvape.com/home/44474-authentic-kizoku-techmod-80w-tc-vv-vw-variable-wattage-vape-box-mod-black-silver-1-x-18650.html#.X-3Y3Wm6qyM

2 kedvelés

Most egy sokat szidott Wismec két aksis , meg egy obs beépített modom van. Obs-nek haldoklik az aksija. Wismec jó, de nagy meghagyom a zeusnak.

3 kedvelés

Lehet, könnyebben tudunk segíteni, ha megadsz néhány típust, amelyek között “őrlődsz”. Mert így elég nagy a szórás, és nem igazán ismerjük az ízlésed stb.

1 kedvelés

Milyen színű a Kizoku?

1 kedvelés

Köszönöm srácok. Ez egy reménytelen küldetés. Már mist sokat segítettetek. Nekem kell eldöntenem. Addig is hajtom a batárral​:grin::grin:

2 kedvelés

Hát, sok sikert a választáshoz! Ha tudunk segíteni, írj nyugodtan, szerintem mindannyian szívesen “beletrollkodunk” :grinning: a döntésedbe. :grinning: :smiley: Vape napot! :wink:

2 kedvelés

Elnézést hogy bele szólok de mtl-nél az pont nem hátrány szerintem de javítsatok ki ha tévedek :slight_smile:
Azért remélem sikerül megtalálnod a megfelelőt

2 kedvelés

Én úgy gondolom, hogy alacsony wattnál számít fél watt is,de ezt én mondom aki eddig mindig dl-ezett.

2 kedvelés