Kizoku Techmod

Sziasztok!
Kizoku Techmodot ismeri valaki?
Vagy úgy általában a Kizoku modokat.
Minőség? Megbízhatóság? Élettartam?

1 kedvelés

Szia!
A megbízhatóságról nem tudok nyilatkozni, 2-3 napig volt kézközelben a Techmod. Van benne anyag, akinek ez a stílus bejön, szépnek is fogja látni. Engem rettenetesen zavart a “nyitott” akkufedél, egy lila, zöld, sárga sőt egy barna akksi alja is irtó hülyén néz ki ahogy ki- illetve átkandikál rajta. Kényelmes a fogása, spec nekem a tűzgomb a lehető legrosszabb helyre került, de ebből a szempontból (is) speciális igényű vagyok :grinning: :wink:. Én nagyra nyitottam a szemem, amikor néhány tankfelhelyezés után észrevettem, hogy folytonossági hiány lépett fel a mod festékrétegének addig koherens felületén. Röviden lepattogott a festék “pébe”. Az biztos, hogy igényel kompromisszumokat.

7 kedvelés

Egy másik kérdés alatt jött fel.
Ott említettétek még a Vaporesso Swag 2-t.
Mivel megjelenésre ez jobban tetszik gondoltam erre kérdezek rá.
A Vaporesso - t tuti tippként kezelem ha a Kizoku túl kompromisszumos lenne.
De mivel a feleségemtől fogom kapni névnapomra, bármi érdekel ami cserélhető egy akksis és nem nagy teljesítményű, hiszen mtl-re kell. Nyilván ésszerű anyagi kereteken belül. Csak nem akartam egy huszadik “milyen modot vegyek” kérdést.

3 kedvelés

Emlékszem a beszélgetésre. A modnak a rövid ismeretségünk alatt sok hátránya nem volt, csak pont azokon a pontokon nem adta azt amit kellene, ami számomra fontos. De ez totál szubjektív, a fizikai korlátok miatt nálam sok “egyedi” típus kiesik. Sem a teljesítményre, sem a tudására nem volt panaszom egyébként, ahogy a használható tankok méretének a korlátai sem okoztak problémát. Hozzáteszem, nem tudom milyen színopciókban érhető el, nálam egy kukaszürke változat járt, ez a szín nem a szívem csücske, mert alapból inkább fekete a világom… Így mínuszból indult rögtön.
A SWAG 2 teljesen más világ, és hozzám közelebb is áll. Ennél a modnál egyetlen dolog zavart, az pedig a szerintem kicsit magasra sikerült akkufedél. Egyébként teljesítményben, tudásban, és ami a fő méretben (minél kisebb annál jobb) tökéletes. Az “aprósága”, az eltalált mérete miatt kevés olyan MTL tank van, ami ne állna jól neki. Főleg ha színben is harmonizálnak.

3 kedvelés

A méret nekem is fontos.
Tegnap rápróbáltunk az Oxva origin x - re egy Nautilus gt - t (ez volt kéznél) és hááát hamar világos lett, hogy elég “méltatlan” egy podmodra komoly mtl tankot rakni.
Csak ugye a méret. Ezért írtam, hogy minden jó ötlet érdekel.

Egy Drag X Ares 2 kombo…

4 kedvelés

Ez így jól néz ki.
Az Oxva Nautilus kombó sem volt rossz. Csak a kazán olyan nehéz, hogy az 510 - en lévő mágnes nem tartja túl magabiztosan. Nem esik ki még fejjel lefelé sem, de azért érezhető, hogy a határokat feszegeti. Bár azon is meglepődtem, hogy ennyire nehéz egy kazán.

1 kedvelés

Ha gondolod, nézz rá a Geekvape Aegis Solo-ra is még. Érdemes.

2 kedvelés

Ezzel is ez a gond. Nem veszélyes, de nem árt óvatosnak lenni. Mondjuk a Drag X-hez pont a rosszabb 510 adaptert választottuk, létezik olyan, ami nem mozog, nem lötyög, gyakorlatilag a mágnesektől függetlenül is beleszorulna.

2 kedvelés

Ehhez sajnos ez az egy van. Itt dőlt el, hogy a pod lesz a “melós” a másik (ha már úgyis kapom) az otthoni. Csak tapasztalat nincs, ismerős aki vapel 3 van, ebből kettő Vaporesso Luxe s-sel kezdte. Illetve úgy mondanám, hogy Vaporesso Luxe S-t használ ha elfogyott a cigi és lusta dohányboltba menni. Szóval az ő véleményük semmilyen szempontból nem mérvadó.
Köszi. Erre ránézek.

1 kedvelés

Aegis Max+Ammit Mtl Rda kombo. Ha kell, este tudok egy mtl Hildaval is küldeni fotót.

5 kedvelés

Igazatok van, magambol indultam ki. Én kezdem a kicsivel és ha bejön, érkezhet a nagy…
De igazán nagyon mellé nem lehet lőni egyikkel sem.

3 kedvelés

Ooo fájdítod a szívem…:wink::grinning: inkább jöjjön a sörétes. Ha már a posta tojik jönni. :grinning::smiley:

1 kedvelés

Csak az Oxva példa miatt dobtam fel a Drag-et. A Plus mindenképpen jobb lesz. Bár most a sima sem rossz az ajicsomagban. Csak az a rohadt 510 adapter ne lenne szarcsi és lutri.

2 kedvelés

Még valami, a Kizoku és a Vaporesso is “monokróm” kijelzős. Ez nálam óriási csillagos ötös, de nem tudom, mennyit nyom a latban Nálad.

2 kedvelés

Őszintén? Ilyen megközelítés még eszembe sem jutott. :grinning: Nem igazán néztem melyik milyen kijelzős.

2 kedvelés

Ránézek erre is. Árban talán 1-2 ezer forint a különbség.
Most akkor a Kizoku - tól oda jutottam, hogy Aegis vagy Swag 2.
Bár erősen az Aegis solo mellett szól, hogy por, víz és ütésálló.
Aztán azóta láttam, hogy a max is. Szóval az is jó lehet.

2 kedvelés

Hello!
Nem tudom segít-e, csak a méretek miatt.


Derűs Estét.

9 kedvelés

Ha már szóba került az Aegis Solo és a nagy testvére ,a Vaporesso-nak van egy hasonló mod-ja a Forz. Kicsit talán kisebb a Solo-nál, de azért erre nem vennék mérget.
A teljesítményt 0,5 W-ként lehet állítani. Valamint mindig le kell zárni, mielőtt zsebre rakja az ember.


4 kedvelés

Köszi. Szép gyűjtemény.

1 kedvelés