Melyik MTL kazánt ajánlanátok?

Az MD is jó lehet, bár ő számomra kicsit csalódás volt, de ez inkább a DL felhasználási lehetőség (hiánya) miatt. :slight_smile:
A folyásra viszont többen panaszkodtak már. Nálam nem volt kifejezetten jellemző, de elofordult. :slight_smile:
A levegőzése kb Hildával azonos. :slight_smile:

2 kedvelés

Persze! :slight_smile: Jót röhögtem itt magamban! :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

@JaniPapo Szia nagyon fogad meg amit ajánlanak neked itt.A brünhildet nézzd meg több oldalon,nagyon sokan adják el őket.Vajon miért?Én is nagyon gondolkodom eladom.Sajnos nekem sem jött be.Itt ajánlották nekem az innokin area 2 Le .Nem bántam meg.Amit észre vettem az a mod ami nem mindegy.Nagyon sok áll vagy bukik rajta.

4 kedvelés

Ez csak természetes,mindig is meghallgatom és adok a véleményükre a tapasztaltabb vapereknek.
Jó magam körülbelül egy éve tettem le az analógot és vapelek rendszeresen.
Jelenleg egy integráltat használok(vapefly nicolas) 0,6 ohm-os porlasztóval.
Ez lenne az első rta-m.
Hamarosan végigcsekkolom amit küldtetek,szerencsére lesz mit :stuck_out_tongue:

2 kedvelés

És ha már itt tartunk mod-ból mit tudnátok ajánlani , mert jelenleg egy szolíd pico-t hajtok :slight_smile:
Eddig tökéletesen kielégítette az igényeimet.
Tehát méretben semmiképp sem szeretnék nagyobbat , és nehezebbet , szerintem az MTL-hez bőven célt szolgál nálam egy , egy akksis mod is. :roll_eyes:

3 kedvelés

A tankra már van egy beszélgetés :slight_smile:

2 kedvelés

Szia @JaniPapo üdv köztünk. :slightly_smiling_face:

Ezt a témát ajánlanám, mod ügyben. Ott nyugodtan kéedezhetsz is. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Megelőztél. :grinning:

2 kedvelés

:rofl::rofl::rofl: Egy rugó :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Köszönöm,máris átnézek :smiley:
Még kicsit új a környezet szóval elnézést :stuck_out_tongue:

2 kedvelés

Szia Attila, félreértesz, nem folyik, viszont a topcap alól “izzad”, illetve a betöltő nyílás nem a legjobb, nekem legalábbis még töltőtűvel sem mindig sikerül folyás nélkül.
De - ahogy írtam - ezen hibák (nem is hibák, kényelmetlenségek) ellenére is nagyon ajánlom. :slight_smile:

4 kedvelés

Mert hiszen Attila vagy, mégsem hívhatlak Gézának! :smiley:

Lehet, hogy rosszul látom, de a vape nagyobb százalékban szubjektív, mint mérhető dolog.

4 kedvelés

A sok-sok egyéni tapasztalásból kell levonni a megfelelő értelmét a dolgoknak. :slightly_smiling_face: Ez majdnem olyan mint autót venni. A Hondásokat jól ismerem, de ott is van ugyanarról a motorról vagy 6 szemlélet. Kinek mi a fontos. :slightly_smiling_face:

Visszatérve az MTL kazánokra, én a Galaxies-t merem ajánlani jó szívvel. :blush:

5 kedvelés

Galaxiesból járt egy nálam is, nekem túl szűk volt a levegőzése. Viszont most van nálam egy Fresia is, ő már szintén a levegősebb mtl-tankok közé tartozik. @Vaperina_Kinga van egy neked is ugye? :slight_smile:
És hogy is van a Hondasokkal? ( Ufo Civic 1.8 benzin. :slight_smile: Imádom! :))

3 kedvelés

Szia! Ares 2 mellé még egy voks. Berserker V2 ízesebb mint az Ares 2. A Dvarwok a legjobban beállítható kazánok! Bár az AFC-k plussz költséget generálnak! Brunhilde is nagyon jó, bár első RTA-nak nem ajánlanám! De hidd el amint megjönne az első RTA-d már a másodikat rendeled és így tovább! Ha megérint az építés kósza szele több lesz mint Hobby!

5 kedvelés

A Fresia inkább DL, de 2 felé levegőzést tud. Emiatt vettem meg, mert érdekesnek találtam, és abszolút bejött. :slightly_smiling_face:

Közepén van egy vékony cső, abba a 4db MTL lyukon át megy a levegő. Az tekercsorientált. Van egy sokkal nagyobb lyuk is, az már abba a “fészekbe” irányítja a levegőt ahol a cső van. Így az már a DL setup része, de inkább levegős MTL így. És van egy nagyon széles lyuk, amivel elviszi a hajamat a levegőzés. :grinning:

A Fresia nekem fél DL-re van belőve. Így ni. :slightly_smiling_face:

Ez a levegőzés illett az MTL claptonhoz. Ugyanis az volt a gond. Hogy 2.5mm-es magon kb befed a huzal minden helyet. És így is úgy elállja a levegő útját, hogy nem érezni, hogy ez fél DL lenne.

A Hondások jó arcok, ismerek párat. Prelude-ban ültem sokat, egy barátomnak olyan van. Persze ki van maxolva minden tuning rajta. Ez Amerikai verzió szerintem. :slightly_smiling_face:
Ha autó témát folytatná, nyissunk egy Off-topikot. :slightly_smiling_face: Bár én nem értek az autókhoz, csak “láttam”. :grinning:

5 kedvelés

Igazából már kezdésnek kettőn gondolkodom , ezért is kérdeztem rá a klónra is :smiley:

3 kedvelés

Szia! A Hildával semmiféle negatívumot nem tapasztaltam,nem folyik(ha jól van vattázva)Az íze fenomenális,és a léellátása is zseniálisan működik.A klón Dwarv is szuper ízeket ad,kicsit fifikásabb a megtekerése az oszlopok kialakítása miat.A gyári coilokat nehezeebb bele tekerni mert rövid a lábuk(één mindig rátekerem a lefogató csavarra és úgy húzom meg.Ha őt választod kapásból vegyél mellé pár csomag O gyűrűt is mert minden Dwarv klónom hamar elnyírja a tömítéseket és akkor izzad a tank a bázis és a tankszekció közt.Nála a vattázásra jobban kell figyelni mert hajlamos kevés vattánál bepisilni a levegőzésen át.

8 kedvelés