Miért jó a TC? A hőmérséklet szabályozás rejtelmei

Van akin lehet ,de vannak olyan önfejűek "mint "én de még is tanulok :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

A kollégám az a tipus mint Feri csak kicsit rosszabb Ő a fönök… :joy:

1 kedvelés

Jó de ott más a helyzet .
Nála van az összes 3.14…a :rofl::rofl::rofl::rofl:

Még több is mint gondolunk… :+1:

1 kedvelés

Nem kell mindent állandóan félreérteni. Ez van. Ahhoz a vattához lehet, hogy több PG, vagy nem lelógatós kazán kell. Glicerin többlettel állandóan dry-hitel, akárhogyan csinálom. Nem a 115 -ös TCR a gond, hanem az, hogy a Swag olyan, amilyen. Akkor a mod a rossz, ha alacsonyabb TCR értéknél nem ad gőzt. Mások is panaszkodtak rá. Nem lehet a 2 modot egyformára beállítani, ha annyira különbözőek. A megoldás az, hogy csak az egyiken TC -zek. Az 50 fokot meg a kanthalra írja kki a Tesla és igaza van, mert az nem TC huzal. Csak ezt sem értitek soha. Csupán azért írtam,mert SS-nél mást mutat, tehát működik, és nem azt írtam, hogy úgy használom. Nem tudom, hogyan kell magyarázni hogy ne értsétek félre, ez csak egy teszt, hogy működik -e a mod? Működik, mert SS -re mást ír, mint kanthalra, de ti mindig úgy értitek, hogy kanthallal akarok TC -zni, pedig eszemben sincs.

Nem értem félre. Neked mindig olyan meggyőződéseid vannak amivel kétségbe vonsz. De nem csak engem, volt már példa rá másnál is. Nyugodtan ugord át az írásaim kb 80%-át, hisz a meggyőződéseid erősebben érvelnek mint a tények! Aztán meg majd zsörtölődsz, mert semmi nem jó.

És újfent ismétlem magam: A TCR érték nem olyan mint a watt, hogy csak állítgatod kedvedre! Az maradjon fix, ha SS akkor 92! Ha sok a watt, mert rosszul állítja be a mod akkor azt ajánlom próbálj meg 1.2 ohm körülre tekerni. Arra nem hinném, hogy 50 fokot állítana be. Ha pedig mégis, akkor a poker sem való TC-re.

Jut eszembe, írtam a vattáról is valahol. Ezt nem szabad túltolni. És a levezetésbe sem tömködjük be őrültek módjára. Csak érzéssel!

Nem hittem, hogy kanthallal tc-zel. Akkor elvileg letilt a mod.

3 kedvelés

Ez sem igaz. 50 fokot ír ki, ha nem TC a drót. Soha nem állít 50 fokot az SS huzalnak. A Tesla látszólag jól csinálja, de a száraz vattával mégis megég.

Ez egy összefügges. Úgy is kell érteni.

Megvan min csúsztam el. Ja, hogy nem TC-s huzallal Tc-zel. És ez probléma számodra. Nos…

Tudod mit? Már nem írok semmit…

4 kedvelés

Honnan veszed ezt? Miért nem akarod megérteni. hogy ez csak a mod tesztelése?
Olyasmiket olvasol folyton, amiket SOHASEM írtam.

Azt értem amit írsz, a fejedben viszont nem látok bele. Amit nem írsz le, csak most, mikor már megint idegeskedaz, azt nem fogom tudni. Csináltál már itt furábbnál furábbakat is, nem lett volna meglepő, ha azért írod, mert meg is tetted.

1 kedvelés

Kedves Kinga! Minden tiszteletem a Tiéd! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nekem van 4 db olyan modom amik az írások szerint LEGJOBB TC-re használható modok.
Viszont kanthalt használok így nem izgat mit és hogy kell állítgatni,lehet felőlem 50 vagy 60 vagy 70 .
Jó nekem ez a watt mód ,kenyeret sem sütök ahoz sem értek .:grin:

3 kedvelés

Ez kölcsönös Kedves Éva. :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Tanszéki előadás minőségű írás, gratulálok.
Sajnos nagy része számomra még csak tapogatózás a ködben, viszont hála néked, oszlik a szürkeség…
Köszönöm szépen!

2 kedvelés

A tudatlanok érdekében kifejtenéd jobban ezt…??? :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Szervusz kedves Kinga!

Csak most csatlakoztam eme közösséghez, de már öt éve vape-elek.
Elolvasva a fenti írásod bátorodtam fel, a leírtak szerint eljárva, a TC-vel.
Hihetetlen élményben részesültem, olyan fincsi lett a számomra eddig is remek szívni valóm, hogy nincs is rá szavam…
Hálásan köszönöm Neked! :wink:
(Yihi SXmini, Dvarw MTL FL, RY69)
(“Ha lúd, legyen kövér…”, TCR-ben is megy!)

7 kedvelés

Szia @Imike2506 :blush:

Üdvözöllek köztünk, érezd jól magad! :hugs: Őszintén örülök a sikerélményednek! Az külön öröm és megtiszteltetés számomra, hogy az írásom hatására történt! Jó ízeket, zsíros gőzöket! :heart:

5 kedvelés

Sziasztok ! Segítségre lenne szükségem:

Drag X plusz pro TC mód-ban ss430 28g.
A képen az SS érték az pontosan mit takar vagy mi a megfelelő beállítás ?

2 kedvelés

Illetve Vaporesso Swag 2. A tcr-nél a beállítás az ami az ss430-nál megadott 0.00138-as érték az itt 138 lesz ?

2 kedvelés

Swagnál igen. De inkább ne próbálj vele TC-zni, teljesen alkalmatlan rá. Tapasztalat :joy:

4 kedvelés