Mi a véleményed Vaperináról?

Nagyon köszönöm @Ivett :heart: :hugs: és neked is @M3nyu5 :hugs:

6 kedvelés

Naugye. Megmondtam, hogy tök hatékony ez a xanaxos-whiskys liquid. Mindenki milyen barátságos lesz tőle :smiley:

11 kedvelés

Itt nem cincálunk senkit sem ,maximum rávezetünk dolgokra mit hogy és miért :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ha megfogadod a tanácsokat sokat tudsz kamatoztatni belőle​:blush:
Persze rám ne hallgass :rofl::rofl::rofl::rofl:
A többiek tudják miért :crazy_face:
Valaki látott valami jó drip tipet mostanában ? :grin::crazy_face::crazy_face:

9 kedvelés

Nekem is ott van már a könnycsepp a szemem sarkában. :heart: Pont ezért hoztuk létre Vaperinát. Iszonyatosan rossz irányba halad a világ! Mi sem érezzük jól magunkat benne. :confused: Ezért nem is vagyunk jelen más platformokon. Ez egy menedék! Jól fogalmaztál. :smiling_face_with_three_hearts: Köszönjük, hogy itt vagy! :hugs::heart_eyes:

11 kedvelés

Én köszönöm, hogy megalkottátok ezt a menedéket :hugs: Neked meg külön köszönet a sok értékes írásodért! Csodálatosak :heart:

11 kedvelés

Szia Üdv köztünk :slight_smile: Ez a föld nevű helyecske már csak ilyen :frowning: Tapasztalom én is . Sokáig keresgéltem nekem szerencsém volt .Én találta megy spirituális kört ahol nagyon jól meg vagyok. Pontosan tudom mit érzel én is ebben a mókus kerékben forogtam .De aztán bekerültem egy csapatba ami tanít engem a mai napig .Velük járunk jógázni, meditálni önkéntes szemétszedésre .Fákat ültetünk stb stb stb . Nagyon sokszor megkapjuk valahonnan a hülyék vagyunk jelzőt :smiley: De én p járok egy kutyamenhelyre önkéntes alapon dolgozni. Egy kutyust nem érdekel mennyi pénzed van milyen autód van ö csak egyszerűen boldog és rohangál mert nincs bezárva ilyenkor én is boldog vagyok :slight_smile: Közben tök jókat relaxálok a természetben másik dolog gyerekek ők még tiszták minden érdekli őket olyan mintha egy szivárvány mögül figyelnék a világot. Ez benned is megvolt csak ezt megölik benned szépen lassan.A politika a pénz meg még 100 másik dolog, és volt nincs. Mi abban hiszünk hogy mindenki valami céllal születik ide .Meg kell találni az utat és járni rajta amiért itt vagy ! De ez nehéz sűrűn elesel mint mindenki. Az hogy egy búrokban vagy nagyon nem jó .!!!Nagyon nem fog tetszeni amit most kapsz tőlem.! Ebben a kis burokban te tök jól el vagy ,de nem vagy igazából csapdában? Szerintem igen mert én is ugyan ezt játszottam. Én tiszta szívből kívánom neked hogy találd meg az utad és járj rajta. Vagy olyan jó neked egy helyben álldogálni ?Szóval verd szét magad körül a falakat és kezdj valamit . Ha elfogadod a tanácsom egy jóga kőrrel kezdenék . Sok jó emberrel össze lehet futni ott . Üdv

10 kedvelés

Köszönöm szépen :hugs::heart: Örülök neki, hogy ezen az úton jársz! Minden út ugyan oda visz csak más-más írányból indulunk és olykor kitérővel :heart:
Nem vagyok csapdában, bár lehet így jött le az írásomból. A magán életembe húztam be a kéziféket mert így tudok túlélni!
Én spirinek születtem, hozott tudással, emlékekkel! Egy olyan apához aki bár katonásan nevelt de a spirituális utam 100%-ban támogatta! Azért ment el Reikizni (I-II-III) amikor 12 éves voltam, hogy jobban megértse amit magyarázok neki! Lélekgyógyász és asztrológus (nyugati és kínai) vagyok. A munkám a hivatásom és a hobbym is egyben! Segítek az útkeresőknek, a megtörteknek és az elnyomóknak is. Nálam mindenkinek jár az esély DE mivel segítőnek születtem ezért a magán életembe is bevonzom a problémás embereket akikhez már nem terapeutaként fordulok hanem barátként, társként! És ez a probléma… munkámban segítek és kezelem az embereket, de ha túl közel engedem őket a privát szférámba akkor ott nagyon csúnyán sérülök (“saját házadban nem lehetsz tanító”) és ezt nem engedhetem meg magamnak mert 3 csodás gyereket nevelek egyedül! Mert ők is sérülnek s míg én felállok addig ők beletörnek!
10 éves volt a fiam amikor zokogott az ölembe és azt kérdezte miért ilyen gonoszak az emberek? Miért hazudik az összes és ver át minket? Miért nem olyanok mint mi?
Ez volt a megsemmisülésem pontja… nem akarom, hogy ezt érezze! Soha többé nem akarom, hogy így szenvedjen!
Voltam én részese spiri csopiknak, állatvédősöknek… mindennek! Hosszú volt az út a Vaperináig! De egyik csoport se volt ilyen mint ez!!! A nyomába se érhetnek!!!
Ott vagyok ahol lennem kell :heart:
(Bocsi az offért)

9 kedvelés

Nem mindegy, hogy egy társaság kezeli, vagy lekezeli egymás tagjait :+1::grin:
Tényleg jó ez a vodkás-Rivotriles longfill… :+1:
Átmentem ma egy fekete macska előtt is…érezze már.

10 kedvelés

Ah te vagy az én emberem :smiley::hugs: rokon lelkek vagyunk azt hiszem, muszáj lesz beszélni veled :hugs::rainbow: majd írj rám, ha ráérsz

4 kedvelés

Szívesen. :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Bár pár napja csatlakoztam de nagyon jó kis segítőkész barátságos közösség benyomását kelti eddig. Maga az oldal is nagyon jó és fejlett. Letisztult és könnyen kezelhető. Akár egy teljes értékű közösségi oldalként is megállná a helyét. Véleményem szerint jó lenne app is. :slight_smile:
Csak így tovább!

8 kedvelés

Nagyon örülünk, hogy tetszik amit csinálunk, és hogy szeretsz itt lenni. :heart_eyes: Mi egy teljes értékű közösségi oldalt álmodtunk meg, ami egyedibb mint az eddig megszokottak. :slight_smile: A Közösségben nem fogsz csalódni, ezt garantáljuk. :blush: Itt mindenki ugyanolyan kedves, és segítőkész mindenkivel. Reméljük a Te menedékeddé, és egyben második othonoddá is válik majd. :slight_smile:

Ami az appot illeti, egyenlőre ezzel tudunk szolgálni:

10 kedvelés

Köszönöm az infókat! Tényleg kedvesek és segítőkészek vagytok! :smiling_face:

3 kedvelés

Üdv a Vapebookon :grin:

2 kedvelés

Nagyon tetszik ez az oldal. Sokat tanultam,ès tanulok is nap mint nap .
Szuper , hogy van egy ilyen hely :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Sziasztok,

Örülök, hogy ráakadtam erre az oldalra. Jól összeszedett, jók az írások, a témában nem kattingattam a sok-sok google találatra, hanem elidőztem itt. Jónak tűnik a közönség is, választ, reakciót is kaptam szinte azonnal :slight_smile:

Jó az oldal nagyon. Viszont legyen bármilyen jó is egy oldal, ez is közösség függő. Márpedig az oldal minősége, tartalma mellett akkor jó ha van mögötte közösség, akik használják és nem “csendesül el”.

Érdemes ezt az oldalt “csinálni” további jó munkát és kitartást hozzá!

Üdv, Zsolt

11 kedvelés

Nagyon hasznos és nagyon jó. Rengeteg segítséget kapok már csupán abból is, hogy olvasgatom a posztokat. Nagyon jó hogy meg csináltátok és csak így tovább :slightly_smiling_face:

12 kedvelés

Én csak a napokban csatlakoztam és már is rengeteg segítséget kaptam. Őszinte leszek: nem olvastam el a szabályzatot. Hogy ennek mi az oka? Úgy gondolom, hogy egy bármely közösség tagjaként, ha megadom a tiszteletet a többieknek, kultúráltan igyekszek közölni és kérdezni, nem csak kérdezek de ésszel keresek is az oldal tartalmai között, akkor nem tehetek olyat ami sértené a szabályokat, hiszen a szabályzatok nagyrésze arra igyekszik figyelmeztetni, hogy az alapvető társadalmi és kultúrális normákat tatsuk be a közösségben.

11 kedvelés

Lassan 3 órája vagyok tag,már segítség, hozzászólás, támogatás… Szóval sokmindent kaptam rövid időn belül!

Köszönöm kedves mindenki!
Szeretem az oldalt, és ezt a közösséget :slightly_smiling_face::hugs:

13 kedvelés

Nem vagy evvel egyedül :slight_smile: Én se rég, és én is úgy kaptam segítséget, infókat, mintha barátok, rokonok szeretnének nekem segíteni :slight_smile: Ez itt egy jó közösség nagyon :heart_eyes:

10 kedvelés