Mi a véleményed Vaperináról?

Ezt pont nem, te a tudásbázist veheted magadra :smiley: (szövegírás alatt azt értem, ahogy a felhasználó hozhat létre új bejegyzést: textbox, formázás, linkelés, képfeltöltés stb :D). Azt kiszúrtam, hogy néhány dolog a megboldogult FB-vaperináról van, nyomokban felfedezem a mondataim :)) de jót tett nekik a kibővítés, pontosítás, átírás, meg minden, az meg pláne, hogy itt van. Szerettem azt a csoportot, de EZ a felület milliószor jobb. :slight_smile:

8 kedvelés

Már ott maradandót alkottunk. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Hát mi a véleményem?
Igazából eddig bevallom férfiasan csak adás-vétel miatt érdekelt ez a platform.
Ma is csak azért ugrottam be hogy üzenjek a csere miatt.
Ennek már 2 órája kb de még nem irtam neki, mert elterelte a figyelmem az olvasni való :wink:
A főnök rám is szólt hogy már dolgozni is kéne :sweat_smile:
Nagyon jó az oldal, a plaftorm. Nagyon jó témák vannak.
Emelem kalapom, tisztelettel maradok :grin:

14 kedvelés

Sziasztok!

Véleményem a vaperináról…

Szoktam olvasgatni közösségi oldal csoportjainak hozzászólásait, különböző fórumokat, de ilyen segítőkész csapatot még nem láttam. Tisztelettel, türelemmel kommunikálnak a tagok. A “legbutább”-nak tűnő kérdésre is úgy válaszolnak, hogy aztán nem is tűnik butának a kérdés.

Még csak 3 hete használok folyamatosan ecigit, és még egy hete is úgy gondoltam, hogy a tekerés, építés nem az én világom, de ahogy jönnek az infók (válogatás nélkül szinte mindent végig olvasok) előbb-utóbb én is belevágok (persze még kell hozzá némi tájékozódás :blush:). Kezdem érteni a rövidítések jelentését, hogy mit miért érdemes állítani, stb.

Nagy segítség ez az oldal, köszönöm, hogy részese lehetek!

14 kedvelés

Nincs is ám olyan, hogy buta kérdés. :blush::heart: Nagyon örülünk, hogy itt vagy! :smiling_face_with_three_hearts:

11 kedvelés

Sziasztok!
Nagyon örülök, hogy rátaláltam a Vaperinára! Nagyon sok segítséget kaptam itt kezdőként a közösségtől és hálás vagyok nektek minden tanácsért és bátorításért!
Engedjétek meg, hogy ezúton kívánjak mindenkinek nagyon boldog karácsonyt és egészségben gazdag boldog új évet!!!
Sok puszi mindenkinek :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::heart::heart::heart:

9 kedvelés

Köszönjük és viszont kívánunk Kellemes Ünnepeket :smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Köszönöm szépen Kinga :hugs::kissing_heart::heart:

3 kedvelés

Tök jó kis oldal. Nemrég fedeztem fel!

10 kedvelés

Szia Üdv köztünk kívánom érezd te is jól magad :slight_smile: Ahogy én is :smiley:

6 kedvelés

A hibákat és gondokat megoldani kell, nem pedig megfutamodni előlük. Legalábbis engem igy neveltek (annak idején és még most is részben). Szerintem ez az egyik legfontosabb része az egésznek. Amúgy meg, minden elismerésem a Vaperina-nak. Még csak tegnap óta vagyok tagja ennek a csoportnak, közösségnek de amiket itt láttam és olvastam idáig, erre csak egy rövidke válaszom van: ~minden tiszteletem a tietek~.
Csak így tovább…

11 kedvelés

Még új vagyok az oldalon.
Szuper közösségnek és oldalnak tűnik elsőre, látom, hogy akik segítséget kérnek sok válasz érkezik a tagoktól.
Nagyon sok hasznos téma van, el lehet tölteni az időt.

15 kedvelés

Első benyomás?
Példátlan csapatszellem, segítőkészség, tudásbázis. Országos szinten is no1.
Miközben 1-2 régi szépreményű fórum és társaság haldoklik…
Én nagyon örülök neki, gratulálok meg minden :+1::slightly_smiling_face:

14 kedvelés

Szimpatikus és rendkívül jól összerakott ez az egész ami itt működik. Segítőkész és feltűnően kedves honfitársak / vaperek. Az első benyomásom mindenképpen abszolút pozitív volt, nem írom le, hogy mi is hagyta el a számat (mivel valószínűleg menne rá a cenzúra! :grin:). Csak így tovább!!! :smiling_face:

15 kedvelés

Nemrégiben csöppentem bele a vapelés világába és az “információvadászás” közben találtam rá a vaperinára. Megmondom őszintén én nem gondoltam volna, hogy egy ilyen közösségre lelek mármint jó értelemben. Úgy gondolom az oldal egyedülálló abban amit képvisel. Segítőkész közösség és sok sok hasznos információ! Jó itt lenni, köszi nektek! :smiley: :v:

20 kedvelés

Sziasztok!
Én egy felettébb introvertált egyén vagyok, néha szeretem az antiszoc jelzőt is magamra húzni! Hogy miért? Mert tutti bolygót tévesztettem… az én világomban egymás támogatása, bíztatása folyik, együttérzés, segítség és elfogadás! De rá kellett jönnöm, hogy ez a Föld nevű bolygó nem ilyen hely! Sokáig láttam az emberekben a jót még akkor is amikor egy csepp se volt bennük! Azt hittem szeretettel, törődéssel, támogatással majd fordulnak az emberek és megkaphatom az “én világomat” ! De csak egyre lejebb rugdostak, eltiportak és összetörtek!
Egy idő után feladtam de önmagamat nem vagyok hajlandó feladni! Ezért bezárkóztam és elkezdtem kerülni az embereket. Csak az a pár barát maradt akik 20 éve barátaim és pont olyan reménytelen esetek mint én!
A közösségi médiát nem viselem el… próbálkoztam csoportokkal de ami ott megy az nekem SOK(K)!!! Nem tudok együtt rezegni ennyi negatív, gonosz, egós emberrel!
Legutóbbi próbálkozásom egy IQOS-os csoport volt mert volt egy kilengésem- jó ötletnek tűnt nah :see_no_evil::woman_shrugging:- és csatlakoztam a csopihoz. Kérdezni nem mertem mert ha kérdeztél akkor 30-an ugrottak rád és szedtek darabokra 2 percen bellül! Az IQOS-tól és a csoporttól is gyorsan megszabadultam!!!:sunglasses:
Majd 1 évvel később jött egy éjjeli “agymenésem” a semmiből… e-cigit akarok! De b@sszus azt se tudom eszik e vagy isszák!?
Az előzőből tanulva hetekig tartó kutatómunkába kezdtem… google a barátunk!!! Videók, cikkek és valami fórum… a végén leragadtam a fórumon és olvastam, olvastam, olvastam!
A csacsogások nem érdekeltek, csak vendég leselkedő voltam aki infót gyűjtött. Összeállt a kép, leadtam a rendelést és elkezdtem e-cigis pályafutásom!
Eltelt egy kis idő de még mindig ott volt külön lapon az a fórum… regisztráltam… jó lesz az még valamire gondoltam naívan, hogy ennyivel megúszom!
Nem tudom, hogy a sors rontotta e el azt a nyavajás porit amitől felejthetetlen élményt szenvedtem, vagy a “véletlen” műve DE ez kényszerített rá, hogy írjak a “fórumra” !
Biztos rájöttetek már, hogy a Vaperina az a bizonyos fórum…
Bevallom nőiesen, hogy amikor megírtam azt a bejegyzést én mindenre fel voltam készülve csak arra nem amit kaptam! Már láttam ahogy darabokra próbál cincálni a sok okostojás ősvaper és talán lesz 1 olyan bejegyzés amiből kibogozhatom, hogy mit bénázhattam el!
Az évek megedzettek… lepereg rólam a sértés, a bántás… nem érdekel ki mit gondol vagy mit nem, minek titulál vagy a felmenőimet… hisz az én létezésem nem függ ezektől! Sok billentyűhuszár a gép mögül akik majd egy szép nap ott ülnek előttem és mint lélekgyógyász teszem a dolgom, hogy a nárcisztikus, személyiségzavaros, kisebbségikomplexusos elnyomóból próbáljak valami érző lényt faragni! És fogok is mert ezért vagyok!
Szóval visszatérve a porlasztóhoz… vártam, hogy mazsolázhassak és rájöjjek hol a hiba!!!
Szépen jött is az első… második… sokadik bejegyzés és én nem tudtam hova is kerültem??? Se egy bántó szó, sem egy rejtett agresszív megnyílvánulás …ezek tutti mást is tesznek a liquidbe! A cica mindent elárult :sunglasses: jah a sárkány a konyhában :rofl: (Bocsánat, aki nem olvasta a topikot az nem érti)
Olyat tapasztaltam amit az internet világába nagyon nagyon rég nem! Mindenki segített sőt felajánlotta a segítségét a továbbiakban! Bármit kérdeztem arra készségesen, szeretettel, segítőkészen válaszoltak! Mindenre fel voltam készülve de erre nem!
Teljessen ledöbbentem és pillanatok alatt elöntött az az érzés, hogy szeretem az itt lévőket! Nem ismerem őket de azt amit képviselnek, ami árad belőlük azt ismerem!
Nem tudom, hogy tudott egy helyen összegyűlni ennyi ilyen kivételes ember, de ebbe biztos benne van @Vaperina_Kinga és @Donat keze!
Az emberiség olyan kis hányadát képviselitek akikről azt hittem már szinte teljesen kihaltak! Köszönöm szépen, hogy léteztek! Új reményt adtatok nekem! Végre vehettem egy mély lélegzetet és leengedhettem! Köztetek nem kell magam mögé néznem és pajzzsal közlekednem!
Hálás vagyok nektek! Örülök, hogy köztetek lehetek :heart:
Tudom, hogy hosszúra sikerült! De ez kikívánkozott belőlem… és ezt találtam a leg alkalmasabb helynek arra, hogy leírjam! Szóval az a véleményem a Vaperináról, hogy egy olyan hely ami másképp működik mint a világunk többi része! Ez egy menedék ahova nem fog csak valaki “véletlenül” besétálni és csak azok maradnak itt akik megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkeznek és a szívük hajtja őket!
Köszönöm ha végigolvastad… akkor elég kitartó alkat vagy :smiling_face_with_three_hearts:

18 kedvelés

Jó írás…és azért is szimpatikus, mert az én tapasztalataimat, és véleményemet is tükrözi :slightly_smiling_face::+1:de ezt most nem ragozom, hosszú volna.
Érezd legalább olyan jól magad itt, mint én :+1::slightly_smiling_face:

13 kedvelés

Köszönöm :heart: Neked is köszönhetem, hogy jól érzem itt magam :hugs:

9 kedvelés

Bizony nem árt vigyázni a sárkányokkal a konyhában! Isten hozott közöttünk! Tetszetős írás lett. :blush:

7 kedvelés

Ezt megkonnyeztem! :sob:Nagyon örülök hogy itt vagy​:hugs::heart:

5 kedvelés