Mi a véleményed Vaperináról?

Sziasztok! :slight_smile:

Vaperina mára sokkal több, mint mikor indult. Mi komolyan gondoljuk, komolyan vesszük azt amit csinálunk és minden cselekedetünkkel a Közösség javát szolgáljuk, még ha ez egyes esetekben nem is tűnik úgy.

Van egy szabályzatunk. Ehhez tartjuk magunkat és csak abban az esetben léphetünk közbe, ha valami nem felel meg ennek. Egyébként nem! Nem kiváltsága a Moderátoroknak vagy Csapattagoknak az önbíráskodás, ítélkezés és a megkülönböztetés. Ugyanolyan felhasználók vagyunk, mint bárki más. Semmiben sem különbek! Ha ennek ellenkezőjét tapasztalná valaki, kérem szóljon. A mi dolgunk csupán annyi, hogy az oldalon a szabályokat mindenkivel betartassuk.

Egy Közösséget nehéz feladat irányítani, terelgetni a helyes úton és néha sajnos közbe kell lépni. Nagyon nehéz, mivel senkit sem szeretnénk megbántani és higgyétek el az ilyen esetekben minket legalább olyan rosszul érint, mint azt akinek szóltunk. Főleg akkor ha azt látjuk, hogy valóban nem esett jól a másik félnek.

Velünk mindent meglehet beszélni!

Sokszor volt már rá példa, hogy a felhasználó napokig, akár hetekig a csöndbe burkolózva magában tartotta a sérelmét, - majd miután tudtunkra adta még aznap találtunk megoldást rá - rosszabb esetben elhagyta az oldalt… :pensive:

Kérlek, bízz bennünk, hiszen mi is bízunk benned és ha bármit igazságtalannak vélsz, keress minket. Mi azonnal fogunk cselekedni mert ami Neked probléma, az nekünk is az! Találunk megoldást bármiről is legyen szó.

  • Ha valamely intézkedésünkkel kapcsolatban van problémád vagy sérelmed, írj nekünk nyugodtan. Megbeszéljük és természetesen ha tévedtünk, beismerjük és helyesbítést teszünk. Rövid időn belül kitalálunk valamilyen megoldást, ami minden félnek megfelel.

  • Ha valamely felhasználóval van problémád, jelezd nekünk és kivizsgáljuk vagy használd a felhasználó némítása / ignorálása funkciót.

De semmiképp ne hagyd el az oldalt szótlanul, ha ezt teszed és minden kommunikációs lehetőséget megszűntetsz, nem tudunk segíteni. :pensive:

Ne hidd azt, hogy nem érdekel mi van veled. Számunkra mindenki ugyanolyan fontos és semmivel sem ér többet vagy kevesebbet a másiknál.

Végezetül szeretném megkérdezni: Neked mi az őszinte véleményed Vaperináról?

Köszönöm hogy elolvastad - Szeretnénk jól csinálni! :slight_smile:

Fontos vagy! Te vagy Vaperina! Mi vagyunk Vaperina! :heart:

127 kedvelés

Hát ide nem tudok semmi okosat írni, szóval csak így tovább. :+1:

12 kedvelés

Összeáll lassan az oldal is meg a csapat is! Szerintem jól működik aki kérdez az esetek 90%-ban megkapja a megoldást! Csak így tovább! :wave:

30 kedvelés

Lehet furán hangzik, mert azért én a fiatal korosztályt erősítem keményen, akik “beleszülettek” a facebook, az egész social media, magamutogatás és hasonló baromságokba(szerintem sajnos, nem vagyok vele egyedül de a túlnyomó többség nem így gondolkodik)de őszintén mondom, hogy itt van értelme közösségről beszélni. A face és egyéb nagylétszámú ördög platformjai semmi másról nem szólnak, csak, hogy nézd nekem ez van és ilyen király vagyok te meg olyan hülye. Itt tudunk beszélgetni, én is azzal szembesültem amikor csatlakoztam, hogy az első posztomat félve írtam meg, de azóta inkább két posztot is írok és nem félek kérdezni, mert tudom, hogy tényleg mindig jön segítség, és ilyet máshol nem igazán tapasztal az ember. Facebookom évek óta van, de büszkén mondhatom, hogy ide többet posztoltam és kommenteltem összesen kevesebb mint fél év alatt és örülök, hogy megtaláltam ezt a csapatot. Csak így tovább.

26 kedvelés

Sajnos, mint ahogy minden ez is okkal íródott.

Volt olyan (oszlopos) Tag

  • Aki - mint később kiderült - valamely moderációmat nem vette jó néven és ezért hagyott itt minket.

  • Aki a puszta jelenlétem miatt. Folyamatosan kereste a hibát bennem és persze talált is… Úgy hitte, hogy nekem bajom van Vele.

  • Aki valamely felhasználó megnyilvánulása miatt hagyott itt minket. (ami legtöbb esetben félreértés volt) hiszen itt szándékosan senki nem akar bántani senkit.

És még sorolhatnám…

Mindnél meg lehetett volna beszélni a nézeteltérést. De ehhez mindkét - három - négy… félnek nyitottan, befogadóan kell hozzáálnia. :slightly_smiling_face:

17 kedvelés

Minél nagyobb a tábor, annál több ilyen lesz, ezt felesleges magadra (vagy magatokra) venni. Aki menni akar úgy is megy, akik kötekedni akar úgy is kötekszik, aki megsértödni akar, az meg úgy is megsértödik.

A többiek meg vagy fel sem vesznek ilyeneket vagy tesznek a feloldásért.

Nekem is szóltak már itt be, tudomásul vettem, nem lehetünk mindenkivel kompatibilisek, most már tudom, hogy őt a jövőben hanyagolom inkább, ennyi.

21 kedvelés

@Donat hogy mi az őszinte véleményem?(Amúgy mindig őszinte vagyok)
Az,hogy imádom!Szeretem!Tisztelem!Hiányzik,ha dolgoznom kell​:wink:Csalódott vagyok,ha egy idő után felnézek és nem sokan írtak​:see_no_evil::wink:
Az eddigi éveim alatt nem találkoztam ehhez hasonló közösséggel!Minden szavával egyetértek az előttem szólókkal!
Írhatnám,hogy bárcsak sok-sok ehhez hasonló csapat lenne a világban.De a Vaperinához semmi nem hasonlítható.

Ezt viszont nem szeretem!:…(Már másodjára kapom meg,pedig alig töltöttem el most itt időt.Elkezdtem olvasni és a munka miatt nem tudtam befejezni.Nem zártam be,mert ott szeretném olvasni tovább,ahol tartottam…)

Vicceltem ááám!Semmi bajom ezzel sem.Bezárom és kész​:joy::joy::joy::kissing_heart:

Nagyon szeretek köztetek lenni!Mindenkit :heart:.Köszönöm nektek,hogy ilyen jól teszitek a “dolgotokat”,hogy minden rendben legyen!

És most kibírtam sok​:heart:nélkül​:wink:
:smiling_face_with_three_hearts:

20 kedvelés

…és még annyi: szerintem az teszi ezt az oldalt sokkal többé, mint sok másikat, hogy itt a “tulajdonosok” elérhetők, aktívak, nem csak egy noname nick, aki egyszercsak szórja a banánt neked, mert csak. Ez szerintem nagyon családiassá teszi az egészet.

16 kedvelés

Abszolút nem (illetve ilyen kérdésben nincs olyan, hogy) macerás és nagyon köszönöm :heart: Teljesen igazad van. Mostantól így lesz :slightly_smiling_face:

15 kedvelés

Sziasztok! @Donat , ha valaki ezt így teszi és szótlanul elmegy akkor a véleményem szerint nem is szeretett itt lenni igazán! Megfutamodni mindig is könnyebb volt! Erről ennyit!
Na mivel már nekem nagyon könnyű dolgom van mert mindent leírtatok amit lehetett, ismételni nem fogok!
Azért, hogy a kérdésedre is válaszoljak! Annyit tudok elmondani véleményként, hogy soha nem voltam öt percnél tovább olyan helyen ahol nem éreztem magam jól, vagy nem találtam értéket, de itt vagyok és szeretek itt lenni! Remélem ez válasz a kérdésedre tőlem! Hajrá vaperina, és köszönöm, hogy itt lehetek! :handshake: :v:

15 kedvelés

Sziasztok!
Ha belépek valahová, a környezet már meghatározza, hogyan érzem ott magam. Ha kosz, káosz, összevisszaság van, akkor kellemetlen a közérzetem és igyekszem mihamarabb elhúzni a csíkot. Az ilyen helyeken feltalálható társaság sem az én világom.

A Vaperinán rend, rendezettség van, az oldal letisztult, átlátható, kezelhető, megszerethető. A szabályok egyszerűek, világosak. Régi elvem: “Élni és élni hagyni”. Úgy tűnik, ez itt működik. Mert van gazdája a honlapnak. Ha nem lenne elkutyulódhatna. Kell a szükséges odafigyelés.

Ez a Web-környezet a normális embereket vonzza, a beszélgetések közösséggé kovácsolják az egyéneket.

Jó itt lenni Veled, Veletek! Ha nem így lenne, nem is lennék itt.

További kitartást @Donat a munkádhoz! Hidd el, én ehhez szívből szurkolok neked.

19 kedvelés

Sziasztok!

Nos szerintem nem túlzok ha azt mondom, ez az egyik legjobb és legbarátságosabb közösség amit valaha tapasztaltam, imádok itt lenni, veletek kommunikációba kerülni, hisz segítség és megértés mindig van, érződik hogy szívből jön minden. Ha nem olvasok semmit és van olyan amikor egy nap annyira jutok hogy értesítések>elvetés, sokszor bűntudatom is van hogy nem olvasok el egy-egy témát vagy nem tudok mindent nyomon követni. Nem tudok mást mondani minthogy ez egy olyan közösség, aminek szívesen tagja vagyok és leszek is. :heart:

20 kedvelés

Naná hogy itt vagyok és maradok is !
Ez nem fenyegetés :rofl:
Legbarátságosabb közösség :blush:
Jó itt olvasni a tanácsaitokat,az önzetlen segítségeiteket,vagy bármit amit írtok !
Köszönöm nektek hogy rátaláltam a Vaperinára :wink:

15 kedvelés

Hogy mi a véleményem az oldalról ?A leg segítőkészebb,összetartóbb közösség aminek jelenleg a része lehetek.Nem fogok hosszan írni,az imént belenéztem a naptárba hogy áttekintsem megújult,nemdohányzó múltamat.Április 2.,megérkezik első komplett szettem.Április 18. ,az utolsó nap amikor rágyújtottam.Néhány nappal később valaminek utána kellett néznem a neten a témában és rátaláltam a Vaperinára.Azóta nem kellett soha máshol keresgélnem,sőt …Ma meg már ezt hozta a postás ,ez is a ti “hibátok”:laughing:


De egyáltalán nem haragszok,jó ide bejárni ,jó itt lenni :slightly_smiling_face:

22 kedvelés

Hát Gyerekek, már nagyon sok pozitív dolgot leírtatok, viszont azt meg kell hogy mondjam, hogy voltam már tagja 1-2 csoportnak, a nagy közösségi médiában, de olyat, mit itt még sehol nem tapasztaltam!
Ha valakinek bármi gondja nyűgje van, akár kezdő, akár tapasztaltabb, itt tényleg biztos azonnal segítenek!
Végre egy hely, ahol az emberek nem szidják a másikat, nem tiporják bele a sárba a véleménye miatt, itt szinte “Mindent is lehet!”
A moderálás olykor szükséges, hiszen könnyen el is szaladhat az a lovacska, de azért senki nem haragudhat meg ha van egy pásztorunk, aki kordában tartja a Vape Nyugger Klubbot! :grin:
Tényleg Viktor küldöm a címem és szeretettel várom az ajándékokat!

20 kedvelés

Tényleg jó lenne egyszer egy Vaperina találkozó, de sajnos olyan nagy a távolság… :pensive:

16 kedvelés

Sziasztok!
Visszatérőként tényleg nagyon jó véleménnyel vagyok az oldalról. Emlékszem milyen döcögősen indult, mennyi ellenzője volt és baromságnak tartották a “Facebúkról” idehozni a csoportot és tényleg mission impossible volt az első pár hónap. Személyesen Kingával sok “bízniszt” bonyolítottunk, voltak kétségek nem is kevés. De kitartottak és megérte. Személyesen hiányolom az aromáért pénzadomány funkciót (ajándékdoboz ikon a kezdetekkor) én szívesen támogatnám továbbra is így az oldalt. Egyébként a segítőszándék, az őszinte, érdekmentes tanácsadás, a humoros, ugratós kommentek pedig lehetnének simán a védjegye a csoportnak, mert ilyet máshol nem kap az ember… We so love Vaperina :metal: :heart:

16 kedvelés

Vélemény?!?!? :smiling_face_with_three_hearts:
Ennyire direktbe, “HOPPÁ GÁNGÁM STYLE” !!!
Meg sem kellene kérdezni, mert egyértelmű :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes: :100:
Hogy emberileg hol tart? És kinek mik a személyes problémája … a VAPERINA nem egy PSZICHIÁTRIAI KEZELŐ INTÉZET! Figyelembe véve, hogy Magyar a Magyarnak ellensége, Vaper a Vaper-nek ellensége … ezen kár pörögni… tény … maga az élet az ELFOGADÁSRÓL szól! :metal:
Ha engem kérdeztek, van egy olyan érzésem, hogy az ISTENEK az ÖLIMPUSZRA költöztek !!!
Maradt pár halandó aki ebben a GŐZ kaotikus helyzetben, a már meglévő FB csoportokban is, fájó szívvel végig nézik azt, hogy a feltörekvő generációt azonkívül, hogy “legyen nagy a füstje” SEMMI MÁS NEM ÉRDEKLI … :pensive: de a szívvel -lélekkel küzdő " HALANDÓK" próbálkoznak … ilyenkor eszembe jut Denzel Washington filmje

18 kedvelés

Sziasztok.
Jó egy biztos pont ebben a felületes, instant világban. Itt már csak az jó érzésel tölt el, hogy emberek ismeretlenűl, önzetlenek tudnak lenni.
Talán ez teszi a Vaperina-t azá ami!
Szükség van szabályokra, mint az élet minden területén.
Köszönjük az önzetlen munkátokat, látszík, érződik, hogy szívből jön. :heart:

17 kedvelés

1000 :heart:, 1 dobbanás…

13 kedvelés