Mi a véleményed Vaperináról?

Sziasztok! :slight_smile:

Vaperina mára sokkal több, mint mikor indult. Mi komolyan gondoljuk, komolyan vesszük azt amit csinálunk és minden cselekedetünkkel a Közösség javát szolgáljuk, még ha ez egyes esetekben nem is tűnik úgy.

Van egy szabályzatunk. Ehhez tartjuk magunkat és csak abban az esetben léphetünk közbe, ha valami nem felel meg ennek. Egyébként nem! Nem kiváltsága a Moderátoroknak vagy Csapattagoknak az önbíráskodás, ítélkezés és a megkülönböztetés. Ugyanolyan felhasználók vagyunk, mint bárki más. Semmiben sem különbek! Ha ennek ellenkezőjét tapasztalná valaki, kérem szóljon. A mi dolgunk csupán annyi, hogy az oldalon a szabályokat mindenkivel betartassuk.

Egy Közösséget nehéz feladat irányítani, terelgetni a helyes úton és néha sajnos közbe kell lépni. Nagyon nehéz, mivel senkit sem szeretnénk megbántani és higgyétek el az ilyen esetekben minket legalább olyan rosszul érint, mint azt akinek szóltunk. Főleg akkor ha azt látjuk, hogy valóban nem esett jól a másik félnek.

Velünk mindent meglehet beszélni!

Sokszor volt már rá példa, hogy a felhasználó napokig, akár hetekig a csöndbe burkolózva magában tartotta a sérelmét, - majd miután tudtunkra adta még aznap találtunk megoldást rá - rosszabb esetben elhagyta az oldalt… :pensive:

Kérlek, bízz bennünk, hiszen mi is bízunk benned és ha bármit igazságtalannak vélsz, keress minket. Mi azonnal fogunk cselekedni mert ami Neked probléma, az nekünk is az! Találunk megoldást bármiről is legyen szó.

• Ha valamely intézkedésünkkel kapcsolatban van problémád vagy sérelmed, írj nekünk nyugodtan. Megbeszéljük és természetesen ha tévedtünk, beismerjük és helyesbítést teszünk. Rövid időn belül kitalálunk valamilyen megoldást, ami minden félnek megfelel.

• Ha valamely felhasználóval van problémád, jelezd nekünk és kivizsgáljuk vagy használd a felhasználó némítása / ignorálása funkciót.

De semmiképp ne hagyd el az oldalt szótlanul, ha ezt teszed és minden kommunikációs lehetőséget megszűntetsz, nem tudunk segíteni. :pensive:

Ne hidd azt, hogy nem érdekel mi van veled. Számunkra mindenki ugyanolyan fontos és semmivel sem ér többet vagy kevesebbet a másiknál.

Végezetül szeretném megkérdezni: Neked mi az őszinte véleményed Vaperináról?

Köszönöm hogy elolvastad - Szeretnénk jól csinálni! :slight_smile:

Fontos vagy! Te vagy Vaperina! Mi vagyunk Vaperina! :heart:

32 kedvelés

Hát ide nem tudok semmi okosat írni, szóval csak így tovább. :+1:

11 kedvelés

A közösség pont olyan mint a tagjai és amilyenné a tagjai teszik. Úgy gondolom, jól állunk így együtt.
Nem hiszem, hogy valaki is segítség vagy információ nélkül távozik, ha idetéved, ha kérdése van. Mindenki segít mindenkin, így vagyunk mindannyian valakik.
A mellékelt ábra mutatja: lehet online közösséget kovácsolni “máshogy” és “máshol” is, nem csupán a közkedvelt közösségi oldalakon.
Akadnak időnként gondok, akadnak időnként olyan dolgok, amelyeknél felszalad(hat) a szemöldök, de ezernyi taggal a csapatban, nem hiszem, hogy ez komolyabb fejtörésre netán sárdobálásra adna okot.
Jó kis gang jött itt össze, olyan eredményekkel, amelyeket máshol kirakatban, videók özönében, reklámokban mutogatnak. Mi pedig csendben élvezzük, hogy van ilyen is! Csak vigyázat, mert a jót megszokni rohadt könnyű ám! :wink:
Nos, hajrá Nektek és Hajrá nekünk!
Üdvözöl mindenkit
A Nyugger Partizánok Baráti Köre :+1:

20 kedvelés

+1 valami:
Mutass egy közösséget, nem is kell, hogy vape tárgyú legyen, ahol egy adott problémára 2-3-4-5 ember ugrik és INGYEN segítenek, ha nincs valamid visznek, ha kifogytál küldenek, ha messze vagy postáznak, hívnak, írnak, rendelnek… Én itt a Vaperinán is szembesülök azzal, sokan vannak még, akik bizalmatlanok, akik nem hiszik el, hogy létezik önzetlen segítség. Amikor a címét kérjük, nem kirabolni akarjuk őket hanem csak segítenénk, küldenénk amire épp szüksége van és nálunk felesleges… Remélem sokan lesznek még, akiknek ez lesz a természetes!

20 kedvelés

Összeáll lassan az oldal is meg a csapat is! Szerintem jól működik aki kérdez az esetek 90%-ban megkapja a megoldást! Csak így tovább! :wave:

19 kedvelés

Lehet furán hangzik, mert azért én a fiatal korosztályt erősítem keményen, akik “beleszülettek” a facebook, az egész social media, magamutogatás és hasonló baromságokba(szerintem sajnos, nem vagyok vele egyedül de a túlnyomó többség nem így gondolkodik)de őszintén mondom, hogy itt van értelme közösségről beszélni. A face és egyéb nagylétszámú ördög platformjai semmi másról nem szólnak, csak, hogy nézd nekem ez van és ilyen király vagyok te meg olyan hülye. Itt tudunk beszélgetni, én is azzal szembesültem amikor csatlakoztam, hogy az első posztomat félve írtam meg, de azóta inkább két posztot is írok és nem félek kérdezni, mert tudom, hogy tényleg mindig jön segítség, és ilyet máshol nem igazán tapasztal az ember. Facebookom évek óta van, de büszkén mondhatom, hogy ide többet posztoltam és kommenteltem összesen kevesebb mint fél év alatt és örülök, hogy megtaláltam ezt a csapatot. Csak így tovább.

17 kedvelés

@Viktor_Hajdu az én címem nem akarod elkérni?:see_no_evil::joy::joy::joy:Mint fogadott lányodét?

7 kedvelés

Sajnos, mint ahogy minden ez is okkal íródott.

Volt olyan (oszlopos) Tag

• Aki - mint később kiderült - valamely moderációmat nem vette jó néven és ezért hagyott itt minket.

• Aki a puszta jelenlétem miatt. Folyamatosan kereste a hibát bennem és persze talált is… Úgy hitte, hogy nekem bajom van Vele.

• Aki valamely felhasználó megnyilvánulása miatt hagyott itt minket. (ami legtöbb esetben félreértés volt) hiszen itt szándékosan senki nem akar bántani senkit.

És még sorolhatnám…

Mindnél meg lehetett volna beszélni a nézeteltérést. De ehhez mindkét - három - négy… félnek nyitottan, befogadóan kell hozzáálnia. :slightly_smiling_face:

16 kedvelés

Már kértem, emlékezz csak a válaszodra: neeeeem, amíg sógor tankja itt van, az elééééég. Ha én elkérek egy címet… Nos, khm… az el van kérve! :rofl: :stuck_out_tongue_winking_eye: :heart_eyes: :+1: :smiling_face_with_three_hearts:

8 kedvelés

Minél nagyobb a tábor, annál több ilyen lesz, ezt felesleges magadra (vagy magatokra) venni. Aki menni akar úgy is megy, akik kötekedni akar úgy is kötekszik, aki megsértödni akar, az meg úgy is megsértödik.

A többiek meg vagy fel sem vesznek ilyeneket vagy tesznek a feloldásért.

Nekem is szóltak már itt be, tudomásul vettem, nem lehetünk mindenkivel kompatibilisek, most már tudom, hogy őt a jövőben hanyagolom inkább, ennyi.

14 kedvelés

@Donat hogy mi az őszinte véleményem?(Amúgy mindig őszinte vagyok)
Az,hogy imádom!Szeretem!Tisztelem!Hiányzik,ha dolgoznom kell​:wink:Csalódott vagyok,ha egy idő után felnézek és nem sokan írtak​:see_no_evil::wink:
Az eddigi éveim alatt nem találkoztam ehhez hasonló közösséggel!Minden szavával egyetértek az előttem szólókkal!
Írhatnám,hogy bárcsak sok-sok ehhez hasonló csapat lenne a világban.De a Vaperinához semmi nem hasonlítható.

Ezt viszont nem szeretem!:…(Már másodjára kapom meg,pedig alig töltöttem el most itt időt.Elkezdtem olvasni és a munka miatt nem tudtam befejezni.Nem zártam be,mert ott szeretném olvasni tovább,ahol tartottam…)

Vicceltem ááám!Semmi bajom ezzel sem.Bezárom és kész​:joy::joy::joy::kissing_heart:

Nagyon szeretek köztetek lenni!Mindenkit :heart:.Köszönöm nektek,hogy ilyen jól teszitek a “dolgotokat”,hogy minden rendben legyen!

És most kibírtam sok​:heart:nélkül​:wink:
:smiling_face_with_three_hearts:

15 kedvelés

…és még annyi: szerintem az teszi ezt az oldalt sokkal többé, mint sok másikat, hogy itt a “tulajdonosok” elérhetők, aktívak, nem csak egy noname nick, aki egyszercsak szórja a banánt neked, mert csak. Ez szerintem nagyon családiassá teszi az egészet.

13 kedvelés

Erre nem is emlékszem :cry:Kérlek fogadd el bocsánatkérésem​:heart::wink:

4 kedvelés

Könnyű személyes sértésként felfogni a moderálást, még ha létezik is közismert erre vonatkozó szabályzat. Egy egy rosszul sikerült tréfa is elsülhet balul…
Érzésem szerint segíthet, ha a moderálás során írt nyilvános poszt, hozzászólás helyett/mellett egy privát üzenet is érkezik a “vétkesnek”. Talán sokkal bátrabban és nyíltabban lehet megbeszélni abban a formában a problémát, mint a nagy nyilvánosság előtt. Jómagam is javasoltam ezt anno, szerencsére nem jutottunk el addig, mert sikerült helyben rendezni a gondot a kialakult beszélgetés alatt.
Úgy gondolom, a jó értelemben vett támogató jellegű “csordaszellem” nem biztos, hogy ilyen esetekben jól jön.
De ez szubjektív vélemény, és a megvalósítás is macerás, tudom. :innocent: :thinking:

13 kedvelés

Abszolút nem (illetve ilyen kérdésben nincs olyan, hogy) macerás és nagyon köszönöm :heart: Teljesen igazad van. Mostantól így lesz :slightly_smiling_face:

15 kedvelés

Köszönöm a nép és a magam nevében egyaránt! :pray: Ismétlem magam: ilyen máshol nincs, ilyen SINCS máshol! :heart_eyes:

Hajj Donátom, ez egy hét alatt a második ilyen “üzenet” amit kaptam Tőled. Baj lesz ebbű meglásd! :rofl:

13 kedvelés

Egyetlenegy hatalmas gondom van a Vaperinával, és ez borzasztóan böki a csőröm. Nem tehetem meg, hogy gondolok egyet, és összefutok a tagokkal, messze vagytok. :slightly_smiling_face: Egyébként már majd mindent megírtatok előttem, így csak ismételnélek Benneteket.
Donát bevezetőjéhez még írnám kedvenc idézetem, melyet leányom profiloldalán láttam először, és rögtön a lelkembe égett, mert egyszerű és igaz.

“Olyan vagyok, mint bárki más, mégis olyan, mint senki más!” :grinning_face_with_smiling_eyes:

17 kedvelés

@Tibor_Varga a második mondatod rám is vonatkozik…olyan rossz​:cry:

9 kedvelés

Szóval most már lehet sunnyogni szönyeg alatt, szép, azért egy nap fekete pont lehetne az illető neve mellett :rofl: Vagy egy kis banán :stuck_out_tongue: 3 kis banán után meg game over :sweat_smile:

9 kedvelés

Ahogy látom Istvánom, Te is találkoztál a Donkey Kong játékkal… Banán, banán, hordó, banán… :wink: :wink: :rofl:

6 kedvelés