Web alkalmazás (PC, Android, iOS)

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Használd úgy, mint egy alkalmazást!

A mai világban szinte elengedhetetlen az, hogy egy weboldalnak, főleg ha dinamikus tartalom van rajta, legyen egy alkalmazás változata is. Nos, a Vaperina jelenleg nem található meg egyetlen alkalmazás áruházban sem, DE lehetőséged van úgy használni mint egy appot! Mutatjuk!

Számítógép

Nem csak a böngészőben van lehetőséged megnyitni Vaperinát, de hozzáadhatod, úgy is mint egy alkalmazást! Ez nem más, mint egy Google Chrome böngésző által kezelt alkalmazás ( Chrome App )

Telepítés :point_down:
Fontos, hogy Chrome böngészőből nyisd meg az oldalt!

telepites-pc

A telepítés gombra kattintva azonnal bezárul az oldal és megnyílik az alkalmazás.

Az alkalmazás ikonja bekerül az telepített programok közé és természetesen kihelyezheted a tálcára is :wink:

Android

Add hozzá a főképernyőhöz és használd úgy, mint egy Appot. Amikor meglátogatod az oldalt Chrome böngészőből egy Androidos készülékről a rendszer felajánlja, hogy telepítsd az alkalmazást.
Telepítés után a Vaperina ikonja megjelenik a telepített alkalmazások között.

Videó :point_down:

Amennyiben nem jelenne meg a telepítésről szóló értesítés az azért van mert korábban bezártad. Ebben az esetben telepítéshez használd a böngészőben található menü gombot, majd válaszd ki a Kezdőképernyőre gombot.

Push értesítés

Ezeket az értesítéseket opcionálisan is megkaphatod push értesítésként az asztali böngésződre vagy az Android készülékedre. Ehhez engedélyezd, hogy a webhely értesítéseket küldjön a böngészőn keresztül, amikor engedélyt kér erre vonatkozóan.

A push értesítések beállításához koppints ide

Screenshot 2021-03-13 at 17.49.26

Videó :point_down:

iOS

Add hozzá a főképernyőhöz és használd úgy, mint egy Appot. Hozzáadás után meg fog jelenni a többi app között.

Videó :point_down:

7 kedvelés

Androidos telefonon használom, nálam eddig teljesen oké volt, mostanság vettem észre, hogy nem tördeli a sorokat, ami “kilóg” a képernyőről, nem tudom elolvasni. Valamint a push sem akar működni. Beállitottam, de nem jelez :frowning: Mondjuk mindegy, mert úgyis minden nap felnézek, ez a része annyira tényleg nem zavar. Az első viszont igen. A főoldalt teljesen jól mutatja, de ha belemegyek egy témába, azt már nem.
Nekem kell valamit állitgatni?

1 kedvelés

Szia!

Köszönöm, hogy jelezted a hibát. Jelenleg nincs lehetőségem tesztelni androidon kérlek megtennéd, hogy megnézed most mit mutat? :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Köszönöm szépen, teljesen tökéletes! :wink:

2 kedvelés

Szia javítottam a pusht is. :slightly_smiling_face: Ha esetleg nem megy akkor a profil beállításokban az értesítések alatt, kapcsold ki és újra be vagy kopp ide a beállításhoz.

1 kedvelés

Ugyan nem ez, illetve nem teljesen ez a téma, (ki tudom rakni a főoldalra) és nem króm, amit a Firefox ökoszisztémára építve, és más miatt sem használok, viszont itt mobilon most is épp vakon gépelek, mert lanscape-ben a szövegmező nem látszik. A kezem elég nagy portrait gépeléshez. Ezt korábban máshol meg tudtuk oldani, meg tudjátok itt is valahogy? Próbálok screenshotot ide felrakni.

Landscape


Portrait

Köszönöm, hogy jelezted! :slightly_smiling_face: Kérlek, nézd meg most milyen landscapeben.

2 kedvelés

Itt a próba. Igen, mostmár landscapeben is látszik amit írok. Köszönöm a gyors javítást! :slight_smile:

3 kedvelés

Szia @Donat!

A felső sor nem fér ki végig

Szia Edina! :slightly_smiling_face:

A felső sor elhúzható.

2 kedvelés

És tényleg :heart:
Bocsika :wink:

1 kedvelés