Beszélgessünk egy kicsit Vaperináról

Sziasztok! :slight_smile:

Vaperina?

Vaperina nem más, mint a Vaper Női megfelelője. A névválasztás nem véletlen, mint ahogy az sem amit jelent és amit hirdetünk ezzel. Mi tartjuk magunkat a kezdetekkor felállított elveinkhez és azt szeretnénk, ha ezt a jó szokást mások is átvennék és alkalmaznák.

Sajnos az volt illetve néhány helyen még mindig az a tendencia, hogy a Nőket elnyomják.

Igen láttam olyat is meg nem mondom melyik csoportba, hogy a nők nem tudnak vapelni! A nők nem értenek hozzá! stb. stb… Természetesen ez nem csak a Vaper világban jellemző hozzáállás ezen férfiak részéről. Ez ellen is harcolunk…

Nos, ezt már kifejtettem korábban, hogy mit gondolok erről és természetesen most is tartom magam hozzá:



Szerintetek a névválasztás illetve a név mennyire befolyásolja az embereket? Mi a véleményeket erről?


Ui.: Szeretnék kitérni a tegnap történtekre is néhány mondatban.

Szóval megjött a válasz, hogy azért törölték a véleményem mert promóciónak vélték. Én úgy gondolom, hogy most van itt legkevésbé az ideje ilyenen fennakadni, amikor egyik percben van Facebook oldal, másikban nincs. Azzal, hogy törölték világossá tették, hogy egyébként sem engedték volna.

Szeretném ha segítenénk egymást, hiszen elméletileg egy oldalon állunk és nem csak velük! Szeretném, ha tudnák, hogy szívesen látjuk Őket is. Mindenkit! Fogjunk össze végre! Tényleg sokszor nem értem, hogy miért ez a rivalizálás? Érdekes módon nálunk mindenki megoszthatja saját oldalát nem csak most de eddig is (nekünk ettől nem lesz kevesebb). Úgy, mint ahogy a megboldogult Vaperina adok-veszek oldalon is, Facebook csoportunkban is, és természetesen a Fórumon is, hiszen regisztrációnál sem véletlen van ez a mező :point_down:

Screen Shot 2020-08-08 at 4.30.06 PM

Mi úgy gondoljuk, hogy ez alap, minél több minőségi tartalom van, annál erősebb és sokoldalúbb a Közösség. Tudjátok mi a titok? A titok az, hogy nincs titok. Egyszerűen nem kell belefolyni, nem kell tudni ki kivel van. Ennyi :slight_smile: Én személy szerint a Vaperinával, 1 éve csöppentem bele kicsit mélyebben ebbe a közegbe ezért nem tudom, nem is érdekel és így nekem pont jó! :slight_smile: Ezért vagyunk függetlenek, pártatlanok!

Meglepődve tapasztaljátok, hogy itt mindent ki lehet mondani, le lehet írni? Hát szokjatok hozzá :slight_smile: ez eddig is így volt és ezután is így lesz!

Hamarosan létrehozunk a WIKI kategóriában egy új témát, amelyet bárki szerkeszthet majd az első bizalmi szinttől! A téma nem más, mint a Magyar Vape Tartalomgyártók!
A témában összegyűjtjük közösen azokat a tartalomgyártókat, akik minőségi contentet kínálnak. Így könnyen lehet, hogy olyanokra is rábukkanunk, akiket eddig nem ismertünk. Szerintem szuper lesz! :slight_smile:

9 kedvelés

Sziasztok!
Hölgyek és Urak! Döbbenten olvasom a sorokat! A mai világban van ilyen? Hogy “emberek” egy név miatt nem csatlakoznak egy közösséghez? Bár már semmin nem lehet meglepődni! Hát ez Zseniális!

3 kedvelés

Szia! :slight_smile:

Igen sajnos… Elhiheted, hogy ezeket mi is folyamatosan igencsak meglepve tapasztaljuk. Az ilyen és ehhez hasonló dolgok, hogy “Ha ez és ez lenne a neve akkor többen jönnének ja mert egyébként az ismerősei mondták…stb… stb…”

Hát javaslom akkor inkább nejöjjenek! Bár visszatérve a nevekre, névválasztásokra! Pár ismerősömmel, barátokkal beszélgetve megállapítható, hogy nagyon sok csendes “gőzlér” marad ! És ez a törvényi szabályozás vagy a csoprtok túltolt szabályozása miatt van . Ezt nem tisztem eldönteni! De azt a saját környezetemben is látom hogy az igazi erős dohányos ami egyértelműen a 45-55-ös korosztály a jelen szabályozások ill. elnevezések miatt reménytelen helyzetben van!

Oh a Twisted Sister :heart_eyes:
Ezeknek a neveknek mindnek jelentése, mondanivalója van. :heart:
Én annyit fűznék hozzá, de szóljatok ha nem így van… Amennyire észrevettem, azok akik nem tisztelik a nőket, azok a férfitársiakkal sem viselkednek megfelelően.

Úgy gondolom a tisztelet mindenkinek kijár! Nemtől függetlenül! És most nem kezdem el sorolni a női lét nehézségeit. :grinning: De egy csepp megértés, vagy elfogadás csodákra képes. :slightly_smiling_face: Én nagyon örültem mikor megtudtam, hogy ez lesz a neve. (Még akkor csak az Adok-veszeket terveztük indítani) :smiling_face_with_three_hearts: Úgy gondoltam, és ezt most is így gondolom, hogy ez a név az ami kiszűri azokat akik rombolják a morált! :heart:

4 kedvelés

Az elnevezésekhez van egy kis segítség a Wiki kategóriában. :slightly_smiling_face: Sajnos ebben a helyzetben ami itthon van, nehéz jó utat mutatni úgy, hogy ne legyen belőle baj.

1 kedvelés

Az kimaradt, restellem mert így máshogy jön majd le. De azt el kell mondjam, minden tisztelem a dolgos, családcentrikus, kedves, odaadó férfiaké! Tisztában vagyok azzal is, hogy egyre nehezebb embernek maradni a mai világban. Nem csak nekünk nőknek rossz…

6 kedvelés

Azért egy biztos mi magyarok nemre, korra, témára tekintet nélkül" Túl toljuk Amerikát"!

2 kedvelés

Ebben egyet értek veled!

1 kedvelés

Köszike! Mert ha belegondolsz és stílszerűek maradnánk lehetett volna az oldal neve hagyományosan "
瓦佩里納
Wǎ pèi lǐ nà"!

1 kedvelés

Sok lenne itt a jakuza akkor :grinning:

2 kedvelés

Ez egy vicc. Akinek nem tetszik a nev az ne jojjon. Nagyon jo a nev es talan elmondhatom az elsok kozott csatlakoztam. Nem bantam meg. Kingatol nagyon sok segitseget kaptam, hogy hogy alljak at kemeny dl- rol mtl felhasznalasra. Es sikerult. Koszonom. Koszonom azt is, hogy a csoport es forum tagja lehetek.

4 kedvelés

Csak reménykedtem, hogy sikerül majd. Hisz nem vagyunk egyformák. Minden tanács egy origo. Onnan már csak tökéletesíteni kellett. Örülök hogy itt vagy, és hogy ismerünk. :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Férfiként mindig is nagy tiszteletben tartottam a Női nemet. Így neveltek és a Fiamat is erre tanítottam.
Ne feledjük, hogy a Görög mitológiában Nő és férfi egy testben létezett így Ők voltak a “Boldogságos Gömböcskék”, átvitt értelemben a Vaperina Fórum nem más, mint Nő és férfi vaperek összevonódott békés közössége. Egy a lételemünk, és egy ügyért harcolunk! :slight_smile:

2 kedvelés

Számomra a Vaperina_Kinga nem más, mint a fórum alapítója, aki rengeteget dolgozott, azon, hogy egy közösséget építsen, így egy percig sem gondolkoztam azon, miért ez a neve, és miért nem más? Ahogy megmosolyogjuk, az amerikai filmekben a női katonatiszteket uramnak szólítják, de nem a megnevezésen múlik, hogy hol ki a vezető, és ki a beosztott. Leginkább a név tulajdonosa jogosult arra, hogy változtasson rajta, ha neki valamért már mégsem tetszik.

6 kedvelés

Nagyon szépen megragadtad a lényeget. :heart_eyes: Minden tiszteletem a Tiéd. :smiling_face_with_three_hearts: Nem akarok rosszat mondani, mindenki máshogy nevel gyereket… :shushing_face:

3 kedvelés