Mi a véleményed Vaperináról?

Sziasztok :slight_smile:
Még csak ismerkedem az oldallal, de tetszik a letisztult kép, az ahogyan az emberek kommunikálnak egymással.
Véleményem szerint sok érdekes dolgot olvashatok majd itt :slight_smile:

Köszönöm a befogadást!

Szép napot mindenkinek :slight_smile:

13 kedvelés

Tegnap este óta vagyok tag, már több segítséget kaptam mint másik 10 oldalon 1 hónap alatt!! Hatalmas köszönet és gratula nektek :+1::heart:

15 kedvelés

Alig pár hete vagyok itt de már most, ismeretlenül és látatlanul is barátsággal gondolok itt sok emberre akiknek a posztjait és gondolatait olvashattam. A gyilkos manórúddal szerettem volna kiváltani az analóg függőségemet és mivel nagyon kellemetlen torokfájást okozott ezért elkezdtem gugli barátom segítségével keresgélni. Ekkor találtam Rátok, és ennek rendkívül örülök. Pillanatok alatt válaszokat segítségeket kaptam, majd egy két napon belül az első készülékem is meglett (wotofo manik podmod) amit azóta is megelégedéssel használok. Persze nem kellett sok időt itt töltenem hogy a szűk látóköröm kinyíljon egy elképesztő nagyságú és már-már tudományos univerzumra amit a gőzölés világa jelent. Már le is adtam pár rendelést ami ugyan egyszerre igen megterhelő anyagilag de ha színtiszta matekot alkalmazok akkor ez egy két hónap alatt meg fog térülni a mostani cigi árak fényében. Hú még rengeteget tudnék írni de nem akarlak untatni Titeket. Nagyon köszönöm hogy itt lehetek!

12 kedvelés

Sosem unatkozunk legyen bármilyen hosszú az írása bárkinek :slight_smile: Üdv a gőzlérek között

Nice To Meet You Nicolas Cage GIF by Nordisk Film Finland

9 kedvelés

Sziasztok. Ez az első kommentem. 1,5 évig Mtl-eztem,utána valami elcsúszott,és visszaálltam analógra sajnos. Időnként (egyre csökkenő lendülettel),próbáltam visszaszokni a vapelésre,egyre rövidebb ideig tartó sikerrel. Sikertelenségem oka ,nem a vapelés élményének hiánya,hanem az akaraterőm,elhatározásom hiánya. Határozottan ki merem jelenteni,hogy jobban éreztem magam,míg csak vapeltem. Nem oly rég ismét elkezdtem olvasni az oldalt,most már figyelmesebben mint régebben. Mintha kezdene elkapni a lelkesedésetek! Brutális mennyíségű információt kaptam tőletek olvasás közben,választ még meg sem fogalmazódott kérdésekre. Kedvet kaptam tőletek bevallom. Jelenleg próbálok visszaállni a vapelésre,de most már DL Squonk vonalon. Valahogy az Mtl-lel megváltozott a viszonyom,aminek okát sosem fogom tudni megfejteni. Boldoggá tett 1,5 évig,aztán szépen lassan elmúlt.Lehet túl gyorsan csökkentettem a nikotint,nem tudom,de valahogy egyre erősebb lett bennem a hiányérzet,amit ugye az analóg azonnal megadott. Mindenesetre úgy érzem,hálával és tisztelettel tartozok az oldalnak és felhasználóinak,egymáshoz való hozzáállásukért,az információ áradatért,és a kultúrált beszélgetésekért. Úgyhogy a végére csak 3 szó: Köszönöm,hogy vagytok!

9 kedvelés

Sziasztok,

3-4 éve gőzölök és nagy meglepetésemre véletlenül találtam meg az oldalt. Amikor láttam hogy itt konkrétan minden is van amire szükségem lenne (adok-veszek, tapasztalatok megosztása stb.) nagyon megörültem. Nem látom át teljesen az oldalt még ugyanis nem használom a kék színű közösségi médiát (tudatosan) Összességében szeretek itt böngészni nagyon jók a leírások gratulálok a közösségnek és az üzemeltetőknek szuper korrekt az oldal.

10 kedvelés

Szia nem volt vagy nincs közöd a https://www.diablohungary.hu/ hez ?

Szia nem volt és nincs is közöm az oldalhoz.

Ok a nevedből gondoltam :slight_smile:

Tegnap regisztráltam, eddig csak pozitív visszajelzést tudok adni! :slight_smile: A honlap szép és kifinomult, fejlettebb rendszerrel rendelkezik mint a legtöbb social media-s oldal. A közösség szintúgy szimpatikus, segítőkésznek és kedvesnek találom őket. Bárcsak hamarabb találtam volna rátok! :heart:

12 kedvelés

Sziasztok, ma regisztráltam és még csak pár bejegyzéseken futottam át, de már most gratulálok hogy ezt az oldalt létrehoztátok ! Profi munka, szimpi közösség. :wink: Üdv mindenkinek :purple_heart: :wave: (kb 8 éve vapelek, biztos lesz itt régi ismerős/barát is)

12 kedvelés

Nagyon jó oldal! Nagyon jó és segítő társaság! Nem bántam egy cseppet sem, hogy tagja lehetek :+1:

12 kedvelés

Jó látni egy olyan vaper csoportot, ahol egy bejegyzésnél a megtekintések száma 4.300 körül jár és nem tiltja le a facebookos algoritmus. Bár még új úgyhogy alaposan fel kell fedeznem mi merre hol van itt, de jó az első benyomásom!

11 kedvelés

Nem igazán olvastam végig a hozzászólásokat, így bocsi, ha más véleményét fogalmazom meg újra :smiley:
De személy szerint imádom a fórumot, sok más személyhez hasonlóan, innen szereztem meg az alap tudásom a vapehez. Első alkalommal mikor ide találtam még csak infót kerestem valamiről és itt pont volt róla egy topic, viszont regisztrálni kellett, hogy el tudjam olvasni. Ezt követően meg már arra lettem figyelmes, hogy szinte minden reggelem itt kezdem, gyorsan megnézem, hogy született-e valami új okosság, ami engem is érinthet :smiley:
Hatalmas információtömeg van fent, szinte bármilyen problémára megoldást lehet találni. Ezt itt is köszönöm mindenkinek, de főleg neked, @Vaperina_Kinga hogy megtanulhattam az írásaidból, hogy hogy kell jól használni az e-cigarettát minden apró fortéllyal együtt.
Maga a fórum működése is teljesen rendben van, nincsenek váratlan hibák, mindig elérhető az oldal, szerkezetileg is teljesen rendben van, ha jól tudom ezt @Donat, neked kell megköszönni.
Esetleg egy számomra furcsaság van, még pedig az hogy ha hozzászólunk egy témához, ugye azt előresorolja a rendszer. Alapban ezzel nincs is baj, a blog részen (vape kezdő, vape haladó stb részek leginkább) viszont még az elején fura volt, hogy keresni kellett a következő részt és ne ugorjak a kezdő 1. részről a haladó 2.-re, nem figyelve hogy az már másik sorozat :smiley:

Összességében csak így tovább és kitartást, hogy legalább ezen a szinten tudjátok vagy inkább tudjuk (az elmúlt hónapok miatt már én is részének érzem egy kicsit magam a csapatnak :slight_smile: ) tartani a Vaperinát,

12 kedvelés

Szia Gábor :slightly_smiling_face:

Nagyon szépen köszönjük :hugs:

Ez teljesen jogos és szuper ötlet :bulb: :+1:Mindenképpen kitalálunk valamit, hogy sorban összekapcsoljuk ezeket a több részből álló cikkeket. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Szerintem nagyon hasznos az oldal, nem csak kezdő vapereknek.

6 kedvelés

Szia Gábor. :slightly_smiling_face:

Mostantól nem kell! Sajnos, csak most jutott több idő ezzel foglalkozni. Ezt nagyon restellem. :pensive: Viszont sikerült összekapcsolni a cikksorozatok részeit. Ötleteltünk Donáttal, végül egy egyszerű megoldás mellett döntöttünk. Linkesített szöveget kapott minden olyan cikk aminek van folytatása. :slightly_smiling_face:

Mostantól a sorozatok alatt ilyen szövegek lesznek láthatóak.

A kapcsolódó cikk pedig egy olyan cikkre visz aminek ugyanaz a témája, csak más a megközelítése, vagy épp bővebben magyaráz. :slightly_smiling_face:

Köszönjük, hogy felhívtad rá a figyelmünket. Ha bárkinek, bármilyen észrevétele van örömmel fogadjuk. :hugs:

9 kedvelés

Üdv. mindenkinek!
Örülök, hogy megtaláltam ezt az oldalt, immár 40 év dohányzás után egy háztartási balesetnek köszönhetően a bal kezem egy hónapig gipszben volt, így nem tudtam cigit tölteni magamnak, egy ismerősöm ajánlotta fel, hogy átadja DL kitjét. Mivel semmi tapasztalatom nem volt e-cigivel kapcsolatban, ezért az első két hétben voltak némi kudarc élményeim, de éreztem, hogy ez a nekem való, de tisztában voltam vele, hogy szükségem lesz tapasztaltabbak segítségére. Némi keresgélés után rátaláltam a Vaperinára, regisztráció után elkezdtem olvasgatni az oldalon, aztán vettem a bátorságot és segítséget kértem a tagoktól. Meglepetésemre azonnal jelentkezett néhány segítőkész emberke és a közelemben találtam meg @Ispy Várdai Istvánt, aki hajlandó volt személyes találkozóra is. Jól elbeszélgettünk, így hála neki sok mindenre választ kaptam és tanácsait megfogadva egyre élvezetesebbé vált a vapelés. Külön köszönet a liquidekért amiket a rendelkezésemre bocsájtott térítésmentesen és önzetlenül, így szerencsém volt kipróbálni többféle ízt is. Nagyjából itt tartok most, hogy rendesen “megfertőződtem”, amit egyáltalán nem bánok. Köszönöm Vaperina!

15 kedvelés

“Szintén zenész”, Ölelés :wink:

Egy “tanult barátom” szerint 90-es évek Kis Polski, gyorsan ki kell köpni az ablakon … Megtörtént :sweat_smile: