Mi a véleményed Vaperináról?

1 bejegyzést új témára osztott fel: Aromák nem horror áron

Sose gondoltam hogy egy függőség lesz az ami által ennyi pozitív embert megismerek,főleg hogy segítséget kapok.
Nehéz hónapok állnak mögöttem…igaz még eligazodni nem tudok de köszönöm hogy itt lehetek és a segítségeteket.

18 kedvelés

Írtam a ptoblémámról, és azonnal kaptam segítséget, nem is gondoltam volna, szóval tök jó, Nagyon köszi, és csináljátok tovább​:smiley::laughing: amíg csak lehet

13 kedvelés

Nagyon jók vagytok, a közösség is szuper, szeretek itt lenni NO.1 :blue_heart:

11 kedvelés

Nekem szuper hogy vagytok Nagyon kedves és segítő kész tagok vannak itt :smiling_face_with_three_hearts:

10 kedvelés

Vaperina csak egy van! A Facebookon valahogy nemigen találtam a helyemet. Jók az írásai, jó az oldal, jók az emberek. Csak így tovább! :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :100:

10 kedvelés

Sziasztok!

Nagyon örülök, hogy rátok találtam! Brutális tudásbázis (amit én nagy kortyokban iszok - lévén biomérnök & IT test/support szakterületen ügyködöm egyébként, mindig érdekel a lore, a tudás) és hihetetlen jófej emberek!
Kultúrált önszabályozó közösség.
Nekem ez végtelenül szimpatikus.
Nem ismert itt senki engem mégis emberien és régi ismerősként szólítottak meg.
Respect nektek és köszönöm, hogy vagytok!

Utoljára ilyen jó szakmai közösséget privát zárt pipaklubos fórumon tapasztaltam. (10 évig pipáztam)

Szóval csak… köszönöm!

17 kedvelés

Sziasztok!
2007 körül kezdtem ecigit használni.Saját kút föből találtam megfejtést a problémáimra…majd rá akadtam az ecigaretta forumra(fekete forum)Hatalmas tudás anyag és infó van ott de már nem nagy mozgás van.Aztán jött a face na itt aztán van minden…én szeretek képeket nézni és csinálni a modokról tankokról elismerem tulzásba esem sokk kép készitéssel és posztolásal.Ez több embert is íritál mert vagy túl olcsó túl drága amiről a kép készül vagy mert neki nincs.Erre a választ nem tudom engem érdekel ki mit használ árat nem nézem mert maga a tank vagy a mod szépsége érdekel vagy különlegessége.Itt ezt nem tapasztaltam és végre lehet másról is beszélni nem csak az e cigiről.Imádok itt lenni és köszönöm a befogadást.

15 kedvelés

Szia Jani. :blush: Mi örülünk, hogy jöttél. :heart: Mikor felmerült az off-topik gondolata (ami sokkal előbb volt, mint a beaktiválása) pont ezt beszélgettük Donáttal, hogy kell ilyen is, mert az ember itt barátokat szerez. A barátokkal pedig nem mindig csak ugyanazt a témát beszéljük ki. Meg így megmarad egy olyan helynek a Vaperina ahol tényleg bármit kérdezhetsz, közölhetsz nincs lehurrogás, csak az együttérzés és a segítségnyújtás. És persze a humor, mert az is fontos. :hugs:

13 kedvelés

Köszi Kinga!Igyekszem majd nem az agyatokra menni és örülök ha hasonló érdeklődésű emberekkel más témákról is lehet beszélni értelmesen vagy épp hülyéskedve.

12 kedvelés

Sziasztok. Én még nagyon friss vagyok itt nálatok. Ezért először köszönöm szépen hogy itt lehetek.
Első benyomásom, hogy fantasztikusan vagytok :kissing_heart:.
Hamarosan meg is foglak titeket bombázni egy pár bugyuta kérdésel.

16 kedvelés

Már alig várjuk. :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

9 kedvelés

Sziasztok!
Az előttem szólók közül,már sokan leírták a véleményüket.
Így én csak ennyit biggyesztenék ide:
A Vaperina függőséget okozhat! :heart:

13 kedvelés

Sziasztok én még új vagyok nem ecigi terén már vagy 6 éve űzőm ezt a sportot :slight_smile: De jó hogy megtaláltam ezt az oldalt :slight_smile: Bár megint jön az új tpd es hülyeség “” :frowning:

11 kedvelés

Szia! ÜDV a csapatba!

3 kedvelés

Sziasztok, örülök, hogy rátok találtam :slight_smile: nagyon szuper leírások vannak !!

14 kedvelés

Szia én is nem rég jöttem de nagyon jó kis csapat :heart_eyes:

14 kedvelés

Üdv.
Nagyon sok tapasztalatot szereztem itt, akár a cikkekből, akár mások tapasztalatai alapján!
Végre egy közösség, ahol lehet bátran kérdezni, akár kezdő vagy esetleg már rutinos az ember.
Én egy másik csoportból tértem át ide, és boldog vagyok mert ott ha valamit kérdezett az ember csak hülyének nézték.Már közepesen tapasztaltnak érzem magam, de hát jó pap… :grinning:

13 kedvelés

Bár egy éve vagyok tag, csak az utóbbi pár napban voltam úgy igazán aktívabb.

És rájöttem, hogy amiatt a sok-sok akció és webshop és gyönyörű szett miatt nem jó ez nekem és a pénztárcámnak. :rofl:

No de félre ezekkel a földi hívságokkal: nagyon hasznos tudásbázis épült ki itt, és a közösség is igazán remek. Emellett persze az oldal felépítése mellett se mehetek el szó nélkül, profi minden tekintetben (régebbi posztok újra felbukkanása, keresés, szövegírás, linkelések… csodálatos :pleading_face: )

Még csak negatívumot sem tudok felhozni. Köszi a platformot. :slight_smile:

13 kedvelés

Ezt magamra vehetem? :blush: Elég rég ismerjük már egymást és mindig fontos volt a véleményed. Számomra ennél nagyobb elismerés nincs is, ismerve a munkásságodat. :heart:

Ami az oldalt illeti, engem is lenyűgöz @Donat munkássága. :smiling_face_with_three_hearts:

Köszönjük Barbi. :kissing_heart:

8 kedvelés