Aromák nem horror áron

Sziasztok!
Én egy hónapja lettem ecigi függő,a dohányzás már nem volt az igazi,most váltam el és gondoltam mindent változtatok az életembe​:slightly_smiling_face:
Tudtok segíteni hol lehet profi aromákat nem horror áron beszerezni?

10 kedvelés

Szia Flóra :slightly_smiling_face:

Üdvözöllek a Közösségben :heart:

Milyen ízekben gondolkozol? :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Szia Donát!Köszönöm szépen!Még nehéz eligazodnom​:rofl:
Én a kávé,dohány aromákat kedvelem

11 kedvelés

Én legutóbb amit próbáltam a Liquidhall Pompei nevű aromája, ami bejött. Dohányos kicsit karamellás beütésű még talán a kávé is fellelhető benne, egész nap szivható. :slightly_smiling_face:

Vannak itt jópáran akik a dohányos vonalat kedvelik :slightly_smiling_face: megemlítem a @dohanyos_csoport - ot ők biztos jobban, többet tudnak ajánlani neked.

14 kedvelés

3 bejegyzést új témára osztott fel: Segítségkérés az oldal használatához

Szia @Flora51 ,

ajánlom a journey longfilljeit, elég jó az áruk és elég népszerűek. A classic és a discovery sorozatban.

https://www.aromaparadise.hu/aroma/journey-longfill

7 kedvelés

Szia Flóra :blush: Üdv a Vaperinán, érezd jól magad! :smiling_face_with_three_hearts:

Ha nem csak a Shake and Vape játszik nálad, hanem a sima aroma illetve koncentrátum is akkor ajánlanám a TPA, Flavor West, Liquidhall (saját márkás), Flavour Art, Inawera, Capella gyártók dohányos ízeit. Véleményem szerint kiválóak. :blush: A Liquidhall weboldalán találod ezeket.

12 kedvelés

Szia! Üdvözöllek itt.

Évek óta töretlenül szívom. Száraz dohány extrák nélkül, de kellemes ízvilággal. Rosszul vagyok, ha nincs itthon.
http://eliquidvg.eu/aromak/dohanyos-aromak/aroma-tobacco-symphony

A változatosság kedvéért a másik, ami már kicsit desszertes (karamell mellékízzel).
Nem annyira “száraz” mint a Symphony, van egy kis édeskés beütése, egész napra kellemes.
http://eliquidvg.eu/aromak/dohanyos-aromak?product_id=664

Előbb utóbb jólesik egy kis hűsítő:
http://eliquidvg.eu/aroma-EUCALYPTUS%20WITH%20MINT?search=mentol

Illetve néha kell egy kis brutális cseresznye, laza gyümölcsként:
http://eliquidvg.eu/index.php?route=product/product&product_id=681&search=cherry

Az ízeket nem ragozom, minden link oldalán ott vannak a felhasználói értékelések.

Még egy pár lehetőség.
Igen sokak által kedvelt, viszonylag népszerű, szintén a száraz dohány kategóriában:

Igazi dohányos desszert csemege: krémes dohányíz, konyakkal, kis kávéval:

Több kávé ízt kipróbáltam, de számomra ez überelhetetlen:

Azért veszélyes a kérdésed, mert mindenkinek más a szájíze. Amit leírtam, javasoltam az nekem szuper, de lehet, hogy neked nem fog ízleni. Hangsúlyozom: olvasd el a a termékeknél a hozzászólásokat, véleményeket.

További szép napot!

8 kedvelés

Szia! A kérdésedre válaszolva Aroma Paradise-on biztosan találsz profi aromákat nem horror áron. Kb. 2 doboz cigi áráért… Jól működik az oldal aroma keresője, tudsz szűrni többek között dohányosra is.

8 kedvelés

FP Kingside Tobacco a kedvencem,ilyen vagy hasonló liquideket keresek,olcsóbban​:wink:

2 kedvelés

Szia, az oxygain-es aromáknál biztosan 1:1 a keverési arány? Amúgy dohányos aromáknál nálam ár-íz arányban az Inawera aromák jöttek be. Persze lehetetlenség végigkóstolni mindet… :slight_smile:

3 kedvelés

Szia! Az elején nagyon elírták a “Keverési arány 1:1”-et, később jelölik a helyes értéket:
" Adagolás:
10%"

3 kedvelés

Szia Flóra!

Vapes életem első vásárlása párhónapja :

…és valóban 10% az arány, bár a kávésból még nekem sok is.
A mogyoró az meg nagyon bejövős. Végre tudom mi az a krémes íz amiről a tapasztalt vaperek beszélnek.

Az USAmix hangulat függő lett. Néha napján veri a Don Cristo-t, de csak néha, ha még mindíg egy kicsit a cigire gondolok, lassan meg-meg állva…
…egyépként jó kis mtl cucc.

6 kedvelés

Helló.
A minap beszélgettem munkatársammal. Ő régen a mellow dew aromákat vette dohányboltban. Rá kerestem a márkára és ezen a oxygain oldalon találtam. Látom te már rendeltél erről az oldalról. Gondolom akkor megbízható az oldal.

2 kedvelés

Szia! Igen, rendeltem. Megbízható bolt, de nem kapkodnak a küldéssel, 3-4 munkanap a szállítás.
A Nemzeti Dohányboltok egyik hivatalos beszállítója.

További szép napot, kellemes gőzölést!

2 kedvelés

Kösz, azért nekem egy 10 millis aromáért 4-5 ezer Ft elég horror ár, amikor az eliquidvg.eu-n ugyanenyit ezer-ezerkettő között megkaptam. De most vagyok bajban, hogy megszűntek: Kérdéseim a következőek lennének:

  • Az általam legbarátságosabbnak tűnő árak a gandalfliquid.hu -nál lennének, de ahogy elnézem, azok mind 10 % - ban keverendőek, azaz fele hígak, mint az aromamester.hu -nál kaphatóak? Mint ahogy a Journey 1 - 2,5 % -osát sem tudom elhinni egyelőre. Ha az annyiszor erősebb, akkor talán megéri a 2700 Ft / 10 ml ár? Szóval egyelőre bajban vagyok a százalékokkal és a vételárakkal kapcsolatban, csak számolgatok, egyelőre még nem rendeltem sehol. Alaplevet már biztos, hogy nem az aromamester.hu - n fogok rendelni, mert az legalább a háromszorosa lesz így az eddiginek. Aroma ügyben is valószínűleg már máshová pártolok, csak azt nem tudom még egyelőre, hogy hová?
4 kedvelés

Ha nem hiszel nekünk miért kérdezel.

6 kedvelés

Hidd el pedig megéri az árát ! Ha találsz bármelyik shopban nyugodtan veheted ,de úgyis kell más is onnan majd.
Nézz szét bátran itt is vannak olcsóbb és drágább aromák is.

5 kedvelés

Az RY4 itt is a Solub - é a legolcsóbb, ugynannyi, mint a Gandalfé. Csak épp itt is 10 - 15 % arányban ajánlják. Úgy látszik, a Solub dolgok elég hígak akkor. A Jouney meg csak longfill van, azt akkor inkább a gyártótól? Milyen jó, hogy eddig nem tudtam, hogy mit ki gyárt? (eliquidvg nem írta oda.)

1 kedvelés

Ha kiszámolom durván 70 ft 1ml .
Ha 2% ban kevered 140 ft az aroma.
Plusz 120 ml alaplé 6-os niccel 2390 és gondolom elég egy hónapra …
Ez mindösszesen nincs 3000forint !
Ha ettől tudsz olcsóbbat ,akkor írj rám légyszives !

6 kedvelés