Mi a véleményed Vaperináról?

Sziasztok! @Donat , ha valaki ezt így teszi és szótlanul elmegy akkor a véleményem szerint nem is szeretett itt lenni igazán! Megfutamodni mindig is könnyebb volt! Erről ennyit!
Na mivel már nekem nagyon könnyű dolgom van mert mindent leírtatok amit lehetett, ismételni nem fogok!
Azért, hogy a kérdésedre is válaszoljak! Annyit tudok elmondani véleményként, hogy soha nem voltam öt percnél tovább olyan helyen ahol nem éreztem magam jól, vagy nem találtam értéket, de itt vagyok és szeretek itt lenni! Remélem ez válasz a kérdésedre tőlem! Hajrá vaperina, és köszönöm, hogy itt lehetek! :handshake: :v:

15 kedvelés

Nézd, én még iskola után a 2 forintosak pörgettem a flipperbe este hétig, miközben apámék várták, hogy hol a fszba vagyok így 12 évesen, szóval ja. :rofl:

9 kedvelés

Sziasztok!
Ha belépek valahová, a környezet már meghatározza, hogyan érzem ott magam. Ha kosz, káosz, összevisszaság van, akkor kellemetlen a közérzetem és igyekszem mihamarabb elhúzni a csíkot. Az ilyen helyeken feltalálható társaság sem az én világom.

A Vaperinán rend, rendezettség van, az oldal letisztult, átlátható, kezelhető, megszerethető. A szabályok egyszerűek, világosak. Régi elvem: “Élni és élni hagyni”. Úgy tűnik, ez itt működik. Mert van gazdája a honlapnak. Ha nem lenne elkutyulódhatna. Kell a szükséges odafigyelés.

Ez a Web-környezet a normális embereket vonzza, a beszélgetések közösséggé kovácsolják az egyéneket.

Jó itt lenni Veled, Veletek! Ha nem így lenne, nem is lennék itt.

További kitartást @Donat a munkádhoz! Hidd el, én ehhez szívből szurkolok neked.

15 kedvelés

Sziasztok!

Nos szerintem nem túlzok ha azt mondom, ez az egyik legjobb és legbarátságosabb közösség amit valaha tapasztaltam, imádok itt lenni, veletek kommunikációba kerülni, hisz segítség és megértés mindig van, érződik hogy szívből jön minden. Ha nem olvasok semmit és van olyan amikor egy nap annyira jutok hogy értesítések>elvetés, sokszor bűntudatom is van hogy nem olvasok el egy-egy témát vagy nem tudok mindent nyomon követni. Nem tudok mást mondani minthogy ez egy olyan közösség, aminek szívesen tagja vagyok és leszek is. :heart:

18 kedvelés

Akkor mindketten megjártuk a “játéktermek” világát (is).

10 kedvelés

:v:flipper​:slightly_smiling_face:
És később játékteremben dolgoztam​:bangbang::joy:

7 kedvelés

Naná hogy itt vagyok és maradok is !
Ez nem fenyegetés :rofl:
Legbarátságosabb közösség :blush:
Jó itt olvasni a tanácsaitokat,az önzetlen segítségeiteket,vagy bármit amit írtok !
Köszönöm nektek hogy rátaláltam a Vaperinára :wink:

15 kedvelés

18 kedvelés

Hogy mi a véleményem az oldalról ?A leg segítőkészebb,összetartóbb közösség aminek jelenleg a része lehetek.Nem fogok hosszan írni,az imént belenéztem a naptárba hogy áttekintsem megújult,nemdohányzó múltamat.Április 2.,megérkezik első komplett szettem.Április 18. ,az utolsó nap amikor rágyújtottam.Néhány nappal később valaminek utána kellett néznem a neten a témában és rátaláltam a Vaperinára.Azóta nem kellett soha máshol keresgélnem,sőt …Ma meg már ezt hozta a postás ,ez is a ti “hibátok”:laughing:

De egyáltalán nem haragszok,jó ide bejárni ,jó itt lenni :slightly_smiling_face:

22 kedvelés

Még 1 véleményem van…(Direkt ezért csináltam az avatárom​:joy:)

12 kedvelés

Hát Gyerekek, már nagyon sok pozitív dolgot leírtatok, viszont azt meg kell hogy mondjam, hogy voltam már tagja 1-2 csoportnak, a nagy közösségi médiában, de olyat, mit itt még sehol nem tapasztaltam!
Ha valakinek bármi gondja nyűgje van, akár kezdő, akár tapasztaltabb, itt tényleg biztos azonnal segítenek!
Végre egy hely, ahol az emberek nem szidják a másikat, nem tiporják bele a sárba a véleménye miatt, itt szinte “Mindent is lehet!”
A moderálás olykor szükséges, hiszen könnyen el is szaladhat az a lovacska, de azért senki nem haragudhat meg ha van egy pásztorunk, aki kordában tartja a Vape Nyugger Klubbot! :grin:
Tényleg Viktor küldöm a címem és szeretettel várom az ajándékokat!

19 kedvelés

Tényleg jó lenne egyszer egy Vaperina találkozó, de sajnos olyan nagy a távolság… :pensive:

16 kedvelés

Sziasztok!
Visszatérőként tényleg nagyon jó véleménnyel vagyok az oldalról. Emlékszem milyen döcögősen indult, mennyi ellenzője volt és baromságnak tartották a “Facebúkról” idehozni a csoportot és tényleg mission impossible volt az első pár hónap. Személyesen Kingával sok “bízniszt” bonyolítottunk, voltak kétségek nem is kevés. De kitartottak és megérte. Személyesen hiányolom az aromáért pénzadomány funkciót (ajándékdoboz ikon a kezdetekkor) én szívesen támogatnám továbbra is így az oldalt. Egyébként a segítőszándék, az őszinte, érdekmentes tanácsadás, a humoros, ugratós kommentek pedig lehetnének simán a védjegye a csoportnak, mert ilyet máshol nem kap az ember… We so love Vaperina :metal: :heart:

17 kedvelés

Vélemény?!?!? :smiling_face_with_three_hearts:
Ennyire direktbe, “HOPPÁ GÁNGÁM STYLE” !!!
Meg sem kellene kérdezni, mert egyértelmű :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes: :100:
Hogy emberileg hol tart? És kinek mik a személyes problémája … a VAPERINA nem egy PSZICHIÁTRIAI KEZELŐ INTÉZET! Figyelembe véve, hogy Magyar a Magyarnak ellensége, Vaper a Vaper-nek ellensége … ezen kár pörögni… tény … maga az élet az ELFOGADÁSRÓL szól! :metal:
Ha engem kérdeztek, van egy olyan érzésem, hogy az ISTENEK az ÖLIMPUSZRA költöztek !!!
Maradt pár halandó aki ebben a GŐZ kaotikus helyzetben, a már meglévő FB csoportokban is, fájó szívvel végig nézik azt, hogy a feltörekvő generációt azonkívül, hogy “legyen nagy a füstje” SEMMI MÁS NEM ÉRDEKLI … :pensive: de a szívvel -lélekkel küzdő " HALANDÓK" próbálkoznak … ilyenkor eszembe jut Denzel Washington filmje

19 kedvelés

Sziasztok.
Jó egy biztos pont ebben a felületes, instant világban. Itt már csak az jó érzésel tölt el, hogy emberek ismeretlenűl, önzetlenek tudnak lenni.
Talán ez teszi a Vaperina-t azá ami!
Szükség van szabályokra, mint az élet minden területén.
Köszönjük az önzetlen munkátokat, látszík, érződik, hogy szívből jön. :heart:

17 kedvelés

1000 :heart:, 1 dobbanás…

14 kedvelés

Szia mindenkinek én nagyon örülök,hogy itt lehetek veletek sok jó ember van itt szinte mindeki jó és amiben tudnak segítenek de ki merem jelenteni,hogy mindenben segítenek, jókat lehet beszélgetni,na meg jókat lehet vásárolni is​:wink::joy:.Ja és már legalább egy jó vape társukkal mondhatni baráttal találkoztam @Viktor_Hajdu személyében akivel jól elbeszélgettem igaz csak néhány perc volt de ez is jól esett.Így tovább Vaperina én veletek vagyok és amiben tudok segítek bár kinek.:wink::+1::slightly_smiling_face:Így ennyi jutott eszbe csak így estére.Örülök nektek​:slightly_smiling_face:

16 kedvelés

Sőt az is nagyon jó, hogyha az ember nem is akar venni semmit, itt akkor is fog. :rofl: :beers:

14 kedvelés

Nem írok most sokat, így ezt csak itt hagyom!!! :smiling_face_with_three_hearts:

21 kedvelés

ez is igaz​:wink::+1::slightly_smiling_face:

7 kedvelés