Mi a véleményed Vaperináról?

Szia mindenkinek én nagyon örülök,hogy itt lehetek veletek sok jó ember van itt szinte mindeki jó és amiben tudnak segítenek de ki merem jelenteni,hogy mindenben segítenek, jókat lehet beszélgetni,na meg jókat lehet vásárolni is​:wink::joy:.Ja és már legalább egy jó vape társukkal mondhatni baráttal találkoztam @Viktor_Hajdu személyében akivel jól elbeszélgettem igaz csak néhány perc volt de ez is jól esett.Így tovább Vaperina én veletek vagyok és amiben tudok segítek bár kinek.:wink::+1::slightly_smiling_face:Így ennyi jutott eszbe csak így estére.Örülök nektek​:slightly_smiling_face:

15 kedvelés

Sőt az is nagyon jó, hogyha az ember nem is akar venni semmit, itt akkor is fog. :rofl: :beers:

15 kedvelés

ez is igaz​:wink::+1::slightly_smiling_face:

8 kedvelés

vissza térve a tej fakasztót remélem meg isszuk közösen majd a vape talin​:wink::beers::+1:

6 kedvelés

De Szabi, a gyereket az anya eteti, ergo neked hiába fakad a tejed. :rofl: Különben is pia íze lesz. :beers:

7 kedvelés

jól mondod van ebben igazság :joy::wink:

5 kedvelés

Röviden tömören az én véleményem a többit már az előttem szólok megtették helyetem is …:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart: Vaperina :heart::100::ok_hand:

13 kedvelés

Láv íz in di er! :heart_eyes:

10 kedvelés

Nagyon örülök hogy meg mutatták nekem ezt a ,kis" közösséget, és szeretek itt lenni.:heart::smiling_face_with_three_hearts:

Annyira jó egy olyan közösség része lenni, ahol ha teszek fel egy kérdést vagy meg osztom a tapasztalatomat akkor nem a fikázás jön egyből, hanem mindenki segítséget próbál egyből nyújtani.
Nem úgy mint egy facebookos csoportban, hogyha nem tudsz valamit akkor egyből ki röhögnek és nem azon vannak hogy segítsenek, hanem inkább szekáljanak a , tudatlanságod" miatt, mivel nagyon sokan elfelejtik hogy ők is voltak kezdő vaperek/vaperinák és nekik is jól jött akkor a segítség vagy egy két tipp.
De itt hálistennek nem ez a felállás.
Nekem eddig csakis pozitív véleményem és tapasztalom van a tagokkal szemben!:heart:
És lassan függő leszek az oldaltól :joy::roll_eyes: Ha egy nap nincs időm annyit olvasni a témákat akkor hiány érzetem van :face_with_hand_over_mouth:

@anon31274546 -tól már kaptam is olyan üzenetet a múltkori témám után, hogy szívesen küld nekem huzalt, hogy ki tudjam majd tapasztalni hogy milyen tekerés is lesz majd megfelelő nekem a következő tankomnál, itt is szeretném neked meg egyszer megköszönni, hogy ismeretlenül is ennyire jó szívű és segítőkész vagy!:heart:

Úgyhogy röviden és tömören én szeretek itt lenni és nagyon jó kis csapat gyűlt itt össze.

20 kedvelés

Szuper az oldal és a közösség is,szintben fejlődtem már annyit,hogy hozzá tudjak tenni én is a hozzászolásokban,amit próbállkozok a tudásomhoz képest pozitív,segítő jeleggel megtenni​:v:Jó az irány gratulálok mindekinek,aki ezt ugyanígy látja​:v:

16 kedvelés

Sziasztok!
Én szerintem már leirtak előttem mindent!
Csak annyit tudok hozzá tenni
MERCY! KÖSZÖNÖM HOGY VAGY NEKEM/NEKÜNK VAPERINA!
ELISMERÉSEM csak így tovább!

13 kedvelés

Hölgyeknek kéz csók ! Szervusztok !

Mivel az előttem szólók már szinte mindent leírtak, annyit fűznék hozzá, hogy a Vaperina egy napi szinten fejlődő és minden vaper igényét kielégítő oldal ! Ezért nagy Tisztelet Kingának , Donátnak és Huszinak ! :heart: :+1: :blush:

11 kedvelés

Először úgy gondoltam, hogy nem írok ide mert mint bennfentes úgyis csak áradoznék. :smiling_face_with_three_hearts: De a Vaperináról nagyon máshogy nem is lehet vélekedni. Fantasztikus oldal, és a Tagok a legjobbak benne. :heart_eyes:

Köszönjük, hogy vagytok! Köszönjük, hogy itt vagytok és minket választottatok! :heart_eyes: Ha nem lennék olyan szinten részese mindennek mint amennyire vagyok, akkor is csak azt tudnám mondani, hogy örömmel jövök fel. Mert jó itt lenni. :smiling_face_with_three_hearts: És pont azért amit Viktor írt, mert egy fantasztikus helyet varázsoltatok belőle. :heart:

Az egy dolog, hogy milyen utat jártunk be @Donat - al mire ott tartunk ahol most. De minden megéri amíg itt vagytok és velünk tartotok. :smiling_face_with_three_hearts: Ti teszitek a Vaperinát közvetlenné, csodássá, szerethetővé! Telis tele olyan tagokkal akik mindig többet adnak mint amennyit kér az ember, vagy amennyi járna. És ez mind a Ti becsületetek záloga.

Ha adtok, mindent szívből adtok! :heart: És ezért mindenki csak hálával tartozhat!

Ezt tesszük mi is! Hálásak vagyunk, hogy ilyen fantasztikus Tagjaink vannak! Akik nem tudnak azonosulni az itteni morállal azok rövid időn belül úgyis távozni kényszerülnek. Vagy így vagy úgy! Ez már korábban bebizonyosodott! Viszont aki közénk tartozik, aki olyan mint mi annak itt a helye! :heart: Rengeteg a gonosz ember a világban, a Vaperinának muszáj igaznak maradnia! És ezek nélkületek csak üres szavak lennének. De mivel itt vagytok, így ezek nem csak szavak, hanem egy biztosíték arra, hogy igaz emberek tudunk maradni!

Egyszer régen, mikor még az elején voltunk ennek az oldalnak (mert volt több is) egy jóbarátom azt mondta nekem, akárhonnan is nézi a mai társadalmi helyzetet, a magyar Vaperek helyzetét, a végén csak a Vaperina marad majd! Mert itt van emberség, barátság, szeretet, megértés! Mindezt nyakonöntitek a saját sziporkáitokkal, gondolataitokkal, tapasztalatotokkal, de ha úgy hozza a helyzet akár a gondjaitokkal is. Ez egy család! És a család arra való, hogy jóban rosszban melletted álljon! :blush::heart:

A személyes véleményem, tapasztalatom pedig az, hogy részemről ez az oldal egy szó szerinti valóra vált álom! :smiling_face_with_three_hearts: Amit @Donat váltott valóra. :kissing_heart:

Köszönök mindent! :heart::smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

18 kedvelés

Kéz csók Kinga !

Mi köszönjük , hogy létrehoztátok nekünk ezt a remek oldalt ! :heart: :+1: :kissing_heart:

12 kedvelés

Sziasztok.Szerintem az egyik legjobb oldal amit eddig találtam.Jó a közösség,segítőkész csapat.jó fej mindenki kivétel nélkül.Nélkületek nem tartanák ott ahol vagyok.Köszönöm mindenkinek és csak így tovább.

13 kedvelés

Sziasztok.Mindent elmondtatok előttem.Hibátlan jó az oldal,és így ismeretlenül ilyen jó kis közösség legyen,az szinte hihetetlen a mai világban.Nem lógok itt minden nap,de jó érzés,hogy bármikor benézek jó társaság vár.Remélem sokáig így marad. :slight_smile:

11 kedvelés

Én azé szeretem ezt a oldalot, mer itte nincsenek trollok. Böff. :roll_eyes:

Régóta nem írok semmilyen fórumra, mert állandóan odatéved egy vagy több ork, akiknek mintha az lenne a fő küldetése, hogy széttúrja a termőtalajt.
Itt még sosem láttam olyat, hogy valaki ne segítő szándékkal fordulna a többiekhez. Senki nincs kinevetve, alázva és úgy tűnik, hogy a fizika törvényei ellenére ez itt meg is őrizhető.
Pedig én csak infót akartam, valamiről, úgy találtam ide :slight_smile:

10 kedvelés

Sziasztok,

Napi szinten ugyan nem, de hetente benézek. Én szeretem a Vaperinát, mert sok okos és hasznos infót kap az ember. Kezdőként (1 éve vapelek, de még az vagyok) bátran merek kérdezni, mert itt nem nevetnek ki, nem néznek levegőnek, hanem minimum 5 vaper társ ugrik segíteni.
Az utóbbi időben egyre több csoportban megy a fikázás, lehurrogás.
Már sokszor elgondolkodtam rajta, h törlöm a facebook profilom, de sajna kisgyerekes szülőként ott tartjuk a kapcsolatot az óvónőkkel, illetve szeptembertől a tanító nénikkel.
A nagy technikai fejlődés egyre személytelenebbé teszi az embereket. Sokan a magamutogatásra használják a social mediát, nem pedig az emberi kapcsolatok ápolására, értem itt pl a többezer kilóméterre levő családtagokkal, barátokkal való kapcsolattartást.

Kicsit elkanyarodtam a témától, de 100 szónak is egy vége, én szeretem a Vaperinát, itt úgy érzem, hogy egy közösség tagja lehetek, ahol nem dúl belharc, itt nem vesztettem el az emberiségbe vetett hitem, hogy nem csak az “én”, hanem a “MI” is számít.

11 kedvelés

Sziasztok!

Én csak egy gyors kommentfolyamba olvastam bele egy facebookos vaper csoportban, ahol a fiatalember leírta, hogy azért szeretne vapelni, mert menő.
Kapta az ívet válaszul, hogy ne szokjon rá, ha nem cigiről akar leszokni meg hogy csak pénzkidobás és amúgy is mit képzel magáról.

Namármost átérzem a fiatalember gondolatait, ugyanis én sem cigiről szoktam le, nekem a vízipipázás gyorsabb-egyszerűbb verziója miatt tetszett meg az e-cigi. Nyilván nullás likviddel, finom aromákkal.

Azt akarom tehát mondani, hogy ezen az oldalon ugyan én ezt nem írtam le, de fel se merült bennem, hogy bárki azért bántott volna engem, mert nem leszokás miatt gőzölök. Sőt, könnyen kiszárad a torkom, amitől köhögök, a pára ezen is segít, az orromat is tisztítja. (Mentolos cuccok allergiaszezonban meg pláne.)

Amin meg igazán felszaladt a szemöldökünk, az a liquid keverde volt, hogy ez mán aztán support!

12 kedvelés

Én szeretek jönni a vaperinára bár most a munkámból adódóan kicsit hanyagoltam de ettől eltekintve szivesen olvasom a cikkeket legyen az kazán, liquid, vagy épp tekerésről de az biztos a közösség olyan amilyenné a tagok teszik és itt jó emberek vannak mondhatnám azt is hogy olyanok vagyunk mint egy nagy család mindenki segít a másiknak amiben és ahogyan tud és ez a fontos a közösség összetartó ereje. Köszönöm hogy itt lehetek

11 kedvelés