Melyik MTL kazánt ajánlanátok?

Jelenleg a brünhilde-n és a cthulhu artemis-én gondolkodom.
Igényeimet tekintve mindenképp az íz szerepel az első helyen és a levegősebb megoldásokat kedvelem,a nagyon szűk levegőzés nem az én pályám.
Tehát mindenképp jó lenne ha több afc kerülne a tankkal hozzám.
Erről a két szépségről is szívesen meghallgatnék tapasztalatokat ha esetleg van valakinek , illetve további ajánlásokat is szívesen fogadnék.
Árkategóriában hasonlókat mint ez a kettő.
Valószínűleg egy klón dvarw mellett érkeznének , arról is szívesen meghallgatnék véleményeket.(22m,16mm mtl)

5 kedvelés

hello,nekem van artemisem és nagyon jó kis tank mtl ben,a levegőt úgy állítod magadnak ahogyan szeretnéd sok lehetőség van rá,ízre gőzre is megfelelő igaz első mtl tankom mert eddig dl használtam de mtl és dl is használok.Én pl 2.5 magon tekerem és 7-8 menet kb az artemisbe.:wink::grinning:

6 kedvelés

Szia JaniPapo!

Üdv a közösségben! :slight_smile:

Dwarvból a 16-hoz, és a DL FL-hez volt szerencsém eddig. A 16 számomra nagyon macerás volt, mert nagyon kicsi benne a hely, és nem is mondanám túl levegősnek.
A DL FL, ha rendelsz hozzá külön AFC készletet, akkor jól állítható, és eléggé levegős is tud lenni. Ő viszont, ahogy a neve is mutatja, inkább DL, mint MTL tank.

Az Artemishez még nem volt szerencsém, ezért róla nem tudok nyilatkozni.

A Hilda, az egyik kedvenc tankom, ő a szűk MTL-szűk DL között jól állítható, és nagyon jó ízeket ad!
Róla készült videóm is:

Ami még felmerült mint 5let, az az Intake MTL, aki szintén jól állítható, és számomra szűk DL-ben volt a legjobb. Az előzőekhez képest a levegő jobban szabályozható, és ízben kb olyan számomra, mint a Hilda. :slight_smile: Róla ma megy ki a videó a csatornánkra. :slight_smile:

Sok sikert a választáshoz! :slight_smile:

11 kedvelés

Szia!
Én nem hagynám figyelmen kívül az Ares 2, és Ares 2 LE verziót sem (sajnálom, rajongó vagyok :wink:). Egyszerűek, könnyen szabályozhatók, és az ízvisszadásuk is jó. A használat és építés sem igényel virtuóz műveleteket.

10 kedvelés

Gyors és hasznos válaszok , királyok vagytok! :grinning:
Hamarosan megvizsgálom a további ajánlásokat illetve a videót is megnézem.

3 kedvelés

@Viktor_Hajdu jól szólt, nem sokáig volt nálam, de az Ares 2 is játszhat. :slight_smile: Azt viszont ki kell emelnem, hogy szerintem kevésbé levegős, mint a Hilda, vagy az Intake. :slight_smile:

5 kedvelés

Nem vitatkozom :grinning:. Már rájöttem, a levegős, kevésbé levegős is teljesen szubjektív megítélés alá esik :wink:. Azért mertem ajánlani, mert az ifjabbik nemzedékem DL-ben tolja újabban és mellette mégis minden nap előkerül az Ares 2 LE.

6 kedvelés

Szia, Hellvape MD MTL és Innokin Ares 2. Elég tág határok között állíthatóak és pompás, telt ízeket adnak. (Én a dohányos, desszert dohányos vonalon vagyok.) Az építése pofon egyszerű mindkettőnek. Konstrukciójában az Ares 2 kicsit kifinomultabb, a Hellvape hajlamos az enyhe szivárgásra (nem a folyásra!).
Volt Dvarw MTL FL 22-es klónom, nekem nagyon nem vált be, a fenti kettőnek a közelében sem volt.

5 kedvelés

:rofl::rofl::rofl: Tőled mi mást varhattam volna! :rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

Az MD is jó lehet, bár ő számomra kicsit csalódás volt, de ez inkább a DL felhasználási lehetőség (hiánya) miatt. :slight_smile:
A folyásra viszont többen panaszkodtak már. Nálam nem volt kifejezetten jellemző, de elofordult. :slight_smile:
A levegőzése kb Hildával azonos. :slight_smile:

2 kedvelés

Persze! :slight_smile: Jót röhögtem itt magamban! :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

@JaniPapo Szia nagyon fogad meg amit ajánlanak neked itt.A brünhildet nézzd meg több oldalon,nagyon sokan adják el őket.Vajon miért?Én is nagyon gondolkodom eladom.Sajnos nekem sem jött be.Itt ajánlották nekem az innokin area 2 Le .Nem bántam meg.Amit észre vettem az a mod ami nem mindegy.Nagyon sok áll vagy bukik rajta.

4 kedvelés

Ez csak természetes,mindig is meghallgatom és adok a véleményükre a tapasztaltabb vapereknek.
Jó magam körülbelül egy éve tettem le az analógot és vapelek rendszeresen.
Jelenleg egy integráltat használok(vapefly nicolas) 0,6 ohm-os porlasztóval.
Ez lenne az első rta-m.
Hamarosan végigcsekkolom amit küldtetek,szerencsére lesz mit :stuck_out_tongue:

3 kedvelés

És ha már itt tartunk mod-ból mit tudnátok ajánlani , mert jelenleg egy szolíd pico-t hajtok :slight_smile:
Eddig tökéletesen kielégítette az igényeimet.
Tehát méretben semmiképp sem szeretnék nagyobbat , és nehezebbet , szerintem az MTL-hez bőven célt szolgál nálam egy , egy akksis mod is. :roll_eyes:

3 kedvelés

A tankra már van egy beszélgetés :slight_smile:

2 kedvelés

Szia @JaniPapo üdv köztünk. :slightly_smiling_face:

Ezt a témát ajánlanám, mod ügyben. Ott nyugodtan kéedezhetsz is. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Megelőztél. :grinning:

2 kedvelés

:rofl::rofl::rofl: Egy rugó :rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Köszönöm,máris átnézek :smiley:
Még kicsit új a környezet szóval elnézést :stuck_out_tongue:

2 kedvelés

Szia Attila, félreértesz, nem folyik, viszont a topcap alól “izzad”, illetve a betöltő nyílás nem a legjobb, nekem legalábbis még töltőtűvel sem mindig sikerül folyás nélkül.
De - ahogy írtam - ezen hibák (nem is hibák, kényelmetlenségek) ellenére is nagyon ajánlom. :slight_smile:

4 kedvelés