MTL RTA, RDA kibeszélő

Üdv. Ezt a topikot a MTL kazánok és RDA-k kedvelői számára nyitom. Saját magam is MTL felhasználó vagyok. Roppant mód kedvelem a dohányos / desszert aromákat. Jelenleg a Fő tankom egy Dvarw 16 illetve most éppen egy Berserker az első verzió. Sima és Clapton Huzal kedvelő vagyok. Nálam Ni80 vált be ízre a legjobban. 1 ohm körül természetesen! Kinek mi a kedvenc MTL kazánja? Illetve abból mi a legfinomabb?

2 kedvelés

Én nagyon sok mtl rda rdta dl kazánt végigpróbáltam, de így 4 év távlatából is a digiflavor gta siren a kedvenc mtl kazánom, sajnos már sehol nincsen, az enyém meg megmakkant (belső üveg széttört). Amit még nagyon szerettem az a taifun gt2 tankja volt, legegyszerűbb, talán legolcsobb klón volt de zseniális volt :grinning:

1 kedvelés

Hello,
Vegyes felhasználó vagyok (MTL,DL). MTL vonalon 2 Dvarw klón (16,22), egy Brünhilde és egy Cthulhu 1928 teljesít nálam szolgálatot. Próbálkoztam SS,Ni80 sima huzalokkal, de jelenleg mindegyik tankot VandyVape SuperFine MTL Claptonnal tekerem, 0.8-1.1 ohm köré. 11-14w között pöfékelek.
A kedvencem a 22-es Dvarw (jelenleg BlackNote Perique van benne). A 16-os is nagyon jó főleg horpasztós afc-vel (Imperia Karavana-val töltve). A Brünhilde is nagyon jó ízeket produkál (PJ Empire Jackpot), de ott még az AFC-kkel játszanom kell hogy kiteljesedjen a szerelem. A Cthulhu zseniális kóstolgatásra, végtelenül egyszerű RDA és nagyon jó ízeket ad.

4 kedvelés

Cthulhu 1928 RDA nekem is van egy. Egy Mecha Squonk-on tölti élete nagyrészét :slight_smile:

1 kedvelés

Én szinte csak Mtl felhasználó vagyok, két kazánom van amit nyúzok egy Dvarw és egy Brunhilde. Meg vagyok elégedve velük íz visszaadásban mind a kettő bőven az elvárásaim felett teljesít. De szeretném majd bővíteni a készleteket egy Berserkerrel és egy Kayfun primmal, valamint régi nagy vágyam egy Lost vape paranormal. Nagy ritkán elcsábulok a dl irányába egy Smok tfv12 baby prince-el. Vape napot mindenkinek

3 kedvelés

Lost vape es brunhilde. Igaz dl.

3 kedvelés

Asmodus Lustro Vandi vape revolver DL RTA, és Geekvape Aegis Solo Vaporesso NRG kazánban a GT Ccell porival. Ezeket nyüstölöm. A solo munkaban a Lustro otthon. Van Smok Nord 2 a zsebben mindig. Nagyon bejött az RPM porival. Voopoo vinci x, Voopoo Rex, Eleaf I just s. Mind jó. Természetesen DL.:grin:

1 kedvelés

Ezek akkor mind pont jók az MTL csoportba :slight_smile:

Egy pici jóindulattal​:grin: Ugyan is a Smok MTL is. Az Apire nautilus pedig szintén tekerhető MTL re vagy akár porival meg csak az. :rofl:

Ja es a Ccell is hasznalható MTL re. Mondjuk nem a homlok horpasztósra.:+1:

2 kedvelés

Mara. Munkaba.

3 kedvelés

Üdv ! Szintén vegyes felhasználó vagyok MTL /DL de inkább az MTL jellemző , jelenlegi készülékeim kicsit változatos felhozatalt eredményeznek : e-lips től a wismec luxotic mf MODomig pár kategória érintett :stuck_out_tongue: .
Íme a géppark :smiley: !

2 kedvelés

szia Éva. Mekkora AFC van a dwarban? Valamihez képest érzed szűknek, vagy alapból?

1 kedvelés

Szintén MTL felhasználás, de inkább levegős. Olyanra belőve hpgy lehetőség nyíljon 1 afc-vel mtlre is és szűk dlre is. Rengeteg mindent kipróbáltam, de most megalltam a probalkozasban. Jelenleg egy Aegis Solo Brunhilde mtl legnagyobb AFC-vel

Sziasztok! Abszulút MTL függő vagyok. Modból volt pár, végűl maradt egy Voopoo Drag S, Rouk RBA-val rohangálósnak és egy Asmodus Colossal ami nemrég adta meg magát. Ehelyett úton van már egy Yihi SX mini MX Class. Tankból is van pár, van egy Dvarw 22-es klónom egy Chuthulu Hastur Minim (ez a kedvenc) és egy 24-es Hasturom is, ennek eladásán folyamatosan agyalok, de egésznapos távollétekhez jó szolgálatot tesz. Most ékezik a Draghoz egy Auguse Draw RTA is. A következő kiszemelt egy Cthulhu Artemis MTL RTA. Az RDA-val már ideje szemezek, kiváncsi lennék ki mit javasol…

2 kedvelés

Próbáltam valami topicot keresni, ahová beillik a kérdésem.
Milyen, jelenleg is futó, kapható (bőven jó a klón is) MTL rta tankot ismertek/ajánlotok, ami 28-30 vagy 30+ mm átmérőjű, kapacitásra is minimum 5-6 ml, és megbízható/normális minőségű? :slightly_smiling_face:
(Egyelőre kíváncsiságból).

1 kedvelés

Már nem hiszem, hogy lehet kapni, de a Big German gyártotta a Big Tank-ot (igen, valóban ez a neve), ami 10ml-es.

6 kedvelés

DL-ben könnyebb lenne találni. A google sem barátom :slightly_smiling_face: jó poén kenne egy böszmébb mtl tank. Azért szimpatizálnék egy 30 mm körüli szélességűvel. Jól mutatna a nagy Yihi-n :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Volt Big German tankom jó ízű :slightly_smiling_face:

3 kedvelés