Melyik MTL kazánt ajánlanátok?

Mert hiszen Attila vagy, mégsem hívhatlak Gézának! :smiley:

Lehet, hogy rosszul látom, de a vape nagyobb százalékban szubjektív, mint mérhető dolog.

4 kedvelés

A sok-sok egyéni tapasztalásból kell levonni a megfelelő értelmét a dolgoknak. :slightly_smiling_face: Ez majdnem olyan mint autót venni. A Hondásokat jól ismerem, de ott is van ugyanarról a motorról vagy 6 szemlélet. Kinek mi a fontos. :slightly_smiling_face:

Visszatérve az MTL kazánokra, én a Galaxies-t merem ajánlani jó szívvel. :blush:

5 kedvelés

Galaxiesból járt egy nálam is, nekem túl szűk volt a levegőzése. Viszont most van nálam egy Fresia is, ő már szintén a levegősebb mtl-tankok közé tartozik. @Vaperina_Kinga van egy neked is ugye? :slight_smile:
És hogy is van a Hondasokkal? ( Ufo Civic 1.8 benzin. :slight_smile: Imádom! :))

3 kedvelés

Szia! Ares 2 mellé még egy voks. Berserker V2 ízesebb mint az Ares 2. A Dvarwok a legjobban beállítható kazánok! Bár az AFC-k plussz költséget generálnak! Brunhilde is nagyon jó, bár első RTA-nak nem ajánlanám! De hidd el amint megjönne az első RTA-d már a másodikat rendeled és így tovább! Ha megérint az építés kósza szele több lesz mint Hobby!

5 kedvelés

A Fresia inkább DL, de 2 felé levegőzést tud. Emiatt vettem meg, mert érdekesnek találtam, és abszolút bejött. :slightly_smiling_face:

Közepén van egy vékony cső, abba a 4db MTL lyukon át megy a levegő. Az tekercsorientált. Van egy sokkal nagyobb lyuk is, az már abba a “fészekbe” irányítja a levegőt ahol a cső van. Így az már a DL setup része, de inkább levegős MTL így. És van egy nagyon széles lyuk, amivel elviszi a hajamat a levegőzés. :grinning:

A Fresia nekem fél DL-re van belőve. Így ni. :slightly_smiling_face:

Ez a levegőzés illett az MTL claptonhoz. Ugyanis az volt a gond. Hogy 2.5mm-es magon kb befed a huzal minden helyet. És így is úgy elállja a levegő útját, hogy nem érezni, hogy ez fél DL lenne.

A Hondások jó arcok, ismerek párat. Prelude-ban ültem sokat, egy barátomnak olyan van. Persze ki van maxolva minden tuning rajta. Ez Amerikai verzió szerintem. :slightly_smiling_face:
Ha autó témát folytatná, nyissunk egy Off-topikot. :slightly_smiling_face: Bár én nem értek az autókhoz, csak “láttam”. :grinning:

5 kedvelés

Igazából már kezdésnek kettőn gondolkodom , ezért is kérdeztem rá a klónra is :smiley:

3 kedvelés

Szia! A Hildával semmiféle negatívumot nem tapasztaltam,nem folyik(ha jól van vattázva)Az íze fenomenális,és a léellátása is zseniálisan működik.A klón Dwarv is szuper ízeket ad,kicsit fifikásabb a megtekerése az oszlopok kialakítása miat.A gyári coilokat nehezeebb bele tekerni mert rövid a lábuk(één mindig rátekerem a lefogató csavarra és úgy húzom meg.Ha őt választod kapásból vegyél mellé pár csomag O gyűrűt is mert minden Dwarv klónom hamar elnyírja a tömítéseket és akkor izzad a tank a bázis és a tankszekció közt.Nála a vattázásra jobban kell figyelni mert hajlamos kevés vattánál bepisilni a levegőzésen át.

8 kedvelés