A következő MTL RTA

Azon filózok, hogy mi legyen a következő MTL RTA amire beruházok.
Van egy Brünhildám, amit imádok, még az is megfordult a fejemben, hogy ebből mégegyet, de akkor az újdonságigényem kielégitetlen marad és soha nem tudom meg mi az, ami még annál is jobb.
Alapvetően dohányos liquidekben gondolkodom, a többire tök jó a többi DL tankom, van belőlük bőven.
Amik elsőre megragadtak az Ares 2 és az Exvape Expromizer V5, de nem zárkózom el semmitől, ami emelheti az est fényét.
Várom, hogy a megmondóemberek mondják meg a megmondást és állítsák reflektorfénybe a világ jelenleg legjobb MTL RTA-ját :smiley:

10 kedvelés

Szia! Exvape V5 bemutatók alapján nem lehet rossz! Ares 2 , Berserker V2 alapjait megtartva és lészabályzással megspékelve ráadásul a bővítő kittel 4ml! Jó választás lehet! Bishop is egy jó kis tank! Értékben mi az elképzelésed?

7 kedvelés

Attól függ mennyire szereted a szűk levegőzést. Az Expromizer-ek elég szűkek. Fájt a fogam a V4-től. Kinézetre vettem, de ment is gyorsan. :slightly_smiling_face: Ares 1 volt, azt szerettem, de a Galaxies legyőzte. :sweat_smile: Ami nem volt olyan szűk mint az Expromizer de mégis szűkebb mint a gelenlegi tankjaim az a Glaz Mini. :slightly_smiling_face: Ízben jó volt amúgy, csak még attól is levegősebb kell. Amúgy szép tank szerintem. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

10-20 között. Nem látom, hogy a brutál drága tankok sokkal jobbak lennének. Most a Hildából indulok ki, meg hogy az mennyibe került és mit nyújt. Szóval nem akarok olcsójánoskodni, de mondjuk 30e Ft-ot már nem adnék érte. Asszem :laughing:

6 kedvelés

Igen azért kérdeztem! Ugye vagy még a prémium tankok clónjai !

4 kedvelés

A kinézet nálam is fontos szempont :smiley:
A Hildára közepes “lyukat” applikáltam a levegőnyilás, vagy inkább lyuk meg teljesen nyitva van és úgy pont jónak tűnik, nem kell erőlködni, de nem is szalad át a szél az arcomon. Nem tudom ehhez képest a V5 mennyire lehet szűk és homlokhorpasztó.

5 kedvelés

Most azért felesleges tankokat venni hogy legyen! Most írhatnánk rengeteg tankot de ha a hildából indulsz ki akkor alá felesleges beruházni! Mert közel nem tudják azt amit a hilda!

4 kedvelés

Ahogy nézem csak új köntöst kapott. Amúgy ugyanaz maradt. :thinking:

3 kedvelés

Nekem pioneer van, 2, meg dvarw mtl fl, szeretem mind a kettőt. Volt galaxies is, de az nem volt jobb, mint a dvarw nálam, cserébe bubis palást nekem nem gyere be. Ambition mods purity meg szűk mtlre jó inkább.

6 kedvelés

Csupáncsak azért nem is vennék. Az a rossz szokásom, hogy gyakran váltom az ízeket, amire az lett a megoldás, hogy több tankom van. Egy nap simán 3-4 íz végigmegy rajtam a hangulatomtól függően.
Mostanában rámtörtek a dohányos ízek, amihez nekem MTL kell, abból meg hiányom van.

8 kedvelés

Még egy nagyon jó tank ízben veri a hildát ZQ Vapor Trio RTA nagyon jó kis tank! Zseniálisan szabályozható a levegőzése!

8 kedvelés

Hejj, ez nem is néz ki rosszul :smiley:

4 kedvelés

Hildám nem volt, nem tudom összehasonlítani a ZQ Vapor Trio-val, de a TRIO szuper jó tank. Az egészen szinte 0 levegőzéstől egy szűk DL-t el lehet vele érni. Tartottam tőle (“a mindent egyszerre tudunk is”) nem szokott bejönni, de nagyon pozitívan csalódtam. Eddig csak dohányos aromákat próbáltam benne. Nekem a BP MODS Pioneer nagyon szuper és a Cthulhumod Artemis.

7 kedvelés

Az Ares 2 zseniális kis szerkezet. A legnagyobb rajongója vagyok, a normál és az LE verzió is nagyon jó.
Ugyan a tulajok előbb-utóbb talâlkoznak a meglazuló, leeső bellcappel, de ez a hiba pillanatok alatt egy törülköző és egy kalapács segítségével gyógyítható.
A Dvarw sem maradhat ki a jóból, ës a Kayfun Lite is megérdemli az említést​:wink:
Jó vásárlást, milyen kellemes teher is a válogatás!!! :wink::joy:

7 kedvelés

Pioneer van mellette egy artemis “chutulu” - féle olyan hogy best nincs mindenkinek más jön be és mindnek meg van a trükkje hogyan lessz a legjobb a felhasználónak próbálgatni kell sajna ez ilyen dolog elég sok fajta át ment nálam is eddig ezek maradtak meg jobban

3 kedvelés

sziasztok,nekem artemis van meg egy kicsi merlin nano nem rosszak nekem jók de bevallva még keresem az igazit meg hát jó lenne nekem is még venni mtl rta t ezért figyelemmel kísérem a posztot én is.:wink::grinning:Ja meg az is fontos,hogy ne csak 2ml legyen már a tankja szerintem az mtl nek mert rohadt sokszor kell tölteni.

6 kedvelés

Namostaztán jól felkavartátok a bennem lötyögő állóvizet :smiley:
Érdekes, hogy a V5 ennyire szük, mert úgy néztem, hogy levegőbeömlésre azért van rajta lehetőség bőven. Mindenestre itt most berezgett a léc.
Az Ares 2 továbbra is versenyben, mert még mindig nem halottam róla negatívat. Nekem ez a “lelógatjuk a vattát” bénácskán néz ki, kicsit olyan, mintha hiányozna onnan egy alkatrész, de ez csak esztétika, önmagában nem gátolna meg a beszerzésben.
Aminek nagyon örülök és eddig kimaradt nálam a merítésből, a ZQ és a Pioneer. Talán a Pioneer tetszik a legjobban.

Szuperek vagytok :stuck_out_tongue:

7 kedvelés

A Kayfun meg talán még a Dwarv is érdekelne, de az már az a kategória, hogy nem hiszem el, hogy annyival jobb, mint amennyivel többe kerül. Persze lehet, hogy csak ki kéne próbálnom egyszer és onnantól a havi jövedelmemet erre költeném :joy:
Nem, nem, erősnek kell lennem :sweat_smile:

5 kedvelés

A felsoroltam közül egy Dwarv MTL lesz majd aukción. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ahogy Tiborom írta is, klón, klón, klón. Nem feltétlenül igényel nagy beruházást, és a felsoroltak mindegyikének másolata megéri a jelentősen barátibb árat! Aztán ha nem elég a tökéletes másolat, akkor következzen az NPB (Nagy Pénztárcagyilkos Beszerzés).

3 kedvelés