MTL Kerdès

Sziasztok! Régi MTL felhasználóként a teljesség igénye nélkül osszeszedtem milyen tankol fordultak meg nálam.a A felsorolást alul közzé teszem. Kérdésem az lenne ki milyen tankot tud még amit erdemes kipróbálni. Az én szám íze a levegős MTL irányába áll tehát ilyen tankokra lennék kivancsi! Csak RTA az ami foglalkoztat porlasztos nem! Várnám az ötleteket! És akkor ime a lista

Ehpro True mtl
Chtulhu Hastur mini
Dvarw MTL
Dvarw MTL 16
Dvarw E
Kiozu Limit
Innokin Ares 2
Vandy vape Berserker V1
Vandy Vape Berserker V2
Digillflavor Siren 2
Expromizer EX4
Kayfun Lite 2019
Vapefly Brunhilde MTL
Obs Engine MTL RTA
GeekVape Ammit MTL
Steam Crave Glaz Mini

7 kedvelés

Szia!
Hát ha levegősebb Mtl akkor az Exvape eXpromizer V3 Fire mindenképp ill. Hellvape MD RTA ! Mindegyik borzasztó jó ízű kazán, nekem épp az volt velük a problémám nagyon szűkre nem tudtam igazán behangolni! De egy próbát a BP MODS Pioneer RTA Tank is megér pláne ha megvan hozzá a DL kiegészítő szett! Ráadásként meg Vapefly Galaxies MTL RDTA! Hirtelen ennyi jutott az eszembe amiket próbáltam és ez mindegyik tágabb MTL-re jók!

2 kedvelés

Köszönöm szépen ez kiindulasnak tökéletes! Gas mod kree nem járt nálad? Vagy az DL?

1 kedvelés

Az nem járt nálam, de az teljes DL szerintem. 3-3,5-4-4,5 AFC-k vannak hozzá!

1 kedvelés

Azt szeretném kérdezni hogy a Berserker v2 milyen iz visszaadásban meg hogy milyen lotyi jó neki?
Köszönöm a válaszokat​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Hello!
Nekem bejött a Berserker V2.
Íz visszaadást elég jónak mondanám.
Én 70Vg/30Pg alapot használok, nincs vele gond.
Huzal Ni80 0.25, vagy 0.3 mm-es hézagosan.


Derűs Napot!

8 kedvelés

Szia!
Remek ízvisszaadás jellemzi, könnyen építhető kazán. Ha ügyi vagy tekerés alól cserélhető az AFC. Egyedül a tekerés magasságra kell odafigyelni, mert ha túl közel teszed az AFC-hez könnyen megolvasztja! Én is 0,28-0,3 Ni80 6-7 menet 0,7-0,9 ohm 11-15 w mennyei ízek, látványos gőz! A1,ss huzallal ízvesztés van!

4 kedvelés