Új mtl tank vásárlás

Sziasztok!
Szeretnék venni egy új mtl tankot.
Néztem párat és szeretném tőletek kérni,hogy melyik lenne a jobb választás.
Tank méret ami elfér a modomon max.22mm
Bár szemezek a brunhildával ami 23mm.
Innokin 24mm.
Bár gondolom a nagyobb már nem mutat jól a modon.
Csatolok pár képet.











5 kedvelés

Szia! Nekem 2db Mtl kazánom van. Egy Brünhilde és egy Berserker mini v2. Mindkettőt imádom jó az íz-gőz, viszont a Berserkerrel annyi a bajom,hogy kevés az a 2-2,5 millis palást.:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nekem is 2 tankom van. Egy porlasztós meg egy kettő az egyben. Már megszoktam hogy kevés fér bele :grin:

5 kedvelés

Szia! Mi az elsődlages cél! Kapacitásra a Brunhilde a legjobb! Ízre a Kayfun prime! A Berserker is jó választás! Bár nem jó helyen nézed itt elég emelt áron vannak ezek a tankok!

5 kedvelés

A Kayfun nyilvánvalóan viszi a prímet, de az “elérhető kategóriában” a 22-es Ares és a Kizoku Limit egyaránt jó választás lehet. Ízben, levegő szabályozásban mindkettő remek, könnyen építhetők is. Sok gondod nem lesz velük.

8 kedvelés

Hello, nekem van Ares 2, igaz a 24mm-es, nagyon meg vagyok vele elégedve,egyszerű, hülyebiztos,jó íze,gőze van,nem folyik,nem szörcsög. A Brunhilde-t próbáltam havernál ,nem rossz, meg királyul néz ki,de valahogy mégis legtöbben eladják a sajátjuk valami miatt (nem tudom az okát). Kayfun prime-ot is szívogattam, valóban észrevehetően jobb ízeket tud adni,de nekem nem tetszik benne pár dolog(pl feltöltése), úgyh annyit nem adnék érte,hiába a high end összeszerelés,stb…de megértem,h van akinek simán megér 40-50 ezret.

9 kedvelés

Lényeg hogy jó ízt és gőzt adjon.
Nem innen akarok rendelni csak felcsaptam egy oldalt onnan mentettek a képeket.
De persze olyan helyről szeretnék rendelni ahonnan max 3 nap alatt ide ér. Ne a világ másik végéből jöjjön azért. Lehessen paypallal rendelni. De ha kicsit drágább azt se bánom. Néztem egy másik oldalt ott talán 2-3 ezerrel olcsóbb lenne

4 kedvelés

Hogy érted hogy hülyebiztos? :grin:

1 kedvelés

Ebben a sorrendben lehet is rendelni? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

3 kedvelés

Azért én még @anon40018559 ajánlásához hozzátenném a Bishop MTL RTA, egy darabig nem teszem le az tuti, nekem nagyon bejött!

6 kedvelés

Igen, úgy értettem ahogy @anon40018559 írta :slight_smile: Bővebben meg úgy néz ki ez az Aresnél,h ha túl hosszú a vatta,v kicsit rövidebb,vagy több,v kevesebb,akkor is elfogadhatóan működik, egyértelmű,h melyik vájatba kell beletuszkolni,az ott is fogja tartani. A tekerést is nehéz túl közel,v túl távol rakni a levegőzéstől, mert megtámasztja a tekerősegédet 2 oldalt kiáló fém rész,persze ettől függetlenül ezután lehet feljebb,v lejjebb pozicionálni. Valahogy az egész oylan,h adja magát hogyan építse az ember. Ott lehet max elszúrni,ha túl erősen szorítod meg összerakásnál,akkor a préselt résznél eltekeredhet a harang.

7 kedvelés

Ez komoly? Kayfun: 41517 Ft? https://eliq.hu/termek/svoemesto-kayfun-prime-tank/#reviews Mondjuk a többi, amiről itt kép van, az is elég húzós. Akkor mostanában én nem cserélek tankot, az biztos.

3 kedvelés

Hát igen, ezek a high end tankok itt kezdődnek 100 eurnál, kayfun, dvarw, ataman, spica, mind 40-50-60k. De kínából a kayfun klón 9-13k körül beszerezhető, áfával meg mindennel együtt.

5 kedvelés

Egy Lite Plus 100 EUR. Én speciel klónokat használok, tökéletesen beváltak. 5-13.000 között van az áruk.

5 kedvelés

Ezt az árat még moddal együtt is sokallnám. Egyelőre maradok a siren2 - nél, és elnézem neki azt, hogy töltéskor könnyezik, de valószínűleg a következő is csak valami kínai klón lesz.

2 kedvelés

Szia Ferenc! Az eliq.hu alapból is drága oldal! De a Kayfunok 90-110 euro körül mozognak. Használtan simán bele tudsz nyúlni állapottól függően 22-28 ezer forintért egy tökéletes darabba.Ugyan ez vonatkozik bármely high-end kazánra! Én előbb veszek egy használt minőségi kazánt mint egy kínai clónt! Sajna saját tapasztalat nagyon mellé lehet lőni vele! És ha átlagolod mondjuk minden második termék ami minőségileg hoz egy 60-80% százalékos szintet akkor ott vagy, hogy jobban jársz a használt high-end kazánnal! Rosszabb esetben egy eredeti gyári árát is ki tudsz kukázni! És akkor a több hetes, hónapos várakozásról nem is beszéltünk! Ez egy örök dilemma sajna, rengeteg vita témája ! Ez épp olyan mint az aroma kérdés! Aki szeret vásárolgatni és kipróbálgatni új eszközöket az úgyis azt mondja az olcsó clónt kell megvenni mert az az olcsó meg ugyan az mint az eredeti! És hála égnek vannak akik megveszik a gyárit és azután jönnek rá hogy ez nem az amire gondoltak és megválnak tőle!

4 kedvelés

Én pont most nyúltam bele egy ataman v3-ba, szerencsére visszakaptam a pénzt, de még nem készültem fel lelkileg egy 30k-s kazánra. De ami késik, az nem múlik. Addig is arra jók ezek a klónok, hogy az ember ki tudja próbálni, elmegyeget 1 évet, utána meg ahogy a büdzsé engedi. Ha nem okozna gondot most azonnal venném az eredetiket, csak hát most nincs pénzem, mert valakinél elvertem modokra. :sweat_smile:

Ja, most meg vennem kell pár driptipet is, ajjaj, soha nem lesz vége ennek. :rofl:

5 kedvelés

Igen ez ilyen! Az ember midíg keresi a tökéleteset meg az újjat! Jól ki van ez találva! Ja és azt még tedjük hozzá, hogy a Vaperek több mint 90% korrekt ilyen használt dolgok tekintetében! Hála égnek nem olyan mint az autópiac! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: Mikor meghirdeti a tökéletes autót elmész azt kiderül egy roncshalmaz!

4 kedvelés

Üdvözöllek!

Ha reklámnak minősül, kérem az Adminokat töröljék!

Én itt vennék tankot, ha az ár is számít:

Dwarv klónom onnan van. “Vaperina” Kinga cikkének hatására vettem.
Két hónap intenzív használat, állapot 10/10. Nem folyik, nem szelel.

4 kedvelés