Melyik legyen?

Lehet ez marad vw-ban, ha megvettem a hérát majd azon tc-zek​:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
Mennyire tc barát? Érdemes játszani vele?

Mert lötyög , zörög, egész más értéket mér mint más modok. Egyszerűen nagyon gagyi érzetet kelt. Persze lehet csak én fogtam ki rossz példányt, mert láttam olyat aki meg van elégedve vele… azt hiszem :thinking:





Esetleg ezek közül?

Nekem ezek mind okésak.
A picot szokták ajánlani itt sokan, a másik kettő csak tetszik, néztem őket én is

1 kedvelés

Hastur, Easy Side box
.
.
.
.
… és valahol a távolban talán felbukkan a két Pico( mint futottak még :slightly_smiling_face: )

Valamikor, nagyon-nagyon régen Hastur járt nálam, nagyon fasza kis gép. A másiktól meg rángatózik az entert nyumogató ujjam(de szerencsére gyenge a színválaszték)

3 kedvelés

Amelyik tetszik…

1 kedvelés

Nem tudom, a nagypapi mit ken magára, a villamost meg a feleségem lehúzta rendesen. (Olyan büdös vagy, mint még soha!) Nálam olyan emlékeket hoz elő, mikor bekonyakozva megkínáltak valami jó büdös cigarettával. Majdcsak elfogy. Az Azhad’s pipások viszont finomak, de koxolnak. Bakancslistán volt nálam amúgy is, hogy rendelek magamnak valami olyat, most megkaptam.

2 kedvelés

Elvileg a nagypapi karamell, szőke dohány, vanilia, egy nagyon kellemes, de nem tolakodó enyhe íz, a kék villamos meg dupla karamell, dupla dohány, dupla vanilia, egy nagypapi szteroidos változata. Na ez tömény.

1 kedvelés

Ez nálam bekonyakozva elfogadom a mezítlábas Kossuthot, vagy a Munkást is. Rémlenek? Én szívtam még olyanokat, de a füstszűrős Symphonia volt a minimum amit vettem.

Szia Főnök úr!
Kivel kéne egyezkednem a szlovák webshopos vásárlás ügyében? Volt tegnap, de nem találom(utállak ám titeket, bááár…idén még nem vettem semmit​:grin::grin::grin::grin:)

2 kedvelés

@Tyutyika a szlovák kapcsolat.

2 kedvelés

Szerintem a közös vásárlásra gondol.

Álljatok össze:

  • mindenki kinézi a cuccokat
  • lesz egy ember, akinek mindenki elutalja az összegeket
  • ő megveszi az egészet és a szlovák packetába kéri a csomagot
  • Tomi átveszi és foxolja neki
  • ő meg tovább foxolja mindenkinek

Egyszerű :joy:

A csomagpontról átszállításra gondoltam. De közösködhetünk…

1 kedvelés

Ha szolozni szeretnél, akkor @Tyutyika

Ha kell odadom az accountot, van 10% kedvezményem a korabbi vásárlás miatt…én nem veszek már semmit, lásd az állapotom.

Én csak 10. után tudok rendelni akkor jön a fizu :roll_eyes:

Csinálok egy privátot nektek, ott meg lehet beszélni a mocsokosabb részleteket, ha szeretnétek. :grin:

1 kedvelés

És akkor úgy lenne hogy a te accountodról közös rendelés? Vagy mindenki magának csak megkérjük @Tyutyika -t hogy postázza?

Nem, mindent egyben kell, a kedvezmény mindig az utolsó rendelés értéke után van, ha csak egyszer lövünk rá, akkor elveszik.

Melyik oldalon nézzük a cuccokat?