Melyik legyen?

Éppen mond fekete volt biztos :sweat_smile:

haha…akkor először ne is tankot vegyen hanem huzalt…és kezdjen neki a gyakorlásnak :grin: Anno én is azt gondoltam, hogy ez valami hűűű de nehéz…de a frászt, csak gyakorlásképpen 10-20db megtekerést igényel és menni fog.
Aztán ha már megy vehet tankot is :smiley:
Vagy legrosszabb esetben (amit kétlek) előre tekert coilt is vehet pl aliexpresszen.

1 kedvelés

Ha a podja éppen szar akkor vegyen csak tankot, aztán valahogy csak varázsolunk bele egy tekerést.

Én legalábbis azt gondolom. Konkrétan se íze, se bűze a löttyöknek. :woman_shrugging:t2:
Mondjuk nyúzom lassan 2 hete…

vagy ha máskép nem megy max mindegyikünk teker 30mp alatt egyet és postázzuk :smiley: Bevallom először én is kaptam párat és annak alapján tekertem aztán magam.

Köszi, de se modom, se tankom. :sweat_smile:

Pori csere.

Addig szívom a… fogamat. :rofl::woman_shrugging:t2: Hülye voltam, hogy nem vettem hozzá.

Merre laksz, hátha van a közelben kedves vépertárs…

Most mondom, szettből is kettő legyen mindig ami megy, ha az egyik megmakkanna. Ha 6 az sem baj. :grin:

2 kedvelés

Jah, hát az analognál még a porlasztó is olcsóbb és egészségesebb

Tuti, hogy akadna valaki elérhető közelséógben :slight_smile:

Ha erre felé akkor segítek :grin:ha amarra,akkor meg mások :rofl:

Lemegyek a dohányboltba, nézek valamit. Ha már ilyen balfarok voltam. :slightly_smiling_face:

Valamelyikben szokott lenni joy etech pod és pori hozzá ha nagy gebasz van
ilyen .https://ecigaretta.eu/termek/allinone-csomag-joyetech-widewick-pod-ecigi-keszulek

Ha át jön a határon, akkor majd én várok rá itt…:melting_face:abban az esetben, ha át mer jönni a határon…:rofl:

2 felettébb szembeötlő tulajdonságom végett vettem a pioneert. 1: csóró vagyok,. 2: okos vagyok. Amennyiben bárki, más tulajdonságokkal rendelkezik, indokolt lehet előtte több tank megvásárlása. :joy::joy::joy:

Nálam
Csóró :heavy_check_mark:
Okos :interrobang:
Pionír kellene? Ja nekem. Jaj a férjem bankkártyájának :rofl:
Van valakinek 2-3 modja óccóért? :rofl::rofl::rofl:

1 kedvelés

Óccóért ninc, cak drágáért…:rofl:eszetleg ingyen…

1 kedvelés

Nem kellett volna azt a másik 20 tankot is megvenni a pio előtt. :grin:

Mindenki a maga útját járja! Az enyém nem volt zökkenőmentes ezen a téren sem. Nem születtem okosnak, kiskoromban beszélni sem tudtam. Viszont szépnek születtem, de az ellen meg kaptam gyógyszert. Hatott!!! :joy::joy::joy: Viszont ha jobban belegondolok, a csóróság az végigkisér! Hogy bacódna meg! Arra is adhattak volna valamit. :joy::joy::joy: