Márkafüggetlen RTA kibeszélő!

Klón “sajnos”, de fogok vele tenni egy próbát. Az Intake SS mindenesetre jobban izgat. Kinyerhető Th és íz… :slightly_smiling_face:

arról nem tudok nyilatkozni ezeket kerülöm…

Neked ez nem elég? :blush: Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊 - #64 Vaperina_Kinga által Vattával a genisist!? Izgalmas ötlet volt Kingától! Visszatérve: épp kicsit lusta vagyok mostanában, de sorra kerül az is valamikor.

De elég nem néztem bocs…Köszi!

Igazán a Taifun GTR “lékontroll”-jára nem jöttem még rá :grin: nem egy masszív dolognak látszik.

Ez egy klón most néztem az nem érdekes én egy eredetit akarok megnézni,hogy megéri -e a pénzét.DE mindegy majd megoldom magam.

a gyürű forgatható egy gojó ellenében…klónál lehet szoros…

No, genisis építés lesz?

Taifun gtr lekontrollnal nem a gyurut mozgatod. Az a levego kontroll. A komplett kemenyt kell nyitni. Vagyis mintha le tekerned az egesz palastot. Csak ne a palastot fogd mert akkor az csak el fog tekeredni.

Szoktam használni(ez a 415 érdekelt volna)

Érdekes megoldás, nem a legstabilabb…köszi :+1:

Semmi baj vele. Nekem van egy kb 3 eves gtr. Eredeti. Meg o gyurut sem csereltem rajta sose. Semmi gond. Nem folyik. Tokeletes.

Én erre írtam nemrég, hogy jobb likvidbe tölteni a pénzt, mert véleményem szerint ha van egy-két jóízű tank, akkor az bőven elég. Én is bánom már ezt a sok vásárlást. Jó lenne egy olyan próba, hogy a legjobbnak mondott tankok egybe lennének gyűjtve és pontosan azonos építéssel / vattázással / driptippel / likviddel lennének egy időben többek által tesztelve. Egy ilyet kellene összehozni…

1 kedvelés

az eredeti jól müködik de a klón nem nagyon…

Én gyüjtöm a tankokat engem nem zavar ha sok van…Leves is van.De igen nagy segitség lenne másoknak ha lenne ilyen találkozó szívesen elviszem azt a pár darab tankom és próbálható…hajrá szervezd meg én megyek.

3 kedvelés

Hat azt nem tudom.

Én nem vagyok nagy szervezkedő. Amióta pedig home office, azóta pláne. Ja és persze azt még ki is felejtettem, hogy persze azonos modokon, azonos teljesítményen kellenének. Illetve nyilván vaktesztnek kellene lennie… Így valóban kiderülne, mennyire is jó egy tank ízvisszaadása. Megtalálhatnánk végre a Szent Grált!

Galopp

2 kedvelés

Én is álmodtam erről…de ez se teljesült mint sok más se… :joy: :man_shrugging:

2 kedvelés

Az egész tank szekciónak kell forognia, de a klónoknál ez nem szokott jól sikerülni, érdemes alaposan bekenni a gumikat mindenhol. Ráadásul a palást nem a legerősebb, a sok feszegetéstől elkezdhet a széle repedezni. Szóval egyik kézzel ráfogsz az aljára, hogy a palást részhez ne érjél, a másik kezeddel meg az egész felső részt tekered, ha megjelenik a lyukak a chimneynél jó vagy.

2 kedvelés

Annak az mtl intake-nek örülhetsz, hogy kaptad…mert pénzt én biztos nem adnék érte :rofl: :smiling_imp: