Márkafüggetlen RTA kibeszélő!

Ezért jó, hogy mindannyian mások vagyunk :wink: Mi lesz alá a polírozott mod? :upside_down_face:

Megoldom én is a töltést, de akkor sem kedvelem ezt a reszet​:blush:
Az pedig ahogy írod, tenyleg nagy előnye, hogy nem folyik!

3 kedvelés

Rátettem a v3-ra amit János felpolírozott nekem, és még éppen jó rá, csak normális akksikat kell vennem hozzá :blush:

8 kedvelés

Fú de szép​:star_struck:

2 kedvelés

Hasonlit igen a Milleniumra ezt a gyártó sem tagadja.Ezen a kazán palást jobban kapcsolódik a deckhez nem akar töltés közben szét esni mint a millenium.Nekem nem tetszik az ennyire polir rta de szokható.A töltés szar de megoldható én munkában nem is használom ezért, nem otthon dolgozom. Íze nekem jobb mint a millenium.

1 kedvelés

Csatlakozom, én se szeretem a fényes tankokat, szóval valóban gazdaságos.

:thinking: Hogy mi? Nekem kettő van, egy eredeti és agy klón, de én ezt még nem tapasztaltam… Lemaradtam valamiről?

1 kedvelés

Nekem többször szét eset töltéskor …nyílván kezdő bénaságom…

Mármint hogy? A harang maga? Vagy az üveg?

Ez igen! Ez szép is így együtt! :heart:

Az üveg le ugrott a deckről tudom ha egyben fogod és oda figyelsz,hogy áll a harang teteje akkor nem esik szét de nem egy jó konstrukció…

Akkor viszont ez olyan, mintha a felső gumigyűrűd nem lenne passzentos… Elengedi az üveget.

Mondjuk, ha azt mondod, jók az ízek, akkor mindenképp megéri, mert az ára azért töredéke a Millának. Kár, hogy csak polírozott van. Azaz… nem nem kár. Van mire költenem így is.

igen lehet majd ha sorra kerül rá nézek de szerintem nem jó megoldás

ja a polír nekem se annyira jön be…de az íz kíváló

Kaptam tegnap ezeket…kíváncsi leszek, mit lehet belőlük kihozni :slightly_smiling_face: mire számítsak MTL-ben?
(Az Intake bekötőoszlopai lógtak, csontra szét kellett szednem, de sikerült helyrepofozni).


4 kedvelés

Szerintem te a Centenary Mods ügynöke vagy! Ha azt nézem van Taifun polírozott csőmodom, amire passzolna is. De nem! Nem éred el a célod! :rofl:

Ha rá érsz a 415 ről tehetnél fel írást fotókkal engem meg az érdekel… :slightly_smiling_face: :+1:

A Taifun nekem túl levegős volt MTL-ileg. Egy gumicsövet tettem be szűkítésnek. Amúgy természetesen egy profi tank!

Ha a gtr klón akkor lesz ősz hajszálad új Barátom… :slightly_smiling_face: