Dvarw mellé mi legyen a másik?

Sziasztok!
Jelenleg van egy dvarw mtl fl rta-m.
Szeretnék még egy építős mtl tankot vásárolni, de most valami mást.
Legyen egyszerű, nagyszerű, és gyönyörű.

Mit tudnátok ajánlani? Van esetleg a dvarwnál jobb? Ami még ennél is finomabb gyümölcsös ízeket tud produkálni?

Köszönöm előre is a válaszokat! :grin:

1 kedvelés

Ezt már ismerem, BÁJKA :joy: :joy: :rofl:

Kérdezd @Slezi -t, ő is pont ezt kérdezte, de hiába erőlködött itt bishoppal, meg mittomén

“Kösz Csoki, sokat segítettél”

Ezt kérdezted, erre ez a válasz. :grin:

Amúgy tényleg a byka! Bár nem vetném el a prime-t sem!

1 kedvelés

Az az egyszerűnél nálam elbukik…

És amennyire én tudom, teljesen elégedett!

3 kedvelés

110 eur után mindenki ezt mondja :joy:

A Dvarw 16 MTL állítólag sokkal jobb ízű a nagyobb, 22 mm-es társainál. De ezt én nem tudom, nekem csak olyanom van, ráadásul állítólag klón.

4 kedvelés

De még mielőtt elköltjük minden pénzed: mennyi pénzed van? :grin:

Kinek mi. Lehet én vagyok furán bekötve,de nekem egyik tankommal sem volt sosem semmi gond. Max van amelyikhez kell szemüveg szereléshez.:joy:

Nekem sincs bajom a primmal, de lehet valakinél már kiveri a biztit, a hangyafnyi deck.

Jó tényleg pici. De építeni egyszerű. Mondjuk nekem mind az. Ízben egyik legjobb szerintem. Minőségi darab,és nem csúnya abszolút. Nekem össz-vissz a gyári drip tipje nem bejövős. Nem rossz ,csak valahogy nehezen szoktam meg. De azért nem cseréltem!

Az :wink:
Eddig csak egyszer szívtam “lötyi” nélkül, de úgy is jó
Volt TH rendesen :sweat_smile:

1 kedvelés

Szia! Ha csak gyümis ízeket használsz akkor tök fölös nagy értékű RTA- ba befektetni. Dohány ill. desszert ízekhez érdemes kísérletezni hátha valamelyik RTA jobban adja mint a másik de gyüminél semmi értelme.

Egyébként elég sok tank van most fenn aprón, ott van rögtön az enyém :joy: De ott van @Elek_Segits bersekerje, hátha eladja soloban, van fennt pioneer, az is jó lehet, ott ez enyém, aspire neeko. Ott van @Zoli76 arany b3, meg van fennt egy tauren pro is, azt nem ismerem, dl verzió volt, a minőségével nem volt gond, szóval akár itt is lehet kifogni ezt-azt.

Bár mindegyikkel lehet szívni egy bájkához képest. :grin:

Ha abból indulok ki, hogy nemrég tudtam meg, hogy mem 1-2 csepp lime+kaktusz aromakoncentrátumot adtam mindig egy tank alapléhez nyár eleje óta hanem sima liquidet :rofl: és így is bőven ízes volt, sőőőt…akkor az Ammit MTL RTA szerintem ott kell legyen a dobogón :wink: Jól van na, nem gondoltam, hogy 20 juróért AKCIÓSAN nem aromakoncentrátumot adott a kumulus :grin:…bár az 50ml némi gyanúra adhatott volna okot. :thinking:
Egyébként még most is van belőle 10ml…sok kicsi sokra megy az Ammit-tal :wink:

By-Ka vonal, abból is a V9,SE! :heart_eyes: :+1:

Végülis egy bishop került a kosaramba :see_no_evil:

3 kedvelés

Semmi baj, megbocsájtunk gyermekem, ámen! :joy:

Ja, azt nem erre kell tekerni, hanem arra.

1 kedvelés