Porlasztós tank vagy RTA? 🙂

Téma folytatása: nagy akciók.

4 kedvelés

SzĂłval porlasztĂłs vs rta

Nálam jobban senki nem.tartott az épitős tankoktól.
Aztán amikor hetente dobáltam ki a porlasztót, eleggé bosszantott a dolog.
Beléptem egy kifejezetten csajoknak szóló vaperes csoportba, és ott egy angyal nagyon nagy segitségemre volt.
Tulajdonképpen az egész csoport, aki odatévedt a posztomhoz segitett, tippelgetett, biztatott. De volt valaki, aki energiát és türelmet nem sajnálva szépen bevezetett az rta-k vilagába, és először bepróbáltam a készre gyártott tekerést. Bizony-bizony meg sem közelitette a porlasztós kiadásokat, viszont izben überelte!
Azóta nincs porlasztós tankom, épithető viszont 6.
Már tekerek… Igaz,még nem túl szépen, de alakulgat.

Szóval köszönöm szépen @Vaperina_Kinga azt a sok segitséget, amit Tőled kaptam anno és kapok a mai napig is.
:heart::heart::heart::heart:

10 kedvelés

Ezt a Drag-ot máskor néztem,majd rájöttem,hogy dl​:wink:

1 kedvelés

Azért nem ennyire egyszerű a dolog, mtl is lehet, ha annak szeretnéd használni, persze bizonyos korlátok/keretek között. :slightly_smiling_face: Erről majd később még lesz szó egy kicsit más formában, ha minden jól megy. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Csak egy MTL podfej kell rá és tádámm… Kész az MTL pod. :wink:

3 kedvelés

Tényleeeg :slightly_smiling_face: Ilyesmi nekem nem jut eszembe,mert nem tudom mit mivel lehet összerakni :slightly_smiling_face: De jobb mint a gtx-em?És ebbe is lehet porit venni?Elolvastam,de már nem emlékszem :cry: Vacsi van,most nem akarom újra megnézni.(de úgy emlékszem porlasztós :wink: )

1 kedvelés

Azt, hogy jobb, nem merném kijelenteni, mert az ízlésünk, a szokásaink mások… Miután szinte kizárólag MTL vonalon pattogok, így nekem kellemes meglepi volt, amikor a Kölyök kinyitotta a dobozt és benne hevert az ehhez való podfej. Tudja adni az élményt, gond az ízekkel sem volt. A jelenlegi árak mellett szerintem nem rossz választás a szett, ha az egyszerűségre szavazol, ráadásul két eszköz kerül a birtokodba. A Voopoo PnP porlasztók helyére Wotofo porik is kerülhetnek, ami még “szimpibbé” teheti a dolgot… :wink:
Számomra a Drag MTL podfejjel nem volt jobb, mint a GTX. De nem is vártam tőle ezt. PnP porlasztó 0,8 ohmos kapható hozzá azt hiszem. Bocs, ha van már nagyobb ellenállással is, de egy ideje a poripiac nincs igazán szem előtt.

3 kedvelés

Köszönöm :slightly_smiling_face:Akkor lehet jobban járok,ha maradok annál,hogy majd egyszer egy másik gtx-et veszek​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Még egy kis idő és nem a GTX-en fogsz gondolkozni! :grinning: Ez szinte tuti… :grinning: :grinning: :grinning: De nem veszem el oldalunk Nostredamusának kenyerét… :sweat_smile: :rofl: :rofl: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:

3 kedvelés

Ha a tekerésre gondolsz,…kizárt​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ki itt Nostredamus?:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Ne hidd :slight_smile: én is ezt mondtam…

4 kedvelés

Azt majd meglátjuk!:rofl: Én úgy látom, és gondolom, hogy fel éven belül tekerős tankkal fogsz futkosni! :slightly_smiling_face: Nem olyan bonyolult, mint gondolnád! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Aztán amiket használsz, 80%-a tekerős. Jól tudom? :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

100 %
Az összes :wink:

3 kedvelés

Én biztos vagyok benne​:wink:Nem akarom csinálni.Keverni sem nagyon.Vettem megint kész Dinner liquideket is.Amiket én csináltam,nem érzem.Azt sem amit 20%-ba kevertem.A késznek legalább érzek valami édes ízt​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Tehát te vagy Nostredamus?:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nem, nem vagyok az, de a hozzáállásod, a kitartásod, és az eddig megismert felfogásod alapján úgy gondolom, hogy nem fogsz megállni a porlasztós tankok világánál. :slightly_smiling_face: Ismerve ezt a közösséget, úgyis minden segítséget meg kapsz, és élsz is vele, ami mindannyiunk számára nagy öröm! :smiling_face_with_three_hearts:
Szóval ezért gondolom úgy, ahogy írtam.:slightly_smiling_face::kissing_heart:

6 kedvelés

Van készre gyártott tekerés?Az olyan,mintha te csináltad volna?Meglátszik,hogy nem érdekel a tekerés,ezért azt hittem,hogy csak olyan tekerés van amit te csinálsz meg a porlasztó:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Van bizony :heavy_heart_exclamation:

4 kedvelés