Ki hogyan teker, hogyan vattáz? 😊

Nos Drágáim. Mivel sikertelen volt a legutóbbi aukció, így gondoltam teszek ezzel a tankkal egy próbát. :slightly_smiling_face: Csupán azért, mert ez egy eredetileg fémszövettel operáló darab, ami nekem ugyebár nincs. Ezért, gondoltam megoldom vattával, hogy lássátok így is lehet. És nagyon is jól muzsikál vele. :slightly_smiling_face: Így akit még mindig érdekel, aukció lejártától függetlenül, viheti. :smiling_face_with_three_hearts:


Four One Five S61 Genesis MTL RDTA


Itt ahogy látszik is, vertikális a lefogatás. És mivel nincs nagy táv a két oszlop végei között, ezért adja magát, hogy ebbe nem kell túl sok huzal.


Ebből kifolyólag 5 menetet ítéltem neki, 2.5-ös magon. Így is kissé túllógott. De az nem befolyásol semmit… :slightly_smiling_face:



Leizzítottam és kicsit összébbnyomtam.


Először befűztem a vattát. Féltem, hogy laza lesz, mert ezt nem lehet úgy kézzel igazgatni mint egy sima RTA esetében. Aztán rájöttem mert okos vagyok, hogy le kéne venni az üveget, hogy legalább a vatta végét megborzoljam. :sweat_smile:


Vágtam a tetejéből is, hogy úgy nézzen ki mint Mr. T a Szupercsapatból. :joy:



Beliquideztem, összeraktam és felöntöttem azon a pici lyukon jobb oldalt. És nem ment félre a liquid! :wink:


Visszatettem előbb a bordát majd a levegőgyűrűt. Ezzel tulajdonképpen meg is volnék. :slightly_smiling_face:


Én levegősebb MTL-eket használok. De ez sem túl szűk teljesen kinyitott levegővel, viszont szűkíteni még lehet egy picit. :slightly_smiling_face:

Ízre, gőzre WOW! :heart_eyes: Vegyed, vigyed! :grin::wink::heart:

12 kedvelés