Márkafüggetlen RTA kibeszélő!

Sziasztok! :slightly_smiling_face:

Ez a korábbi, Byka, és egyéb tankok kibeszélő folytatása. Follyon hát a szó, a hőn imádott darabokról! :blush:




12 kedvelés

Ezt nem féltem,nekem megfelel melóhoz,tescóhoz lidlhöz :rofl::rofl::rofl:

12 kedvelés

Nekem Ő volt a héten a melós szett. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

És milyen???Mikor kerül aukcióra?Kostólnám…:heart_eyes:

5 kedvelés

Egy szó: könnyed! :blush: Ebből élmény vapelni. Hűvös, vastag gőz, és nagyon finom íz jellemzi. A sok vattát nem szereti. Egyszerűen tökéletes. :blush:

Ám sajnos nem kerül aukcióra. Mikor hirtelen összecsaptak a hullámok a fejem felett, Zolika a segítségemre sietett, és ajánlott pár tankot. Kettőre ráböktem, megkérdeztem mennyi lenne. De nem mondott árat, csak egy címet kért. Végül elküldte ajándékba. :smiling_face_with_three_hearts: Amit soha nem feledek, és most is nagyon hálás vagyok érte. :heart:

9 kedvelés

Hova kell küldeni azt a címet? :smiley:

Think Ghost Hunters GIF by travelchannel

2 kedvelés

Nem is tudtam róla…ha kell valami nyugodtan keres meg.:slightly_smiling_face:

Szereztem egy Merlin Nano tankkot. Van nálam több fajta tank is, mod is. Valamit vettem, a többségét kölcsön kaptam. Viszont ez lett a kedvenc. :heart_eyes: Nekem a cső mod és a “porlasztós élmény” .

Mini kazán, a méretéhez képest vékony és hosszú kémény. Totál porlasztós és analóg érzetet kelt :slight_smile: És tekerés, vattázás után pont jó egy teljesírmény szabályozatlan pod akkuval is :slight_smile: Nincs levegő állítója, pont jó úgy ahogy van :slight_smile:

Ennél a felépítésnél érzem, az analóg hatást. Viszont kezdem megérteni, hogy mennyire számít a kialakítás. Amikor elérem a folyadékban, hogy az üvegpalást feléig csökken a folyadék, akkor a legnagyobb analóg érzetű a tüdőzés. Lejjebb fogy, már nem annyira.

Gyűjtő lettem :slight_smile: De az ilyen felépítés, ami nekem a legjobban bejön ezek szerint :slight_smile: Át is értékelem a listámat, hogy miket akarok megvenni :slight_smile:

Volt már cikk arról, hogy milyen felépítés milyen? Volt már szó tekerésről, vattázásról, stb. Viszont a felépítés, kazántér, kémény variációk hatása, érzet, gőz, íz tekintetében mit jelent? Vagy csak én nem láttam ilyet?

Ez a felépítés abszolút kedvenc lett. Ez egyébként véletlen vagy tényleg a felépítése miatt vált be nekem annyira?

6 kedvelés

Az újdonság varázsa :grin: mindig fogsz találni jobbat és rosszabbat is :stuck_out_tongue_winking_eye:hasonló mint a dvarw 16-os annak @mefeca a varázslója :grin:

6 kedvelés

Kezdem érezni, hogy így lesz :slight_smile: Már előre látom, hogy ha már jobb nem lehet, addigra fog változni az ízlésem annyira, hogy más fajta félében folytatom és egy örök körforgás alakul ki :slight_smile: :+1:

Sziasztok! Hát én annyit tennék csak hozzá,hogy én is úgy kipróbálnék még millió egy+egy tankot,de egyelőre beérem még a kis Kayfun-ommal! Amit lehetne mindent kipróbálnék,de hát ugye tudjuk jól hogy semmi sincs ingyen! :grin:

6 kedvelés

Keresni kell a megfelelőt,és ha megtaláltad,csak a kíváncsiság fog hajtani tovább :stuck_out_tongue_winking_eye:mert mindíg van jobb :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 kedvelés

Mondjuk azért Vape tagunk “boltját” szívesen megnézném még így ismeretlenként is Hadházon! Kiváncsi lennék melyik tank mit is “tud” :grin:

Elég gyorsan eljutottam én is oda, hogy kipróbálnék mindent IS :slight_smile: :slight_smile: Sosem voltam fanatikus bélyeggyűjtó, vagy sorozat fan, vagy bármi, de az RTA, na ez nekem is úgy néz ki :rofl:

3 kedvelés

Nincs bolt ,semmi sem eladó :rofl::rofl::rofl::rofl:

Rta-ból nincs olyan,hogy elég…szerintem.:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Beszippantott, gyanús, hogy szerintem sem :slight_smile:

3 kedvelés

Soha nem szabad feladni a csüggedést! :grin:

Ha kevés tankja van a vapernek és elsőre kevés van, egyetlen egy tankot is (rta) meg lehet tekerni 100 féle képpen, 1001 féle ízhez. A variációk száma a végtelenhez közelít és ez benne a legszebb.

A tank, a levegőzés, a driptip, a tekercs anyaga, ellenállása, mérete, magassága, vattázása, mennyisége, liqvidek és alapok aránya, sűrűsége, íze, hány Watton és milyen mod-ban…stb

Kiegészítés: viszont “Evés közben jön meg az étvágy”. :sunglasses: :crazy_face: :star_struck:

5 kedvelés

De misztikus számomra az RTA :slight_smile: Egyszerű dolog, egy fűtőszál meg folyadék, amit elpárologtat. Viszont akkor hatalmas élmény. Nem olyan mint egy lego, kirakós, amit egyeszer megfejtünk és mindig ugyanaz az eredmény :slight_smile: Most úgy látom, hogy nem veszti el az élményét, hogy véges a kimenetele :rofl: Eeeez nem fog uncsivá válni, ahogy látom :slight_smile:

5 kedvelés

2 hónapig favorizáltam a Prime tankjaimat, aztan jött a Bájka, az Expromizer csapat, a Törpe FL, és az SE… Méltatlanul parkolópályán van a 3 Prime.
Viszont most az SE-vel nem telek be :grin: ki se bontottam még a 2 hetes Berserker V3-at…
Szóval nem uncsi ez, csak most háttérbe szorult a varia,.mert volt itthon dolog.

Annyira adja a dohánykivonatokat, hogy namég :+1::muscle:

5 kedvelés