Kinek melyik az a tankocska ami nagyon bevállt a vape pályafutása során?

Üdv Vaperinák és Vaperek!
Gondoltam indítok egy ilyen témát,kinek melyik tank vált be esetleg melyik az ami újra visszatért az életébe?
Kezdeném én,vape pályafutásom dl tankokal indúlt,de hamar az mtl felé vettem az irányt,ízek számomra nagyban dominálnak,így próbálltam az ízkazának nevezett tankokat kipróbállgatni,saját kereteim adta lehetőségekhez képest,pl Berserkerek minden fajtája,Kayfunok,Taifun,Salt,Cthulhu stb
Jelen állás szerint ott tartok ami biztosan maradós,mert borzasztó jó ízeket ad az a Berserker V2minije(sokak belépő szintű kazánnak tartják,de szerintem koránt sem az,főleg a vattázásának helyes eltalállása sem kezdő barát,bár ez bármelyik Bersekere igaz​:slightly_smiling_face:)
Másik nagy kedvenc volt a Taifun Gtr ami nálam átugrotta mindenben is a Kayfun Primeot(nálam),no ezekből volt is tavasszal 2db-om is,majd elkerültek tőlem,váltotta őket a Cthulhu Artemis ami jó kazánka,de vissza gondolva a Taifun sokkal stabilabban működtethető pl coil pattogás ilyesmi terén a Berserker pedig ízesebb,talán az általam próbállt mindeggyiknél.Szval Cthulhu elment és Taifun Gtr visszatér,én most így állok​:slightly_smiling_face:
Felétek,hogy alakulnak a mindenképpen maradós tankocskák/kazánok?:thinking:

18 kedvelés

Én a lusta vaperek táborát erősítem, így évekig dvarw v2 ment, majd dvarw fl, közben bepróbáltam a berserker v1-et, prime-ot, doggyt, galaxiest, meg még egy párat, de mindig a dvarw maradt, mert egyszerűen nincs türelmem kisérletezni, finomhangolni, baszkurálgatni. Most azon dolgozom a pszichológusommal, hogy ezt a fajta szorongást feloldjam és legyek nyitottabb. Szóval nekem most a dvarwok után a pioneer jött be, illetve az atamant is próbáltam, az is tetszett. A többire még gyűjtőm az erőt.

11 kedvelés

Én sokág porlasztóztam és a Vaporesso NRG tankjai bejöttek és a porik is elég sokáig bírták. A porlasztósaimat szép lassan elhagyom, szóval a végnapjaikat élik, de az NRG biztosan marad.
DL-hez az Augvape Intake, ami eddig legjobban bejött, MTL-ben meg megy a verseny a Brunhilde meg Kayfun Lite között.

13 kedvelés

Számomra a Siren 2 verhetetlen immáron 3 éve. Könnyű építhetőség, jó levegőzés, finom ízek, nem folyik, nem könnyezik, bírja a lánc-slukkot, és a kinézete sem megvetendő. Tartósságát a több éves napi használat igazolja.

11 kedvelés

Szia @anon40018559
V5 piszkálja nekem is a fantáziám,lehet talán jövőre,ha még kapható lessz klonban​:thinking:

6 kedvelés

Nincs viszonyitasi alapom mivel 5 honapja vapelek.Dvarw fl,3 trio meg most egy brunhilde.Dvarw ket dohanyizzel eddig abszolut bejovos,minden massal eddig(…) felejtos.Ez a felhasznalasom tobb mint felet kiteszi,tehat mar megerte.Brunhilde meg uj,csak dohanyossal es csak 12 watt alatt probaltam de imadom.Lehet ez eroszak ekkora tanknal,de nekem a kettes mag a tuti 1.2-es afc-vel,szuper iz,nem folyik,nem meleg,konnyu tolteni…a remhirekkel ellentetben,amiert eddig nem vettem​:rofl:Es napi szintre ott van egy rakas trio ,ami igaz tud rohadek lenni,de kitapasztaltam,jo izek,szeretem​:slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Szia Szilárd. :slightly_smiling_face:

De jó kis téma. :heart_eyes: Nekem a Taifun vonal volt nagyon sokáig a favorit. Többször is volt GT2-m, amik aztán az idők során elmaradoztak. Aztán volt a Firebird, ami szintén nagy visszatérő nálam. Bár most, hogy csúnyán lezúztam az “utolsó” tűzmadaramat is, eldöntöttem, hogy többé nem veszek. :slightly_smiling_face: Jelenleg a Galaxies ami a régiek közül megvan még, illetve a Brünhilde, a Berserker V2 és a Trio. Ezek közül számomra a Trio olyan, mint amit Attila is írt

Ezzel pontosan ugyanígy vagyok. :sweat_smile: Amiket újra megvennék mert isteni ízű és gőzű kazánok voltak, az Ammit MTL, az Engine mint DL, és a Skyline mint hibrid. :slightly_smiling_face: De sokat agyaltam a Spica Pro-n is, végül nem szereztem be. A lényeg a lényeg, ha lenne pénzem tankokra, már nem lenne pénzem tankokra. :joy:

8 kedvelés

Szia!Nálam van egy klón…ha kell szólj.

5 kedvelés

Nekem nincs szinte semmilyen összehasonlítási alapom. :slightly_smiling_face:
A Joyetech Exceed D19 tankját használom mtl módban,a maga kis 2ml-es tankjával.
Egyenlőre elvagyok vele. :smiley:

5 kedvelés

Szervusztok hát ez egy jó kérdés :thinking: köztudott hogy én széles skálában vapelek …Lássuk csak kezdem az mtl vonalal…ami nekem bevált és szeretem is az évek során az ,Ares 2,Hastur mini, Brunhilde,Fev 4.5ss, Dwarw fl. DL vonalon hát ott van , Tauren one,Zeus zx,Dead Rabbit fat, Brunhilde, Dwarw, ,ezek rta terrén …Rda;Recurve,Damn vape mongrel, Wotofo Profile,Geekvape Z,Waperz Cloud Valhalla v2,Purge x,Elder Dragon. Rdta;Profile, Artemis,Aromamizer v3,Ragnar ,Vandy vape mato,Apocalypse Gen 2 Style

9 kedvelés

Sziasztok!
Nekem a D.R.A.M. ByKa.Spica. Scylla…kayfunok.bishop.Squape E…


12 kedvelés

Sziasztok!
Nekem is eddig a berserker v2 mini az ami a tuti. Szerintem se egy kezdő szintű tank, a vattázással sokat küszködtem ( de annyira,hogy el is akartam adni a pics*ba) viszont mióta belőttem nekem a nbr.1 van mellette egy hildus ami szintén bevált. Rég szeretnék egy dwarvot próbálni, de feleslegesnek érzem megvenni, hisz jól meg vagyok ezzel a kettő tankkal.:slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Nálam is az egyetlen RTA amióta vapelek a Siren2. Nincs összehasonlítási alapom. Az enyémen 2017 szerepel gyártási évként. Kb. én is annyit használom, és azóta, mint Kabak. A csavarmenetes részek, és a tömítései tartós anyagből vannak, azokon semmi kopás nem látszik. Egyedül a pozitív vezeték befogatója a gyenge pont nála. Nem szabad túlhúzni, mert könnyen elreped. Tartalék csavart hozzá bezzeg egy marékkal adtak, de minek? Ha egyszer az öntvény törik. Villanyszerelési csoki szorítóból kifűrészeltem egy darabot, azzal pótoltam. De mivel maximalista vagyok, oda is akartam forrasztani. Ekkor meg az a része tört össze, ahol satuba befogtam. Azt a 2,5 mm-es menetes csődarabot, amibe megy az 510-es középső csavarja, Sokol rádió távtartójából faragtam oda. Ettől eltekintve szeretem, mert van benne hely, szinte bármilyen tekeréssel, bármilyen vattával elmegy. De azért vattával jól meg kell tömni, hogy töltéskor ne könnyezzen nagyon. Ha már a fedelet bezártam, utána az enyém sem folyik. A kinézete nálam azóta számít, amióta van ez a Teslacigs poker modom, és annak az oldala is ilyen gunmetalos fekete színű. Jól illik hozzá nagyon.

9 kedvelés

Sziasztok !
Nekem nem visszatérő csak simán többet használom (napi szinten :grin:)ő a Taifun gtr ,Ares 2
Az Ammit-nak még keresem a helyes beállítását :blush:ha bárki tudja a nyitját szívesen veszem :laughing:

6 kedvelés

Sziasztok. Nem igazán használok rta-kat, inkább rda-kat squonk modokon. Ezek közül visszatérő nálam / örök darab/, a wotofo ryujin elder dragonja, illetve a profile rda első szériája. Ami napi használatban van, és szinte letaszíthatatlan, az az oxva velocity pod-modjának rba feje szűk dl-ben.Azért akad egy tank is ami visszatért, egy dvarw dl klón első szériája. Igaz most porosodik mert a bp mods pioneer-ja jobban bejön, pedig alapvetően dl párti vagyok. Bocsi, ha picit eltértem az eredeti kiírástól.

8 kedvelés

Én tudom de nem mondom el! :grin:
Majd egyszer, de nagyon hosszú a szöveg és nem szeretek sokat írni. :wink:

4 kedvelés

Na @blini80 addig emlegetted ezt a GTR-t, hogy most szembejött egy klón, így kénytelen voltam megvenni. Egyszer majd kipróbálom. :grin:

Van egy GT4s is, de ahogy nézem az valami dl cucc, szóval azt nem vettem meg.

5 kedvelés

GTR-hez is van dl deck belső…jó kis tank…bánom egy kicsit,hogy eladtam…

5 kedvelés

Még emlékszem, 2.5ös magon volt 6 menet 0.32es SS huzal, és az oldalsó levegőbeömlőhöz volt közelebb nem pedig a középsőhöz. És fullra volt nyitva a levegő. Én így szerettem. :slight_smile: Nem szerette, ha túl sok a vatta, de ha meg túl kevés volt akkor azonnal szürcsögött és áteresztett. Nem kell bele olyan tömör vatta mint mondjuk a Cotton Bacon, de érjen le teljesen az aljáig, fedje rendesen a lyukakat. Akkor az Ammit kapcsán találtam rá a Coil Master Pro Cotton vattára, de a Vapefly Cotton Clouds is hasonló, az is jó lehet bele. :slight_smile:

6 kedvelés

Én se vagyok egy régi harcos vapelés terén, idén januárban tettem le a cigit, és váltottam gőzölésre. Azóta kipróbáltam jó pár tankot, de maradtam az MTL vonalon. Most az Ares 2, BP Mods Pioneer, és Galaxies RDTA tankokat használom felváltva. Mindhárom nagyon jó íz visszadású tank, nekem most a legjobb ízek az Ares tankból jönnek, szépen adja a gyümölcsös és dohányos desszert aromákat is. Emellett egy nagyon felhasználóbarát tank, könnyű tekerni, tölteni, egyedül a mérete, ami miatt menőkés tanknak nem annyira kényelmes.

7 kedvelés