Dl felhasználók rta -i és bakancslistás rta

Szervusztok tudom a tagok zöme Mtl felhasználó igy én a Dl felhasználók számára tenném fel a kérdést kinek mi a bankacslistás rta amit beszerezne​:slightly_smiling_face:És napi szinten milyen rta-t hajt …Kezdeném én ; Hétköznapi ugymond munkás ,melos rta az Geek Vape Zeus zx, otthoni használatra viszont előszeretettel qp Violator rta …És a bakancslistámon viszont qp Juggerknotot részesitem előnyben…


10 kedvelés

Nagyon szuper, hogy gondolsz a DL-esekre is. :heart_eyes: Még a DL-es korszakomból volt nekem is kedvence(i)m, amik szinte hozzán nőttek abban az időben. Először az OBS Engine (a nagy, nem a nano) később pedig az Advken Manta, de a legeslegkedvencebb a Wotofo Serpent mini volt. :blush:



A bakancslistámon sokákig szerepl az Ample Pixy. Mert hát olyan mint egy Minion. :rofl:

De végül maradtam MTL-es. Ám ennek ellenére szerettem a DL-t. :slight_smile:

7 kedvelés

én pl régen dl eztem már nem de amikor dl toltam nekem pl az intake volt a legjobb dl tankom ami ugye single coilos volt.Lehet azért volt ő a favorit nekem mert nem nagyon szívtam más dl tankot csak az intaket.Most meg fel csigáztatok nehogy vegyek egy dl tankot ami single coilos​:wink::sweat_smile:gyümis ízekre jó lenne mondjuk de ahoz meg kell egy dupla akksis mod is már majd​:thinking::grin:

6 kedvelés


Nekem ők a favoritok eddig :grin:jó,még egy Zeusz X is van a készletben :grin:

7 kedvelés

Néha jó látni a régi motorosktól rég nem látott rta-at :ok_hand::100::fist_right::fist_left:

1 kedvelés

Advken Manta nekem is szivem csücske volt egy nagyon jo ízkazán :ok_hand::100:

2 kedvelés

Hát igen azért az nem árt ámbátor ha single-ben épitve elég egy 21700- as mód is :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én pl a Zeust egy Cold steel -el hajtom melora 35-50 watt között tökéletes ( single-ben)

6 kedvelés

Nem mondom, hogy olyan sok kazánhoz lett volna szerencsém az elmúlt erős három ( lassan négy ) év során, de amiket próbáltam azokról írok 1-2 sort / szót. :slightly_smiling_face:

Wotofo Profile Unity: finom ízek és szuper gőzök, de a szinte állandó folyás nem tett minket jóbarátokká.

Wotofo Profile M: kifejezetten szerettem ezt a kis kazánt, ízben és gőzben parádés, de a feltöltése igen foscsi lett azzal a gumi alkatrésszel, ennek ellenére is csak ajánlani tudom.

Steam Crave Aromamizer V2 Plus ( Advanced kit ): egyik, ha nem a legjobb RTA ami a kezemben járt, imádtam minden vele töltött percet, ezt kifejezetten ajánlom mindenkinek IS!

Wotofo Serpent Elevate: pár napja hajtom, régi nagy vágyam volt és végre sikerült szereznem egyet ( hála @Ezzored úrnak ), ízben és gőzben is abszolút kellemes, nem bántam meg a vételt, ezt is csak ajánlani tudom annak aki hozzá tud még jutni.

Wotofo Profile: ( tudom nem RTA, de akkor is megemlítem ) az egyik első kazánjaim egyike, hát csak szuperlatívuszokban tudok róla beszélni, minket egymásnak teremtett a sors, néha használtam squonk üzemmódban is, de inkább a csepegtetést favorizálom vele, és valami eszméletlen jó ízű és gőzű szépség, ráadásul félbevágott mesh lappal egy újfajta élvezeti faktort értem el ( köszönöm @Kabak úrnak mégegyszer ).

Remélem segített eme pár sor az esetleges választásban?! :smiling_face:

5 kedvelés

Pár éve egy Zeuss mesh tankot hajtottam, aztán jöttek az mtl kazánok. Egy hónapja ismét visszatévedtem a dl vonalra. Kylin M tankot hajtok, meg egy Eclipset. Igaz az Eclipse most javítás alatt áll, ami jó kis tank csak Mike Vapest napi nyolc órában építettném. Nagyon szeretnék még egy rdt-át melléjük, Thunderhead Creations Artemist.

4 kedvelés

OBS Engine V2-höz volt szerencsém, ajánlani tudom azt a tankot. Illetve nálam nagyon bejött SMOK TFV12 Cloud Beast King RBA. Volt szerencsém régebben 1-2 DL tankhoz még, de ez a kettő annyira bejött, hogy van is itthon belőle 1-1 példány ha DL-hez jön meg a kedvem.

3 kedvelés

A TFV12-vel én is szemeztem egy darabig, pont az RBA lehetőség miatt, aztán letettem róla ( habár szerintem nem véglegesen ). Könnyen építhető és mennyire pozitívak vele a tapasztalatok? A porlasztós opcióról lemondtam SMOK vonalon, kevésbé favorizálom a 463,5 watton hajtható dolgokat… :grimacing::grin:

2 kedvelés

Hoppá a Kylin M kimaradt a listámból, nekem is volt és kifejezetten szerettem, relatív könnyen építhető és jó ízei + gőzei vannak, már 1 hónapja a szomszédom használja ( mint első építhető kazánt ) és igencsak meg van vele Ő is elégedve. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Én nekem most jön a jővő héten egy Vaperz Cloud Valkyrie,és egy Trilogy .,.

4 kedvelés

Egyikhez sem volt még szerencsém, majd pár szóban megemlékezhetnél róluk. :grin:

6 kedvelés

Rendben mindenképpen :wink:

5 kedvelés

Este reflektálok, ha gépközelben leszek, telefonról nem egyszerű az ilyen. :slight_smile:

3 kedvelés

Szóval a TFV12 választásánál 1 dolgot nézz, ha RBA-t keresel. A csomag tartalmazzon RBA fejeket. :slight_smile: Ugyanis árulják/árulták régen csak porlasztóval “SMOK TFV12 Cloud Beast King” néven, és asszem 4db pori járt hozzá. Az RBA-t meg tudtad külön venni hozzá, mert kompatibilis volt bele, de ha a “SMOK TFV12 Cloud Beast King RBA”-t veszed, abban volt 2 RBA fej, de pori nem!

A két RBA-ról: Van egy sima dualcoil-ra építhető, meg van egy RBA-T nevezetű 3 coilos megoldás. A dual coil szerintem könnyen építhető, semmi ördöngösség nem volt benne, olyan gőze van, hogy nagyon, ízre is nagyon korrekt volt szerintem. A RBA T-t csak akkor ajánlom, ha polipként születtél. Annak a megtekerése igen trükkös, mert a coilok lábait nem azonos hosszra kell meghagyni. Az egyiket kb 7mm-rel hosszabbra kell hagyni, mert a csavar befogatása olyan elcseszett helyen van. Az egyik csavar a coil-lal megegyező szintben, a másik viszont 90fokkal elforgatva alulról érhető csak el. Bevattázni se egy leányálom, ízre vagy nálam nem hozta a várt eredményt, vagy én csesztem el valamit. Kísérletezni érdemes lehet, ha van rá időd, és türelmed, én egyszer megszenvedtem vele, majd tértem vissza a dual coil-ra mert az jobban adott mindent.

A gyári 810-s driptip nekem szokatlan volt az 510-s méretekhez képest, de megszokható, de szó szerin azon keresztül lélegzel, pláne, ha tökig ki van nyitva a levegőzője. Folyás nem volt jellemző, de azért ne felborítva tárold, mert lehet belőle érdekesség. A kb. másfél év aktív használat után vagy 5x folyt meg, abból 1x az én hibám volt, mert kevés vattát dobtam bele.

Összességében szerintem nagyon jó ízeket hoz ki, gőze is van mint állat, de cserébe eszi is a levest. De kit izgat ilyenkor, ha megvan vele elégedve az ember. Én ajánlani tudom csak. Valószínűleg kategóriájában már van jobb, de anno úgy tudom ez nagyon jó tanknak minősült. És az idő előrehaladtával én még mindig meg vagyok vele elégedve. :slight_smile:

5 kedvelés

Köszönöm ezt a kimerítő választ! Hát a kedvemet nem vetted el vele, de majd idővel maximum! :grimacing::grin:
Nem szabad állandóan költekezni. :smiling_face:
Ráadásul a másik versenyző akire szintén “vágyakozom” az a Wotofo nexMESH Pro Tank RBA opciója, egyszerű és elvileg nagyszerű is, fent van a listámon mindenesetre! :heart_eyes:

3 kedvelés

Haku Riviera-val elég régi barátságba vagyok,bár többször is eltávozott majd vissza tért hozzám(családba vándorútra kelt​:slightly_smiling_face:)mostmár marad,mert szeretem leszámítva a pici tartálykapacitását más rosszat nem tudok rá mondani,remek ízek,szűkebb levegőzés azt szeretem benne és könnyű építés 26ga kanthal megteszi,ha dúrvúl a vaper max 24ga ss,de még mindig 24watt a plafon és duruzsol ahogy kell,squonkolható is,ha úgy alakulna,nekem ő a favorit dl tankocska​:v:

10 kedvelés