Legegyszerűbb épités, és folyás mentes

Sziasztok!
Mivel kevés tapasztalatom van, rutinosabb emberekre hagyatkoznék.
tudnátok nekem olyan tankot mondani amit könnyű megépiteni, és nem folyik meg ?
amiket eddig “én” jónak gondolok:

  • hellvape dead rabbit m
  • dvarw : ennél láttam hogy csak áthuzzák a vattát a liquid nyiláson és levágják (ez szimpatikus)
  • bishop : ez még egyszerűbbnek tünt itt sehova nem kellett igazgatni, viszont nem rátekerték csak rádugták O gyürüvel, ez nem jön szét napközben ?

alapvetően dl felhasználást szeretnék, egyszerűt és nagyszerűt, bár igaz a huzalokhoz sem értek, de gondolom van átfedés.

előre is köszönettel : Csaba

1 kedvelés

Nem lősz mellé vele, de először inkább a coil-os verziót javaslom. :saluting_face:
Pl.: Fat Rabbit :thinking: :wink:

3 kedvelés

M=mesh
Dvarw =DL
Bishop=mtl
Elsőre találd ki mivel és mit szeretnél építeni mert mindegyikhez más fog kelleni.

3 kedvelés

Mondanám, hogy ott az enyém az eladó RTA-k között, de elfogultnak tűnnék :grin:
Felsőlevegőzésű (folyásbiztos), iszonyú könnyű építeni. A levegő precízen adagolható. A coil teljesen alulról kapja a levegőt(!)…ez garantáltan jó izvisszaadást eredményez. Szerintem vannak itt többen akinek nagyon bejött ez az DL/RDL tank és igazolják a leírtat.
Augvape Intake single DL/RDL RTA gazdát keres - Adok-Veszek / Felújítható Tankok - Vaperina

3 kedvelés

Szerintem a Dead Rabbit Solo-t is piszok egyszerű építeni. Itt találsz is egy tesztet róla, ahol az építés is jól látható. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nem tudtam hogy a bishop csak mtl nah ezt jo tudni kár érte.

2 kedvelés

Azert néztem ezt mert a meshlap egyszerubbnek tunik mint a coil :grinning:

2 kedvelés

Én mindenképpen újat szeretnék majd, most csak informálódom, sok tipust nem ismerek,ket bapja tudom hogy létezik olyan hogy dvarw.

2 kedvelés

Az a lényeg dl legyen, Könnyen építhető, és ne folyjon.

Ahogy érzed. Mondjuk az is szempont, hogy melyik ízkategóriát preferálod…

1 kedvelés

nincs különösebben kedvencem, vampire vape colat azt kilöktem, de heisenberg meg a
dinner lady lemon tart, az jó.
a&l ultimate néhány ize vár még bekeverésre.
bombo supra reserv, amit tervezek még kipróbálni.
a lényeg hogy sikerült kiváltanom a dohányzást.

4 kedvelés

értem mire gondolsz, most néztem egy videot, és mondták benne, a lapot könnyű belerakni de nagyon elkel találni a vattázást.

2 kedvelés

majd a srácok elmondják ezekre az ízekre mennyire jó a dvarw dl…mert ha már kiadsz 40k-t egy tankért akkor ne csalódj. A vattázása pedig elég megosztó…de ha egyszer ráérzel utána menni fog…állítólag. Nekem nem volt még klón dvarw dl sem, mert jobban preferálom a felső levegőzést(folyásbiztos), az egyszerű levegőállítást és a fentről történő liquid feltöltést.

4 kedvelés

Ülök a teraszon, olvasom a post-od és arra gondolok közben, hogy bármit is választasz, egy klón Dvarw dl fl tankot biztosan raknék a kosárba…


…igazából én raktam is annak idején. :kissing::dash::dash::dash:

6 kedvelés

Én személyes tapasztalattal ajánlanék egy profile x-et, tudod meshre is és coilra is. Dl is, nekem még 1x se folyt meg.

8 kedvelés

Lehet az vonz benne, hogy hungarikum, mint a tisza cipő, az sincs nekem de tetszik.

5 kedvelés

De csak az eredeti az :point_up:

2 kedvelés

A konstrukció magyar, ezt el nem veheti Tőlünk senki. Pont mint a bűvöskockát vagy a golyóstollat.
A klón sokkal olcsóbb és mivel a tank szerkezete faék egyszerű, könnyen és sikeressen másolható.
Az alsó töltést sok gyártó használja, kevésbbé kényelmes, de 100% kizárja a túltöltés miatti megfolyást, folyadék átnyomódást.
Engem sokmindenre megtanított az építéssel kapcsolatban. Egyből büntet, ha összeszereléskor valami nem optimális. Itt utólag nem álítható semmi, újból szét kell szedni. Nem istenítem, de egy stabil részvevője a gyűjteményemnek.

…még valami. Nagyon takarékos. 20Watt-on 0,6-0,7Ohm-ra tekerve, kevés levessel is kiváló felhőkre képes és nem kell alá erőmű.

7 kedvelés

Ez a technika működőképes lehet ?

2 kedvelés

Kezdetben én is így használtam, mert egyszerűbbnek tünt, de idővel a sokadik vattázásom után az alábbi módszerhez tértem át és ez sem bonyolultabb: 16:20

22:30

Lényeg, hogy nem vagyunk egyformák, mint ahogy az rta-ák is sokan sokfélék. Szerintem ki kell próbálni amennyit csak lehetősége van az egyszerű vépernek, hogy teljes legyen a kép. Mi tetszik és mi nem, miből ízlik és miből nem, mit szeretek építeni és az amit kevésbé, végül, de nem utolsó sorban, mire van pénzem és mire lesz nem sokára… :wink: :grin: :+1:

5 kedvelés