Tankok zavarában

Sziasztok!

Nos akkor a lényegre is térek, szeretnék vásárolni egy tankot amit leginkább dl felhasználásra szeretnék építgetni, és mivel ez lenne leginkább az első “szárny” bontogatásom ebben az irányban, a segítségetek szeretném kérni. Végig olvastam már jó pár bejegyzést is de végül nem jutottam dűlőre. Tudnátok olyan tankot ajánlani ami kezdő mókolásnak megtenné? Előre is köszönöm a segítséget! :upside_down_face:

Igen egy régi szériás Zeusz duál tankot ajánlanèk ha be lehet még szerezni ha nem akkor egy brunhilde dl rtat

Én biztos nem dual tankkal kezdeném az rta-s pályafutást :slight_smile: Valami egyszerűbb single DL rta-t kéne ajánlani, de én csak az Intake-et ismerem…az jó is, de nincs sok boltban, talán még liquidhall-ban akad.

1 kedvelés

Személyes véleményem alapján inkább kezdenék single építéssel, mivel könnyebb is vele bánni másrészt nem kell kettesével dobálni a kukába mindent, kettesével vattázni stb, ha meg egy tekerést tennék egy akkora térbe ízvesztéssel járna. Volt régebben egy brunci mtl-em amin túl kellett adjak. Próbáltam drag x-be pnp rba fejet az viszont nagyon picike volt kezdetnek. Ezért maradnék egy egyszerű, szimpla, nem 19k-ért single építésben. :grin:

Már le sem mertem írni :smile:

Itt is van, magyarországi bolt és olcsóbb mint Liquidhall.
RBA-RTA Kazánok | AUGVAPE INTAKE RTA 4.2ml | www.hunvapor.com

1 kedvelés

Én se vagyok nagy dl-es, de hangyaf…nyi tapasztalatom alapján a THC tauren one nem rossz választás.

És nem is egy ökör ára…

Yupp, még van is készleten náluk, jónak is tűnik első bliccre, hátha akad még olcsóbb terítékű portéka. :sweat_smile:

1 kedvelés

linkeltem itthoni boltban készleten lévőt is!

2 kedvelés

Valóban egyáltalán nem drága, csak itt is pre-order lehetőség van és ki tudja mikor érkezik be hozzájuk.

én direkt a felsőlevegőzés miatt is ajánlottam Intake-et…soha nem folyik meg…1 gonddal kevesebb

1 kedvelés
1 kedvelés

Semmi nem folyik meg, ha jól építed, cserébe később 100 taknból 95 jó lesz neked. Így meg vadászhatod később a felső levegőzést, ami kb 0 kínálattal lehet kapni. De persze kinek mi.

De ha még kapható és 100ból 100x folyásmentes? :grin: Persze nem elvárás ezt venni, de a tapasztalatom az, hogy érdemes. Biztos a Thunderhead Creation Tauren is jó tank ha ajánlod…viszont azzal nincs tapasztalatom. Mások pedig mást ajánlanak, hogy még nehezebb legyen a választása :slight_smile:

1 kedvelés

Miért, a felső levegőzésű nem képes folyni?

2 kedvelés

Cserébe viszont megtanultál vezetni automataváltós autóval…csak épp nem kapni csak 2 modellt. :rofl:

Mindegy, nálam nem előny a felső levegőzés, hanem hátrány, nem vagyunk egyformák. :+1:

Nem, mert felül van a lyuk, vagyis meg tud az, csak tele kell engedni a tankot fél liter levessel. :grin:

Na, de nem pofázok itt exdéeles kocaként. :sweat_smile:

1 kedvelés

A mesh deckes zeust és steamcreav aromatizert is lehet single dl-ben építeni a fajin befogatás miatt :grin:

Ééértem. Ergo majdnem ugyanott van az ember hogyha rosszul csinálja vagy ha nem figyel pl arra hogy fejjel lefelé legyen a mod. Igazából én gyakorolni szeretnék egy olyan tankon ami egyszerűbb jószág mint társai, de akkor ha már veszek akkor olyat amit tapasztaltabbak ajánlanak. :relieved:

Akkor rám ne hallgass! :joy: