Kezdő DL építős tank ajánlás

Sziasztok!
Alapban kezdő e-cigis vagyok, jelenleg porlasztós DL e-cigit szívok, de hosszú távon úgy gondolom, hogy ez a drága porlasztó miatt nem igazán fenntartható.
A modom egy Eleaf iStick Pico LE 75 W, 1 18650-es akksival. Ehhez szeretnék könnyen építhető DL tankot keresni.
A tankkal kapcsolatban a folyásmentes, biztos működés az egyetlen kikötés. (zsebben hordom, nem szeretném megáztatni magam :smiley: ) Ezen kívül persze minél jobb ízvisszaadás számít, illetve hogy ne menjen azért rá egy fél ház ára :smiley:
További kérésem lenne, hogy mivel teljesen kezdő vagyok még az e-cigiben is, nem hogy az építésben, minden egyéb infó is érdekelne hozzá, tehát hogy milyen vattát, milyen huzalt, hány körrel, kb mekkora teljesítménytartományon érdemes megkezdeni a kisérletezést az adott tankhoz.
Előre is köszönöm a segítséget!

2 kedvelés

Szerintem a többiek már unják tőlem, de: Augvape Intake DL. Felső levegőzés, szóval nem folyik, nem drága és szerintem frankó ízeket hoz :slight_smile:

8 kedvelés

Igen, ezt már én is láttam és esélyes is :smiley:
A huzal, vatta stb részre mit ajánlanál hozzá?

3 kedvelés

Valamilyen clapton huzalt. Nekem most egy quad clapton van benne, ami elég vaskos darab, nagy gőzzel és jó ízzel. De sztem valami sima fused clapton tökéletes lesz benne.
Vatta ízlés kérdése, emlékeim szerint legutóbb Vapefly Firebolt került bele.
Az a helyzet, hogy nem vagyok huzal és vattafetisiszta, ezeket inkább ellenállás és kényelmi szempontok alapján választom. A fent említettek nekem bejöttek, de majd biztos jön valaki, aki megmondja a frankót :smiley:

4 kedvelés

Picora 22 -es tank :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Tényleg bosszantó, hogy sokadikra ajánlod, de nem kapható…szóval add el te nekem :smiley:

4 kedvelés

Nekem volt Intake, azt cseréltem Wotofo Profile-ra. Sokkal teltebb gőzöket tud, intenzívebb ízek mellett. A gyári mesh lapot kb havinta kell cserélni, de volt már, hogy 3 hónapig is bírta, ez nagyon lötyi függő. Ha tudsz arra ügyelni, hogy mindig függőlegesen álljon, akkor fizikailag lehetetlen a folyás, ha eldől, akkor folyik.

3 kedvelés

Szia @Zacsi hát mivel kezdésként vennél építhető rta így én az alábbiakban gondolkodnék ami könnyen építhető és megbízható…Zeus x, zx,Advken Manta,Haar,Dwarv ,fl,Kylin mini,Ether ezek már mind voltak nekem ezért ajánlom …

4 kedvelés

Najó, de hát az mesh :slight_smile:

2 kedvelés

Tessék, még színt is választhatsz :smiley:

https://liquidhall.com/porlasztok-es-kazanok/felujithato-porlasztok-rta-rda-rdta/dl-1/augvape-intake-rta-tank

Csak mondanám hogy az az aksi megfogja hajtani a Dl-t? Nem biztos, hogy jó kombináció :blush:

2 kedvelés

Meg, csak nem olyan sokáig :sweat_smile:
De attól függ mennyin akarja hajtani. Nem feltétlenül kell egy DL tekerésnek 50W-80W.

4 kedvelés

Csak az “átlagból” indultam ki :sweat_smile:

2 kedvelés

Vannak single- ben építhető rta ami ha olyan coilal van megépitve vagy tekerve 25-40 watton lehet hajtani átlagban 18650- es akkukhoz ajánlot 21700-nál meg nem gond mert birja single akkusként is…Dual rta felejtős mert az akkut kinyírja…

5 kedvelés

Igen, unjuk, mennyi a jutalékod? :thinking: :rofl:

6 kedvelés

Há valamit csak kell mondanom ha kérdezenek, nem? :rofl:

6 kedvelés

Augvape Intake az már prémium jutalékot kell hogy folyósítania a számládra :fist_right::fist_left:Amugy nem rossz az Intake …

5 kedvelés

Én legalábbis sokkal többet kaptam tőle, mint vártam.

2 kedvelés

Egyébként másik fórumon van aki a dvarw dl klónra esküszik, olcsó, és 30 watt körül simán meg lehet építeni. Persze én csak okoskodok, közöm sincs a dl-hez. :grin:

6 kedvelés

Mondjuk az MTL Dwarv után simán tudnám ajánlani látatlanban is a DL verziót.

3 kedvelés