Ki mit ajanlana RTA-bol?

Sziasztok! Eddig porlasztos tankokat hasznaltam, most vennek DL RTA, vagy RDTA-t.Tudnatok ajanlani valamit ami jo is es egyszeru is tekerni? Az izek erdekelnek elsosorban jobban, mint a gozmennyiseg. Azt olvastam, hogy az Alien coil egesz jo ebben, ez igy megallja a helyet?!

Szia.Single-be az eclipset ajánlom.Dualban a blaze-t ajánlom.RDTA-ban az artemis sodronyos változatát ajánlom.Az alien coilt inkább RDA-ba javaslom RTA-ba inkább 3mm-es NI80-as coil-t javaslok.Single-be 0.3/0.4ohm ellenálásút.Dual-ba 0.5/0.6ohm ellenálásút,mert ott felezödik az ellenálás.Remélem tudtam segíteni.

3 kedvelés

Maradjunk a jó és egyszerű mérvnél . Szerintem minden kezdő dl rta-ás bele fut a nagy magaságos villámok istenébe a Zeusba . Single , dual építhető. Felső levegős nehezen folyik meg . Kezdő barát

3 kedvelés

A Vaperina közösségi szavazás alapján dl szekció

6 kedvelés

Tőlem mindig a Profile RDTA a válasz erre​:grinning:
Szerintem nagyon jó kazán.
Ráadásul lehetetlen rosszul vattázni…
Nagyon jó ízeket ad, mint dualba, mint meshbe.
Single nekem levegős.

4 kedvelés

Én a hellvape fat rabbit rta-t tudnám mondani. Túl sokat nem használtam, mert barátnőm berabolta és nem hajlandó megválni tőle. :laughing: a vattázásra egy kicsit oda kell figyelni, és teszt videóba Tamás azt mondta valószínűleg meg fog folyni higabb liquidnél, de 50/50es keverésnél sem volt hajlandó rá.

1 kedvelés

Single vagy dual?

dual.

1 kedvelés

Általában single tekerésű tankokat hasznàlok dl-hez, 0,4 Ohm környékére megtekerve vagy akár a fölé is. A szűk kazánterek jó szellőzéssel párosulva így kisebb teljesítményen is elegendő ízes felhőket képeznek számomra és nem kell alá erőművet tennem.

Két kedvencem a Dvarw dl fl és a sodrony nélküli THC Artemis 1,5. Mindkét tank kezdő barát, úgy vélem:

6 kedvelés