Melyik tank legyen a következő?

Sziasztok! :grin:
Sokat gondolkodtam azon írjak-e, de ki segíthetne ha nem ti :hugs:.
Olyan tankot szeretnèk venni ami gyönyörűen át adja az ízeket, nagyon sokat olvastam itt de én mindig elveszek a rengetegbe :grin:
Azt hiszem nem baj ha drágább csak legyen jó. Személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi kinek mi a Best.

4 kedvelés

Milyen ízeket szeretsz?
Mtl vagy dl?
Építős vagy poris?

4 kedvelés

Szia,

Azért mondj egy összeget. :sweat_smile:

Milyen ízeket használsz?

Rtaról beszélünk?

2 kedvelés

Bocsi, nem tértem ki a rèszletekre.
Úgy érzem már eljutottam arra a szintre hogy nem baj ha kicsit drágább kategória​:hugs::thinking: a lényeg hogy tényleg nagyon fini legyen.
Mtl rta ami èrdekel. Most 100% ban egy bishopot használok, de úgy érzem ez még nem az igazi vannak ennél jobbak is de jönn a de melyik legyen sok közül.
Szívok én mindent, de inkább a gyümi mentolos vonalon mozgok.

2 kedvelés

Gyümölcs-mentol az nálam best of dwarv mtl fl. :wink:

6 kedvelés

th is szempont?

a dvarw nem egy rossz tank fl22 abban minden íz jó nekem legalább is.:blush::wink:

5 kedvelés

Minden is fontos :wink: De első hogy az ízek szépen jöjjenek át, mert olyan csalódott voltam mikor otthon voltam és kedves nővérem prolasztós nem tudom már milyen egy kis pod szebben adta az ízeket mint az én Bishopom, például az övèbe szépen lehetett érezni a kókuszt nekem meg semmi :cry:
Úgy hogy azért döntöttem úgy hogy szintet kell ugorjak :grin:

Szemezek már vele egy jó ideje én is.

1 kedvelés

Sajnos nem így megy…jó ízeket ki lehet hozni, meg rosszakat is, sőt leves függő is, meg húzal, vatta, levegőzés, watt szám…szóval a drágabb nem egyenlő jobb ízek.

3 kedvelés

Ez mondjuk tank függő is. Én is fedeztem már fel ízeket ugyanazt a liquidet szívva más-más tankból. Pedig mindkét tankkkal elégedett voltam. Szóval ne dobd ki a bishopot, lehet van, ami abból fog jobban ízleni.

5 kedvelés

Akkor ne a vásárlásba meneküljek először, hanem, vegyek másik húzalt és vattát, mondjuk tény és való hogy nincs is itthon olyan sok csak a jó bevált egy fajta, vatta BPMods húzal meg kanthal 28 ga, ennyi :neutral_face: az annyi.

3 kedvelés

Én semmit se dobok ki, még eladni sincs szívem semmit, nem hogy kidobni :grin:

3 kedvelés

Én ilyet sosem mondanék. :sweat_smile:

Csak azt mondom, hogy ne legyenek óriási elvárásaid és legyél nyitott a kisérletezésre, ha nem jön össze, akkor meg jöhet a következő.

Én nem használok gyümit, sem mentolt és a dvarw sem jött be, miközben tucatjával vannak itt is hívei.

2 kedvelés

Próbáld ki a Ni huzaltokat. Amikor én kipróbáltam utána már mást nem is használtam :grinning:

1 kedvelés

Nekem vannak is elado dvarwjaim. :joy::joy::joy:. Ha meg is a vasarlas mellett dontenel. Sokan itt a bykat mondjak. Van aki masra eskuszik. Kinek mi. Tenyleg ki kell tapasztalni. En pl vagy ket hete elkezdtem claptont hasznalni mtl- ben. Elotte sosem szerettem. Most valamiert ez jon be. Ezt rakom a tankjaimba. Csak egy pelda volt.

4 kedvelés

Bizony, bizony a claptont én is javaslom :+1:

1 kedvelés

Hmmm…dwarvba 2-es magon szálhuzal, nekem 28ga kanthal.

1 kedvelés

Augusztusban leszek Magyarországon ha még meg lesz akkor szívesen visszatérhetünk a Dvawjaidra :grin:

1 kedvelés

Szinte egy faluban vagytok kint :grin: