Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Csak dohány ma is :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Én mostanában hajlok ismét a desszertdohányok felé. Most szívom itt ezt a sütis ízét, és hát nemtom… Hiányzik a kék villamos. :pleading_face:

7 kedvelés

Fú… 36 meg 24 mg-ossal kísérleteztem azokba a nyomi Egokba :grin: de anno a Hangsen nagy isten volt. EO árulta, vagy nagynehezen, kintről lehetett rendelni.

1 kedvelés

Neked adnám, mert lassan fogy. Sok a popcorn benne :roll_eyes: de ez 16-osra lett rittyentve…

Próbáltam sok féle aromát nem tudom elszívni csak a dohány szerűt nem is értem miért…

4 kedvelés

Bakker :flushed:elárultam magam :grin:de tényleg csak azt szerettem volna :blush:nagyon vigyázzatok a rendelésnél :rofl::rofl::rofl::rofl:

6 kedvelés

21mg volt az Evodban nekem (olyan mint az Ego), inkább az ízekkel kísérleteztem, a vanília és kókusz, plusz a dohányosok. De anno egyszer vettem vegyesgyümcsös ízt az Ecigi Mester üzletben és véletlen gyümölcsteásat kaptam. Kinyit előttem a világ. :heart_eyes:

5 kedvelés

hangsen volt minden is…

2 kedvelés

Résen kell lenni, mert ezek csak úgy beugrálnak a kosárba. :joy::joy:

3 kedvelés

Ott van a csati is :grin:a barackos naggggyyyon adja :crazy_face:

10 kedvelés

A nagylyukú Teszkós kosár kell, azon át is esnek a kisebb dolgok :rofl:

3 kedvelés

Ez mekkora duma :blush::joy:

5 kedvelés

És akkor ezt faarccal előadja :grin:meghekkelték a rendelését. Hát, mostmár mind1, elszívjuk nagy duzzogva :joy:

9 kedvelés

Remélem a le Petit is ilyen nagylelkű lesz a héten érkező csomagomnál :blush:

3 kedvelés

Na jól van ,levezetem nektek lássátok a matek még megy :grin:
510 csatl. 750.-
Szállítás 1990.-
Na nehogymá ennyiért fizessek ilyen sokat :blush: így kerültek kosárba a lötyik :blush:így már nem is olyan drága a csatlakozó ugye ? :crazy_face:

9 kedvelés

Fú, így veszek majd új tv-t :joy:bedobom 2 cerkaelem mellé:grin:
Lifehack

6 kedvelés

ja nálam is így kezdődik aztán megnézem hány eurótól ingyenes a szállítás :rofl: :rofl:

8 kedvelés

Én is, igy megy ez :rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Azt másik oldalról kell rendelnem ,ott ingyenes lesz :blush:

4 kedvelés

Fehérorosz smucig :slightly_smiling_face: az bezzeg nem ingyenes pedig sok volt… :slightly_smiling_face:

5 kedvelés