Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Nagyon kedves vagy. De még picit élni szeretnék. :hugs::heart::joy:

4 kedvelés


Tudnátok írni pár infót erről a tankról? Rendelnem kellene diy hozzávalókat, és kellene még annyi h ingyen legyen a futár…
@Zolika nem piszkálni akarlak, a rendeléssel, csupán nekem is fogynak a cuccaim… :grin::grin::grin:

4 kedvelés

Én az FL verziót venném. Egyébként jó tank, jó ízzel, hatalmas gőzökkel. Az FL ugyanígy. Talán picit érzékeny a vattázásra, de nem hinném, hogy ez Neked gondot okozna. :blush:

7 kedvelés

És tényleg úgy van, mint ahogy írja a leírásban, h alulról kell tölteni levessel?
Ez az alulról töltés nem hátrány kissé?

4 kedvelés

Igen, sajnos ez így van.

3 kedvelés

Mert… Hát… 90/h-val a pályán, csavargatni… Hát… Hogy is mondjam… Kissé furcsa lesz… :joy:

5 kedvelés

Így van! Alul töltős és bármivel fel tudod még vezetés közben is sőt a kátyúk miatt sem fogod mellétölteni!:grinning:

6 kedvelés

5ml, nem elég? :sweat_smile:

3 kedvelés

Csak 4:30 órát kell elég legyen mert aztán 45 perc szünet…
:grin:

4 kedvelés

Akkor rendelem is… Köszönöm a segítséget…
Mindenkinek… Neked is Kinga…
Nem akartam kivételt tenni… :blush::grin:

3 kedvelés

Hát azért az 5ml nálam is kitart 4.5 vezetésre!:rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Bár én nem vezetek, de nálam 5ml, ha nem dolgozom is 5 órán át legalább kitart. Ha dolgozom akkor 2 nap. :sweat_smile:

6 kedvelés

Ahogy Zolika mondaná egy jó drippet csapj mellé a kosárba!:grin:

3 kedvelés

Mar késő. Rendelés leadva. Amúgy drippjeim vannak elég rendesen… :joy:

4 kedvelés

Most amúgy belegondoltam, a Taifun GT 2-höz hasonlóan, a Dvarw is visszatérő tank nálam. Vettem-eladtam-vettem-eladtam… :sweat_smile: Mindig bántam, mikor eladtam, mert amúgy jó tank nagyon. Főleg a minimalista stílus miatt, és a tisztítása is a legkönnyebb, konkrétan alig áll pár elemből. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés


Nem vagyok túl igényes. De ezek az ilyen rövid drippek jönnek be igazán nekem…

2 kedvelés

Akkor jó! Bár lehet neked bejön a sajátja is!

3 kedvelés

Majd tolok rá egy 810-es drippet, és homlok horpasztos szűk mtl-ben tökéletes lesz… :joy::joy::joy:

3 kedvelés

Annyit észre vettem most a bersin h utolsó tekerés óta pirítás kor rendesen fortyog… SS316L 29ga-s sima szálhuzal. 2.5 magon 10 menet… Viszont ízre jó…

3 kedvelés

Mi fortyog benne kolléga?

3 kedvelés