Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Te vagy az egyik hosszú távú bizonyítéka ezek szerint, hogy a vape rohadtul nem olyan káros, mint ahogy feketítik az érdekcsoportok :+1:
Akkor ott volt minden, cartomizertől Daniig :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Én még szívtam desztvízes alapot, 2014-ben álltam át, pattogott mint a fene. 2015-től nincs már benne víz. :slight_smile:

5 kedvelés

Hát kösz…tényleg jól vagyok.Amikor cígiztem csak a reggeli köhögés zavart…a szaggot akkor még bírtam.Aztán egyik nap kattant valami a fejembe vettem ilyen cigire hasonlitó rudat meg valami fekete szivó szál szerű valamit és azóta nem szívok analógot…

8 kedvelés

Nekem is ezekkel lett tele a puttony. Meg egy tüdőgyulladás. Meg a Covid. Meg a büdös. Meg a tüdőm.
2010-12 közt Ego szettel, ilyesmikkel bohóckodtam 2 évet, de ott nem jött össze, párhuzamosan ment a kettő.

1 kedvelés

Én nagyon hamar át álltam a saját keverésre a kész soha nem tetszett…

3 kedvelés

Én az elején fél évig szívtam a boltit. GreenSmog, Ecigi Mester, Grand Vape, szerettem a kínálatukat, de amint megkóstoltam egy saját keverést már mentem is aromát venni. :smiley: De ugyanúgy vizezett alapot lehetett csak venni akkor még.

4 kedvelés

Ecm, Helm, korai Mystic :+1:

1 kedvelés

Azt mondod lehet na erre már nem emlékszem,hogy mindbe víz is lett volna…de lehet azért is pattogott annyira az üvegszál…lehet ,hogy ígazad van… :thinking:

3 kedvelés

Volt egy screenshotom anno az EliquidVG-n árult alap leírásáról, ahol is írták, hogy 2015 második negyedévében vezetik ki a desztvízes alapot. 3.5%-os hígításban volt benne víz. Már akkor is írtam ezekről, azért kellett a kép, csak már nincs meg, mert már ilreleváns. :slight_smile:

3 kedvelés

Akkor biztos én is ezektől vettem meg németbe a vape boltba…

2 kedvelés

Tudod, hogy ezt anno én se tudtam? Pg Többletest rendeltem akkor is. És ha még vizezték is…folyt, pattogott az Ego-m.
Nem volt olyan szettem, amiben megbízzak.
Leégett, gombhiba, kifolyt, meg 1.5 ml…ez is oka az akkori kudarcomnak.
Egy Ego fekete 1100 mAh szett, 1 gombos, 14 ezer volt 2010-ben :roll_eyes: Aztán lett a végére Lavatube (szétesett 2 hónaposan a full eleje) meg Qzi kazán fémszövettel, de nem mentette meg.

5 kedvelés

Én abból a gyönyörű bordó színűt használtam :blush:

2 kedvelés

16990 2akkuval hunvapor talán ,ezért mentem fel akkor pestre :rofl:

4 kedvelés

Ego-ra emlékszem mindig volt nálam 5-6db mert random kinyirtam…eldőlt és kampó volt neki…de volt köztük mindent túl élő is…nem is értettem…

6 kedvelés

Volt egy Ego KLÓN :grin:is, SS testtel. Az tudott olyat, hogy 3 színű gomb, 3.2, 3.7, 4.2 Volt. De nem mentette meg a helyzetet.
Párszor cserben hagytak munkában, és vettem inkább cigit… :roll_eyes: Mindegy, szóval válogatott xaraim voltak.
Vivi Nova 2 ml!!! óriástank.

4 ezerért vettem a kis EGO-ba 5 forintosnál kisebb elektronikát, mikor cserés lett…

Szívtam 18-24-36 mg liquidet (de ezekből a fosokból…), illetve anno nekem HELM Laca külön kevert kérésre :grin:

A nagyok, Blekiék is, mar komolyabb atomizerekkel és 18650 mechákkal nyomultak.

2 kedvelés

Akkor én mit szóljak a 8 modommal?:cry:

2 kedvelés

Az nagy baj,ha a 100-as nikem 1 hónapja vagy régebben kicsit(mikor bezárt az eliquidvg)a kamrában van csak?És még nem kevertem be.

2 kedvelés

Én se sírok, évekig lesz mod​:+1::grin:csak mostmár vészfék. Minden darabomban van számomra különleges :+1: bár még 3 ide se ért​:rofl:

6 kedvelés

Nem baj, mert nem volt még meleg, akkor kell jobban erre figyelni, ha már 20 fok felett van a kinti átlaghő. Én a 8 év alatt megszoktam, hogy nikket a fagyóba.

3 kedvelés

Levest meg majd a hűtőbe…
De minimum fénytől dugni.
Olvastam több helyen olyat, hogy a nic a nem romló levesben is már elkezd bomlani, gyengülni. 1 évesen szobahőn is feleződhet a nic tartalom.

4 kedvelés