Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Nem hogy az új modot,tankot …de még az akkukat is kipróbálom :rofl:

5 kedvelés

Úgy ahogy mondod …de akkor még nem tudhattam, hogy mire megjön, veszek pár mást :grin::sob::roll_eyes:

Na, legyen akaratod szerint (bexarás, milyen pici és könnyű):

8 kedvelés

Jó pofa miez?

3 kedvelés

8 kedvelés

Ja ez az md :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Wotofo Mdura Mini.
Egyszerű vw mod, de csoda pofa :+1:

4 kedvelés

Ő is szép​:+1:



Nagyon jó ez a letekerem - eltolom betöltés. A levegőzés tágabban állítható.

11 kedvelés

Azt majd a yihin :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

7ezerért ajándék, mert amúgy a V5 10-12ezer. :grin: Használd egészséggel és megelégedéssel. :hugs: Úgyis megtekered mindjárt. :sweat_smile:

4 kedvelés

Neem, ellenállok, elpakoltam a “szereléket”. De sejtem, hogy jó lesz. Kettő van :roll_eyes:de csak az egyiket bontottam fel. :grin:Most itt van 5 szett, 5 íz, és élvezem kicsit a darabka szombatot​:+1:hol máshol, főleg itt​:slightly_smiling_face:

Kéne egy terapeuta, aki lecsesz, hogy elég mindent összeherdáltam már, stop hardver.

Azt mondtam az elején, maximum 5 mod, 5-6-7 tank. :grin:

7 kedvelés

Ilyet mi nem tennénk Soha nem fosztanánk meg az örömöktől…

5 kedvelés

Igen, de most az agyam mondta, hogy elég, használgasd örömmel… 62 napja ugrottam bele (de valamiért többnek tűnik), mondjuk egyből letettem a cigit, a kezdeti sikerek miatt. Na, azt nem bánom abszolúte​:+1:
Ami jobban zavar, az a leves-fiaskóm, és hogy sok rosszat bekevertem. Pocsékolás volt.
Mindegy, 2025-ig megvagyok, max vatta kell meg liquid​:slightly_smiling_face:

Másik jó érzés: nem az van, hogy de rágyújtanék…hanem hogy hiányzik valamelyik kedvenc levesem íze.

5 kedvelés

Tedd félre használd azt ami jó később úgy is elszívod. Én így csínálom…ami nagyon nem megy azt oda adom másnak…

6 kedvelés

Persze, nem veszett fejsze … :wink: Most pl. úgy jartam a Black Note Kentucky levesemmel, hogy 50 naposan elkezdett ízleni. Jellegtelen volt 30 naposan is.

Azt az 1 100 milli vape42 Mtájpot voltam muszáj kiönteni. Az maga volt a gonosz :grin:(nekem), de aki szereti, azt is meg kell értenem.

4 kedvelés

Nekem se ízlett, de én csak 10.ml kevertem :grin:

2 kedvelés

Ivett, én meg egy marha voltam, az első 6 keverésemet nekirántottam 100 milibe :roll_eyes::grin: nem szégyen bevallani, de hülye voltam. Vettem ugye 100 ml flaskákat, aromákat amit vape42-n agyondicsértek, és hadd szóljon.
Az első hetemen csak kapott USA mixet szívtam, meg egy fél flaska Parliamentet kaptam öcsémtől, és vártam hogy beérjenek.
Az Old Goldot, French Pipe-t, és még 1-2 ilyet, meg a gyümölcsöket el fogom szívni.
Tanulság: azóta 10-30 ml-eket keverek abból, ami bizonytalan vagy új.

4 kedvelés

Elsőre mindig 10 ml keverek, egyszer én is megjartam a ripe-vel, fel eve még mindig itt van, már össze - vissza izesitettem, de megy a lefolyoba :joy:

3 kedvelés

Az a gáz, hogy nem volt bennem kétely. Vagy egy ejj… :grin:Vagy egy nono.
Egyébként szénné olvastam a véleményeket, és Kinga összes keverős cikkét. De ez az egy dolog nem esett le, hogy kicsiben keverj, te ökör Zoli.

Főzni-sütni sem szeretek, csak emberesebb adagokat. :grin:nálam 5 liter a Madártej karácsonykor. A bundáskenyér 17 tojásból, és 2 napig eszem, vagy 3.

Amúgy remélem 1-2 évig elállnak a levesek hűtőben :roll_eyes:

5 kedvelés

Szerintem elallnak, de halottam róla, valaki lefagyasztotta​:laughing:

1 kedvelés

Nem feltétlen hülyeség. Nekem a 100 ml 100-as nic volt 1 hónapig fagyon. :grin:

1 kedvelés