Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Oké Szabi, természetesen írok véleményt majd ha elkezdem pöfékelni! :wink:

5 kedvelés

Sajnos a liquid -aroma.hu-n 20 százalékos akció van.
Á, nem rendeltem sokat… :roll_eyes::grin:

2 kedvelés

Az akku. …-n is.És érdekes,hogy mindkét helyen ugyan az a kuponkód.Van közúk 1máshoz?:thinking:

1 kedvelés

Egy a cég. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ezt így nem értem szintaktikailag :grin:, de nem nézegettem össze senki mással.
Aktuális ünnepet tekintve véletlen is lehet :+1:

1 kedvelés

Nem véletlen​:slightly_smiling_face:
Egymás után kaptam ráadásul a 2 hírlevelet.Így tűnt fel.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Akkor most megéri ezt rendelni ugye?Erre mondtad,hogy jó akku?(Mindig elfelehtem)

3 kedvelés

Megerősítem én is, műszakiként is, tulajként is.
Nálam top akku:+1:

1 kedvelés

Már a kosárban van 3 db.Csak a megerősítésre vártam​:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igen Drága, vedd nyugodtan. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ha utána mész, hamarabb a kezedben lesz… :rofl:

1 kedvelés

E-cigi nem volt?

2 kedvelés

Biztos volt, de akkor még nem foglalkoztam a témával :blush:

5 kedvelés

Onnan nem rendelek :blush:elég volt belőle :blush:vannak már jobb (igaz jóval drágább :grin:) oldalak mint csájna​:stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés


Én is Kinga javaslatára vettem ilyet. Tökéletes. Sztem sokkal jobb mint a samsung…

10 kedvelés

Az ünnepek alatt, magyar Mystic SnV van a palettán! :index_pointing_at_the_viewer: :facepunch:

11 kedvelés

Az ünnepek alatt is Latakiás kutyvalékok. (Némi jövés-menés tegnap és ma, rokonlátogató jelleggel).
És természetesen esti jutalom: Tabak Royal Gold (bar talalnék “gazdaságosabb” váltóízt"…a villamos és az Obsidian mondjuk még jó “bronzérmesek”)

Kóstolásra érett 2 Discovery (2 hetesek elmúltak, 35-40 fokban rázogatva érlelt).

Black Sails: édeskés és diós felhang, picit karcos, pipadohány jellegű, enyhén diós, fás. (Sajna nem lesz állandó)

Old Captain: csemegének kevés, szivarnak túl édes és csemegés. Nehéz hová tenni. Picit “dohos”, diós, mély aroma, ízesített pipadohány, diós beütés, a távolban pici rumos jelleget érzek.
(Sajna szintén nem állandó - viszont lehet hogy neki sok a 4 százalék. Sőt, biztos.)

8 kedvelés

Ezért jó ezeket olvasnom mert tuti nem veszek ilyeneket :grin:

7 kedvelés

Már megérte :grin: különben nem hülyeségből irkálom hetek óta, hanem pont közösségi érdekböl. :+1:
(Mástól is szívesen olvasok ajánlót - sajna kevés van).
Nem rosszak - egyik Discovery sem az. Csak az egyik “énem” a fődohányos vonalhoz méri még ezeket. (Multis melóm cigarettaszüneteiben, ami nem túl sok, mi ad élményt és megnyugvást).
Itthon simán “elpipázgatós” mindkettő :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Persze tudom, én is beleszaladtam 1-2 dohányízbe ,de már csak a desszertdohány (ott is vannak érdekességek)ami megy és a gyümölcs​:blush:

3 kedvelés