Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

ez az,hogy nem iszom​:rofl::rofl:nagyon ritkán csak egy sör egy hónapban​:grinning::grinning:most meg nem is ihatnák mert lassan mehetek dolgozni reggel 6 ig :wink::slightly_smiling_face::grinning:

4 kedvelés

A munka megvár, de a sör melegszik, uh gyorsan idd meg azt az egyet! :wink:

4 kedvelés

Tudom mi a longfill és,hogy az aroma a kis flakonban van…a %-ot nem értettem.A többi longfillre az van írva,hogy öntse fel alaplével…a %-okat nem értettem​:wink:

2 kedvelés

Az új keverés, érik a drága, ha ez sem fog ízleni tökönszúrom magamat. Ennyi lét már nem fogok kiönteni…így is itt hever már közel 300 ml.

7 kedvelés

Miért Öntöde ki? :slightly_smiling_face: Miért nem ajándékozod/adod el őket? :slightly_smiling_face: Az ízlésünk nem egyezik, ami neked nem jön be, lehet, hogy másnak igen.:wink:

5 kedvelés

Nehéz eladni, amit felraktam még ingyen se kell a kutyának sem :rofl:

4 kedvelés

Ide is felraktad? Ha igen, akkor bocsi, nem emlékszem rá.:pleading_face:

1 kedvelés

Fel, de most már nem izgat, el fogom szívni, 20k-t nem pocsékolok el, kemény leszek, mint a viacolor.

Sőt, ha jobban utána számolok van az 28k is, ajaj, most már biztos elszívom, még ha pacalos-májashurka íze van is…

7 kedvelés

Titta öröm,bódogtá!:sunglasses:

14 kedvelés

9 kedvelés

Az az eper nekem is itt hever, nem akar fogyni…a társa az elf mango egy fokkal jobb, de az sem akar fogyni, pedig csak 60 millis flakonok. Kiváncsi vagyok neked bejön é.

2 kedvelés

Mi nem tetszik bennük?

2 kedvelés

Az epernek nem nagyon van eper íze, a mango meg túl mangos egész napra.

2 kedvelés

@Mcvape az 555,hogy jön be neked?Milyen az íze?És kokszol-e nagyon?Mostmár,hogy majd építek nem csak porlasztózok,szeretnék végre rendelni egy pár Discoveryt…

4 kedvelés

Ma jött még csak meg​:grinning: felönteni se volt még időm​:sweat_smile:

5 kedvelés

A “fantasztikus” ötös…

Kemény 450 milli vár rám. :sleepy: :face_vomiting:

Na jó, a mangot elszívogatom, ha épp rámjön, az eper ilyen semmilyen, az ice cream cookies valami halovány vanilia, a flip it meg durva mű pisztácia, ha a vaniliával keverem még épp lemegy, a k boom meg fogalmam sincs milyen, de odab…sz rendesen.

Mondhatjuk, hogy ez most kapufa volt rendesen, mondjuk a grampa cream kedvenc lesz, szóval 6-ból 1, lehetne rosszabb is. Ugye? :rofl:

Megvan, a kboom valami kanalas gyógyszerre emlékeztet, hmmm fincsi.

11 kedvelés

Kész,eddig bírtam!2 napos red astaire letesztelve​:rofl::rofl::rofl:Nem csíp,vagy karistol és rendesen selymes az íze(nekem),biztos lesz ez jobb is,de már jóóó:heart_eyes:
Másik,egyelőre még elég keményen tolom,18-20-as bolti nic salt mixek.A gyümiseket,direkt gyengébbre kevertem( 14%) és azért pár perc után ez is odavág,jó lesz ez!
Elvileg a nic elég friss,3 hete volt palackozva,gondolom ez is segít .

12 kedvelés

Nagyon szépen, igényesen készited el! :wink:

4 kedvelés

Köszi!Habár ez életem első keverése​:grin:Egy már biztos ,az inawera-nak biztos sok a 10%.Ezt üthetem fel legalább ötösre.Na ez olyan volt,mint mikor gyerekként szétrágtam egy szem kávé babot :rofl:Imádom a kávét,sokat is iszom,de ez azért túlzás .Váltóíznek mondjuk tökéletes :laughing:A red astaire nekem nagyon finom 7.5-ben,lehet a pinkman is sok 10 százalékban .Így 5 nap után előjött rajta minden íz tisztán és lehet picit erősebb mint az astaire.

5 kedvelés

A pinkmant milyen arányú alappal készitetted, hogy a 10 százalékot soknak érzed?
Ha jól rémlik, 10-20 százalék közötti az ajánlás.
Nekem is itt várakozik, hogy bekeverjem, de most az alapleveim sz@rakodnak :frowning:

2 kedvelés