Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Van itthon natúr pg-m. Mi a kérdés?
Hogy milyen natúran minden keverés nélkül?

2 kedvelés

Nem. Hanem hogy milyen egy nem édes ízzel (de akár natúran) és mekkora gőzt termel pl egy 70/30 ízbajnokhoz képest.
Meg még az, hogy édesíti-e egy total száraz dohánykivonat ízét.
Illetve minden egyéb benyomás :slightly_smiling_face:
Élvezhető, vagy sem.
Mint írigattam az elmúlt órákban, nem a nagy gőz a fontos, hanem hogy be édesítse fel pl. a dohánykivonatos aromákat.
Hja, és a TH mennyivel erősebb :+1::slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Aham. Akkor lehet nem én vagyok a megfelelő teszt alany :blush:
50-50 liquedket használok, dohány ízeket egyáltalán nem, tulajdonképpen az összes liquidem valamennyire édes :joy:

3 kedvelés

Azért egy próbát majd teszek. Gondolom tank függő is. Van valamelyik tankod ezek közül? Galaxies, Dvarw fl.mtl, By-ka 9, ares 2… Csak mert akkor olyanban próbálom, és írok benyomást :joy:

1 kedvelés

Hát, ha vagy bátor natúr pg-vel…:+1::slightly_smiling_face:
Geekvape Ammit, Dvarw, Kayfun Prime, Ambition mods Purity, Berserker v1, Expromizer v4, ezek vannak.

Oké, akkor marad a Dvarw :blush: nikotin nekem mindig 3% és 50-50 és boosterem van, úgyhogy annyi lesz benne a vg, csakhogy th-ról is legyen fogalmam :blush:

3 kedvelés

Ha megteszed, hogy megteszteled, írd meg róla az összes benyomásodat, légy szíves :+1::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

50 ml Pg-be kevertem 10 ml booster, szóval a 60 mlben van összesen 5ml vg.

Hááát… Egyszerűen…nem jó! Először semmi íz…és később se. Talán a vatta érződik minimálisan, de ebből nem fogok elszivni egy tankkal.
Gőz hasonló mennyiség mint az 50-es liquiddel, de sokkal…lazább.
Számomra semmi élvezeti értéke, még talán az analóg is “jobb” volt :roll_eyes:

Na jó, talán mikor beszívom, mintha lenne valami pici édes íz…vagy mégse. Nem tudom, még ha egy lufiból szivom ki a levegőt, az is jobb, pláne ha heliumos​:joy:

5 kedvelés

Ok, ízesítve is megpróbálod?
Nem üresen akarom szívni, hanem bekeverem, ugyanúgy mint most. Minimalizálni vagy nullázni akarom a Vg-t.
Th volt?
Köszi szépen :+1::wink:

Capella double apple, mango, melon, és supervape arabica supreme vagy caramell van itthon aroma. Barmelyikkel keverem, idő lesz… De kipróbálom. Ha te csak dohányosat szivsz nem gyümölcsöset hanem a kávésat próbálom hozzá
Th a szokásos volt…

2 kedvelés

Keverd be a szokásos arányban, vagy kicsit kevesebb…elvileg ízesebbnek és th-sabbnak kell lennie. A gőze meg ritkásabb…de van.
Nem volt megfolyás?

Dvarw -nál…nem​:blush:

2 kedvelés

Kávés bekeverve.
Ha eszedbe jut, pár nap múlva szólj rám, hogy kóstoltam meg :blush:

2 kedvelés

17 órakor kv ! :grin:
Ok​:+1:

1 kedvelés

Hát, én most bekevertem egy La Tabacchiera Perique-t.
Kérdeztem már itt, hogy az milyen, de nem írt rá senki. Így kíváncsiságból vettem. Illatra kicsit füstös, száraz. 5 %-ban kevertem be. Nem tudom, ezen cég 10 millis aromáit ki hogyan szokta. Kapott egy kis Bitter Wizardot. Érik.
Ismeri valaki ezt a Perique-t?

Lesz még egy kis Big Mouth kóstolás majd. Kevertem be 30-30 ml Caramel Machiato, és Chocolate Bar-t.

Ma kicsit nyűgös vagyok a vape-ra :roll_eyes:, picit minden levesem után érzem az alaplé enyhén étolajos ízét…Latakia vagy Melon, egy hülyesêg.

6 kedvelés

Ebben dohány karamell és vanília van…

1 kedvelés

AdG Latakia Hybrid után, a nagy kedvencem imádom! :heart_eyes: :+1: :facepunch:

8 kedvelés

Az a “jobbik” ry4. Szívtam már vitriolos beütésűt is. Nem tudom már, melyik márka. Abban volt valami M-type szerű durvulat adalék is.
2011-ben eredeti Ruyant kaptam Pesten egy cimborától. Na, az volt az igazi :+1:

Ízvakságod van​:sweat_smile: igyál citromos vizet

2 kedvelés

Citronyos gyömbér téjjával önlögetek most. :grin:

Amúgy nincs. Most tekerésztem, 3 tankot is, ízek jönnek frankón. :+1: Van íze az alaplének (sajnos), laposabb vagy dohányízek mögül kiérzik. Nekem étolaj jut eszembe róla.

Masik tapasztalatom: mistmár vannak 30-35 napos dohányos, érettnek mondható leveseim. De az érettséggel együtt valahogy csökken az ütős íz. Illetve jobban kiérzem ma ezt az olajos mellékízt. Vg, vagy pg az oka? Tipp?

Ok, lehet hogy nem ízvak vagyok, csak hüjje :grin:vagy speciális…

1 kedvelés