Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Jéééé, igazi liquid! :heart_eyes: Na ilyet itthon már nem látni. :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

Komolyan??Itt az első rendeléseim alatt lockdown volt,a hátsó kertből is csak online lehetett rendelni.Ma bementem,de jó hogy “tapasztalt” határozottsággal csak kértem ami kellett.Bokátol-plafonig 150 m2-en vagy egy anyahajónyi van nekik​:rofl:

7 kedvelés

Egyébként mindig meg akartam kérdezni,mert néha látom posztokban hogy emlegetve vannak a liquides “idők”.Miért van ezekből otthon hiány,lemaradtam valamiről?Kereslet nincs rá?Csak magamból kiindulva,ha valaki épp átszokóban,egy üveggel olcsobb mint egy doboz cigi és hosszú napokra elég egy erősebb fajta szűk mtl-ben kezdőnek …?

5 kedvelés

Mert csak trafikban kapni drágán a legocskább fajtákból. Kormányunk így vigyáz az egészségünkre.

10 kedvelés

Ahogy @Ispy írta. Itt olyan szabályozások vannak, hogy üldözve vannak az e-cigisek. Nem is szabályozásnak nevezném, ez már tilalom! Ami a trafikokban van az meg egy elég szűk rétege az ízeknek. Van vagy 8-10 felé és annyi, a java dohányos mert a gyümölcsös meg az édesek rászoktatják a gyerekeket, a kormányunk szerint. :confused:

6 kedvelés

Azosztigen!Mármint trafik azaz nemzeti dohány bolt ??Nálunk itt egy csomag cigi nem is tudom mennyi,kb 15€ ,de lehet több ,tekert cigit szívtam ,magyarból ami kb 2-2500 volt egy csomag (40gr kb 4-5 nap),szóval nem a pénz miatt tettem le.De itt egy liquid 2.5-5€ és sok angol van amit mondjuk beakcioznak 1-2€-ra ha fél év múlva lejárna :joy:

6 kedvelés

Az f.sza,gondolom nem azzal van baja az államnak hogy mennyire egészséges ,vagy sem,hanem hogy mennyi adót tud behúzni napi 1500 cigin,vagy sok napi 1500 e-cigin

6 kedvelés

Itt meg 1500 a cigi és nem tudom 2000 10ml? Nem vagyok update traffik árakból.

Én meg megkeverem magamnak 25-60 forintból 1 ml, attól függ milyen aroma, de lehetne a fele is, ha annyira kevergetni akarnék.

4 kedvelés

Na most már ezt is tudom.Bocs az off topic-ert ,de ez már régóta b.szta a csőrömet.

2 kedvelés

Hát ja, nekünk is b…ssza a csőrünket, de hát ez itt nem a haldokló nyugat, hanem a felvilágosult kelet. Ja nem.

8 kedvelés

Sziasztok.
Róluk van-e véleményetek?




Amit nem értek…azt hittem ezek longfillek…közben az van írva,hogy 8-10%-ban keverje…ha nem longfill és nem 1az1ben kell felönteni a 120ml-es flakont,akkor miért adják a 120-as flakont hozzá?:thinking::see_no_evil::see_no_evil:

De nem is ez az elsődleges kérdésem,hanem,hogy szereti-e aki vett már?:slightly_smiling_face:
Még az a kérdésem,hogy …fekete tea…még csak gyümiseket vettem…teásat nem.Mivel azért mégiscsak gyümis,lehet,hogy finom lenne nekem is?Teát inni szoktam néha…:joy:

2 kedvelés

Longfill az…csak az aroma nem bele van öntve a csabiba, hanem külön van egy kis 10 ml-es flakonban és úgy a csabiban :rofl:

Szóval először kell a kis flakont a nagy flakonba önteni, majd rá az alapot.

Elvileg csak minden össze kell borítani, de azért írja, hogy 8-10%-ban, mert egyrészt lehet játszani vele, ha több alapot öntesz bele, másrészt meg nem kötelező neked a csabiban keverni, hiszen tk. ez egy aroma koncentrátum és hozzá egy üres csabi flakon.

De végső soron a longfill az nem más, mint egy aromakoncentrátum átnevezve és drágábban eladva.

1 kedvelés

Szia, jó minőségű aromák, bátran ajánlom, nekem a White King nagy kedvencem, szuper szőlő, kaktusz, gyorsan fogy! :wink:

6 kedvelés

Aki vett már, szereti, főleg az ifjúság. Finomak, de nálunk 150ml lett a 120-ból.
Azt, hogy finom lesz-e Neked, hát így előre a radai rosseb se tudja. :rofl:

6 kedvelés

Lol Laughing GIF by MOODMAN

9 kedvelés

külön asztalt kell vegyek ennek majd :wink::grinning:amire majd rá fog férni,tervezek is a szobába egy kis sarkot csak magnak ugye ahol lehet tekerni építeni majd ha be költözök a házba aminek a vétele folyamatban van meg polc is kellesz oda az asztal mellé a modoknak leveseknek meg a kellékeknek.:slightly_smiling_face:kis tekerős építős sarok lesz majd.

5 kedvelés

na ezt nem ide akartam rakni írni be néztem de nagyon​:rofl::rofl:nem ehez a témához szerettem volna rakni már írok én mindenfele azt sem tudom hol vagyok már lassan​:rofl::grinning::rofl:

5 kedvelés

ja ok de jó helyre raktam jó helyen vagyok ok van :grinning::grinning:csak annyi a hozzászólás,hogy azt hittem rossz helyen járok :rofl:

5 kedvelés

Cat GIF
:stuck_out_tongue_closed_eyes:

9 kedvelés

@Szabolcs_Barna Iszol te rendesen? :grinning:

4 kedvelés