Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Scandalok mennyire édesek?

Most érkezett, így csak most kevertem be, várok azért pár napot vele, így erről még nem tudok nyilatkozni.

4 kedvelés

Szia @jimre én a Adams vape S&V flavorra, lennék kíváncsi hogy milyen 5-7 nap pihentetés után? :thinking: :blush:
Van nekem is 2-db kiszemeltem, és elég jókat írnak a márkáról, a véllemények alatt! :+1:

1 kedvelés

Énis ezért rendeltem be 1et hogy kipróbálja, énis csak értékelések alapján döntöttem az Adams vape és Scandalnál is, bár Scandalnál az is döntő érv volt, hogy bár fagyis, elvileg nincs benne hűsítő, és remélem tényleg ígyis lesz. :slight_smile:
Szerintem hétvégén kipróbálom azért őket, vagy hamarabb mert illatra jók. :smiley:
Ha nem felejtem el akkor írok róluk ide hogy nekem mi a véleményem. :slight_smile:

2 kedvelés

Szia @Edina_Pogonyi!
Most kevertem ki a pina coladat, szerintem finom lett​:yum:
Beletrafáltam egy jó ananászba lepetiten​:heart_eyes:
https://www.lepetitvapoteur.com/fr/marque-arome-mac-diyer/6050-concentre-ananas-mac-diyer.html

Ha szeretnéd leírom a receptet is​:blush:

5 kedvelés

sry csak most nem vagyok otthonn a kalkulátor meg hülye … 26 awg 3as mag 0.63 ohm 28 ból már nagyon kevés kéne

1 kedvelés

Vape42
Tegnap rendeltem 14:32-kor(14:30-ig lehet rendelni másnapra)és ma 10:00-kor a kezemben volt​:wink::heart::hugs::smiling_face_with_three_hearts:

11 kedvelés

Szia ezeket honét rendelted ?

1 kedvelés

Bocs fáradt vagyok :stuck_out_tongue:

1 kedvelés

Én most kevertem egy kis vampire vape Berry mentholt. A 30ml belenyomtam 250ml 3mg lotyibe. Jó szokott lenni ez a kombó. :grin:

8 kedvelés

Most lett jó, Egoist InDividual Black Castle SnV Vs. By_Ka V9 clone YFTK!!:+1: :facepunch:

6 kedvelés

Há kell nekünk itt nézelődni ? :rofl::rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Töröld már kiiiiii :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

7 kedvelés

Dehogy törli ! Ami jó,az jó :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Én leszek a Bááájjjjjkkkkkkaaa, Magyarország-i nagykövete! :rofl: :joy: :rofl:

5 kedvelés

Akkor beszéld rá Beatrixot is egyre mert nekünk nem hisz… :slightly_smiling_face: :facepunch:

6 kedvelés

85 bejegyzést új témára osztott fel: By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: By-ka és egyéb tankok - kibeszélő

1 bejegyzés egyesült egy létező témába: By-ka és egyéb tankok - kibeszélő