Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Én még hiányolom a “műhamutálas” :grin:érzést, de mostmár 15 hónap után, méterekről megérzem, ha valaki rágyújtásból jött vissza. Vagy akár egy liftben is a maradék-illatot.
Ez a Gina kivonatos? Szimpi :grin:

4 kedvelés

Nem kivonatos. Csak én fogom ki vonni a forgalomból. Még a TPA Bitter Nut Extra volt nekem ilyen.
Az én szaglásom is sokat javult az idők alatt, de vannak olyan helyek vagy találkozások, amikor ezt inkább hátránynak érzem. :nauseated_face:

4 kedvelés

Anno, amikor már egy ideje csak gőzöltem, megdöbbentően megjavult a szaglásom. Pechemre éppen nyár volt, és a zsúfolt buszon majdnem kidobtam a taccsot…
Ha a vonaton leült mellém egy bagós (aki nagy valószínűséggel felszállás előtt dobta el a csikket), rettenetesen éreztem rajta a szagot. Egyből eszembe jutott persze, hogy úristen, korábban így bűzlöttem én is biztos a bagótól. :face_with_hand_over_mouth:

6 kedvelés

Nincs itt titok a nic jövedéki termék, csak jövedéki engedéllyel rendelkezve vásárolható kivéve a dohányboltos, ott a dohánybolt fizeti a jöt-öt. A hivatalos neve költségvetési csalás vétsége vagy büntette, az nic tartalomtól függően, annak kalkulált adótartalma alapján. Ja és nem új, már 2000-ben is így volt, csak a akkor jövedéki csalásnak hívták :slight_smile: . Nem tudom mikor került bele a btk-ba, de szerintem kb amikor a jövedéki adót bevezették :slight_smile:

A leírásod alapján biztosan kihagyom a Ginát​:blush:
Boldog vaperinás torta napot :blush::+1:

5 kedvelés

Hello, úton van a csehektől egy ezüst Riva… ( 40 ojró ingyen posta… Enter :grinning: )

Tudnátok hozzá egy jó ízes RDL / DL tankot ajánlani? Rta, rdta mindegy. Előre is köszönöm!

1 kedvelés

Mondanám, hogy Wotofo Gear, de az idiótán nézne ki, mert a mododhoz túl kicsi lesz. Nekem bejött az Aromamizer Plus V2, ami most már V3 :grinning: Töltögetned ritkán kell, ha ezt veszed. Nekem kettő is van, mindkettő annyi kiegészítéssel, hogy benne a single coil deck van benne. Azzal (nekem) igazán pöpec!

1 kedvelés

HA egy mindenes kell akkor mint előttem @TyDe is írta Steam Crave aromamizer RDTA V2 vagy V3 illetve egyéni ajánlásom még e mellé Wotofo Profile X (mesh és coil egyaránt építhető bele)

Steam Crave Meson RTA-t bátran tudom ajánlani ha esetleg single coilos tank érdekel.

Azt elfelejtettem mondani, hogy ha nem a simple csomagját veszed a steam crave-nek na akkor kiszélesedik a paletta. Dual építés single építés mest stb.

Atmos Lab nem túl erős dohányos vonalon. Nekem a hamutartó nem volt meg belőle, Gina= nedves széna. Még arra se vettem a fáradságot, hogy kiöntsem, üvegestől ment a kukába :nauseated_face:.

1 kedvelés

Úton van a Wotofo Profile X egy Gaud 21-el, remélem tényleg olyan jó, mint a híre!

1 kedvelés

CSak annyit húzok ide a margó szélére, hogy 2 évet ment a wotofo profile-om és milliószor csináltam meg mesh és szétszedés összerakás miatt és imádtam. Igaz csak 2 fajta liquidet szívtam rajta.
Mióta megvan a profile x ugyanaz a mesh tekerés bele és nagyobb jobb…

Akkor nem hiába bízom benne :slight_smile:

Kellene csinálni egy toplistát…
Tudni szeretném én is, hogy utolsó vagyok, vagy csak utolsó előtti…:rofl:

Ha minden jól megy egy darabig nem kell NICet rendelnem az aromamestertől,
de ezt nagyon kiszerettem volna próbálni :slight_smile:

Tisztelettel

6 kedvelés

Azért van némi lehetőség az optimizmusra. Magyarországon még mindig sok nemzetközi összehasonlításban is az analóg dohányzók száma. Ez ugye közismerten jelentős hatással lehet a környezetükben élők számára, mint pl. családtagok. Az is ismert, hogy ennek csupán 1 százaléka lehet a gőzből származó környezet terhelés. Eredenndően alkotmányos jog az egészséges környezethez való jog, ezért nem kérdőjelezhető meg annak szakmaisága, ha az analóg dohányzókat átállítják gőzölőkké mindaddig, amíg az analógot teljesen be nem tiltják és az autóbuszok, kamionok is füstölnek. Úgy gondolom ezért. hogy hosszú lesz az az idő, amíg a nikotin tartalmú belélegezhető anyagok elérik a teljes tiltást, ugyanis analógiákkal mindig lehet támadni az elkapkodott jogszabályokat.

1 kedvelés

Itt, valójában, az a helyzet, hogy a vezető dohány gyárak, ki nem mondható bevétellel számoltak, valaha… és most h piacon van egy úgymond vetélytárs, igy hatalmasat csökkent a bevételük, és eppen ezért elkövetnek minden lehetséges variációt, h újra ők legyenek a topp-on…:grin:
Sőt, fogadni mernék h az elfbar, glo, iqos, ezek mind mind az ő műveik…

1 kedvelés

Ez a gesztenyepüré. :yum:

Kedves Hillek :grinning:! Azt a véleményem, ha a vape indulásakor maguk a dohánygyárak is beszálltak volna ebbe a bizniszbe, és ők maguk is fejlesztettek volna eszközöket, likvideket, akkor ma semmi, de semmi tiltás, korlátozás nem lenne. Se a TPD-k, se az ostoba magyar szabályozások… Annyi történt volna, hogy a pénzügyi eszközeik révén ledarálták volna a kisebb versenytársakat, a nagyobbakat meg felvásárolták volna. Így most az ő termékeikről értekeznénk itt, mindenféle korlátozás nélkül.

3 kedvelés