Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Na ne már

Nem tudom, kérdezem…

Ja, nem láttam a kérdőjelet

Most nagyon ki van fogyva minden

De, hogy az egész márkát levették? Marad majd a horror árú olasz rendelés. Szerencsére alaposan betáraztam még, mert azért lehetett erre számítani.

1 kedvelés

Mindenki le fogja húzni, aki magyar cég, mert mi mást tehet?

Podcaston a pásrásítóban beszéltek arról hogy nem tudják mi lesz, küzdenek de kérdéses a sorsuk.

Csak ha tudtam volna a valós infót, és esetleg egy kedvező leárazás is lett volna, megvettem volna a tartalékaikat :slightly_smiling_face: Én nem aggódok a lejárt aromák miatt FivePawns-ból szivogatok 2018-ast is most…

Azért kíváncsi lennék, ha valakit elkapnak 1 lityi 100-as nikkel, akkor mit csinálnak? Ez nem booster, nem elektromos cigeretta utántöltésre van, hanem egy alapanyag, akárcsak a pg vagy a vg. De gondolom meganalizálnák az illetőt azért rendesen, végülis odafosni egy jobszabályt…megvan az egy délután pár perc alatt.

3 kedvelés

Ha még lenne amúgy Öt Gyalog (jó, legyen paraszt) kedvelő itt, akkor mostmár innen tudja első kézből rendelni…

1 kedvelés

Szerintem Oszi megoldja…

A kérdésed jó!

Viszont vissza kérdeznék, mennyiben más a kinti,
mint az aromamesteres (években :slight_smile: ) ?
De én ezt nem tudhatom, mert én hallottam valakiről,
aki látott olyant akinek 6. szomszédja rendelt ilyent :slight_smile:
Azt meg átb@szták, mert címkén 0%-os PG volt :slight_smile:

Tisztelettel

Az aromamesteres is necces, kétségtelen. Kérdés mikor borul ki a nik, pg és vg bili is, mert hiába tiltják a boostert, amikor mindenki ki tudja keverni otthon is.

És ugye ezek olyan anyagok, amiket 1000 helyen használnak…kell majd valami jó sztori mire is kell itthon a tömény nikotin, mittudomén, muskátlit locsolni. :sweat_smile:

2 kedvelés

Pontosan így van jól látod :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Az a bajom hogy kicsit olyan mint az “átkosban” van a 3 T (tiltott, tűrt , támogatott)
és úgy érzem mi a Tiltott és Tűrt között lavírozunk több kevesebb sikerrel :slight_smile: (semmi kép sem a Támogatott az biztos )
Amiben én reménykedem hogy a “Nemzetiben” lehessen Vapere emlékeztető cuccokat kapni(ott, úgy sem veszek), mert akkor legalább az utcán nem tud emiatt vegzálni a “hatósági közeg”(Rendőr) :slight_smile:

Tisztelettel

1 kedvelés

Nem vagyok meglepve sajnos, miután elkobozták az aromaszállítmányukat. Csak huzal meg egyéb apróságok eladásából nem élnek meg. :frowning:

Így is elég szépen kiegészítgették a “nem dohányzók védelmére” szolgáló jogszabályt, szinte mindenre rá lehet húzni, ahogy az aromára is tették:

1 kedvelés

Asap Grape. Édes és lédús szőlő, vegyes bogyókkal. Ezt írja. 20ml van benne, 40ml VG-vel öntöttem fel.1-3 nap érlelés, de olyan illata van, hogy azonnal ki kellett próbálnom kemény kb. 1ml-vel :smiley: Már most is nagyon finom! Tényleg édes, tényleg (kék)szőlő és tényleg van benne még valami hátul, amit nem tudok most hova tenni ízben. Várok vele szerintem többet is mint 3 nap, de még ha csak egy picivel is lesz jobb már akkor is elégedett leszek.

1 kedvelés

Meg vagyok szólítva :smile:
Azért a Castle-nek elég szép ára lett.

Május 1-én volt két éve, hogy nem gyújtottam rá. Aztán szép lassan elkezdtem “nem büdösnek” lenni…Pontosabban paradox módon egyre jobban éreztem, hogy büdös voltam ezideáig, addig kevésbé zavart és bizonyos dolgoknak még sokáig érezhető volt az a tipikus, tudjuk milyen bukéja, bár csökkenő mértékben. Olyannyira, hogy már nem is emlékeztem arra, milyen lehetett a leheletem egy-egy elszívott cigaretta után. Egészen mostanáig. Az Atmos Lab “Gina” nevű aromája, egy fajta dezsa-vű érzésként újra felidézte ezt az “élményt”, miközben a két év alatt szépen hozzászoktam a legnemesebb dohány keverékek ízvilágához, a friss gyümölcsök zamatához vagy a gintonic fanyarságához:

Akkor most leírnék pár emléket, amit az Atmos Lab Gina aromája idézett meg bennem:

  • Mint amikor beleejted a cigit a hamutartóba, de hiába törlöd meg, hamu ízű marad.
  • Egy váratlan esemény miatt a kioltott cigarettát elrakod, majd később újra gyújtod.
  • Ki nem takarított, elhanyagolt pipa megszokásból szájban tartása után …stb.

Egy szó, mint száz, igazi hamutartós élmény, semmi műanyag, teljesen autentikus, de én már úgy látszik, nem vágyom rá. Megpróbáltam utána önteni egy tank Discovery White-M-t, de azon is átette magát és egész napra velem maradt ez az érzés. A pupákolásra szánt szünetek is hamar rövidültek, ma kevésbé éreztem szükségét a felhő eregetésnek. Már majdnem leszoktam a vépelésről. Ja, nem. :grin:

Számomra most kiderült, hogy két év után már nincs szükségem e-féle kalandokra. Desszert dohány “forevör”!!!:heart_eyes::kissing_heart::yum:

8 kedvelés