Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Ez lesz a nyerő… Nézegettem már… Mindenképpen singe coil kell, dual meg mesh már van.

Az aromamizer plus v3 az 30 mm átmérőjű, a Riva maximum 27 mm-es tankot fogad…
Maradt az Aromamizer Supreme V3 vagy a Meson… Dilemma.

Már megtörtént, ők maguk publikálják a kutatási eredményeiket, hogy ez a kiút az analóg dohányosok számára. Csak sajnos mindenféle csoportosulások , szekták harsogják, hogy a dohányzókat utálni kell. Az nem számít, ha nikotin menteset szívsz, akkor is jön időnként belőled valami látványos ködszerű jelenség és ezért utálni kell. Mert úgy gondolja, ettől ő több lesz, mert őt nem kell utálni és van valami az életében, amit ő is fel tud mutatni azzal, hogy nem őt kell utálni. Szerintem ez ilyen egyszerű. Más kérdés, hogy a szekták elleni harc már nem az.

2 kedvelés

Én mindkét Meson-t Coilology Alien tekerésekkel használom. 2.5 mm az ajánlott de 3 mm is jól dolgozik csak akkor egy leheletnyit szűkebb lesz a levegőzés. Sose folyt meg eddig csak egy alkalommal. De akkor kiderült, hogy a decken található gumigyűrű nem szigetelt eléggé és cserélni kellett.

Igen.

Ezt pont a Te és @Ispy ajánlása miatt próbálom ki :slight_smile:
(az már jelent valamit hogy @Ispy nem kapásból mondja hogy rossz)
De köszönöm nektek :slight_smile:

Tisztelettel

Gesztenyét nem éreztem benne, inkább volt mogyoró, de nem rossz, 2%-ban kevertem és nem édes, egész napos cucc. Én meg @Zolika ájánlása miatt vettem. :sweat_smile:

Esetleg tudok még egész klassz vanília fagyit aromában :wink:

Itt szívom a journey black custordot, szinte alig van íze, szerintem a vanillia nálam 3-4ml, azt ízvakság. Vagy szarul vattáztam megint. :rofl:

Ez engem is felizgathat :slightly_smiling_face:a pisztacia fagyi pl. begyütt :+1:

3 kedvelés

Az távozott tőlem,eleinte ízlett de már nem :joy:

Tudod mit keresgetek még most? After Eight, illetve Narancsos After Eight :roll_eyes::pleading_face::grin:

Azt hiszem láttam aftert valahol :grin:épp tegnap kalandoztam itt ott :joy:

Ja azt nem írtam hozzá, hogy eddig 0 sikerrel… :grin: A narancsos meg kilátastalan.

Maga a normális narancs aroma szólóban is Imposszájbl Missön.

Találtam egy “sétálósnak való” boro modot, amiben nincs állítólag pára lecsapódás sem nagyon.
Nekem még mindig a “műanyaggal” van gondom:

A jobb oldali azért már “szódával” elmegy szerintem :slight_smile:
Azért így hogy Jacekék (Monarchys fiúk) is csinálnak gombokat, meg “takarót”
valószínű én egyet bevállalok :slight_smile:

Magasságban akkora mint a Stratum Balance 18650-el 72mm, 5 mmel szélesebb 53 mm.
Viszont itt férfi kéz számára is jó helyen van a tűz gomb :slight_smile:
Viszont én nem fizetném meg látatlanban a DNA felárát.
(BF-60 kompatibilis)

Tisztelettel

5 kedvelés

Lásd kivel van dolgod,tessék :rofl:https://e-liquidbolt.cc/termek/mentolos-csoki-izu/

Tényleg szép…

Még csak pàr napja érik a Flavorist Havana Royal, de persze megkóstoltam. :blush: Már most is finom, úgyhogy ez bejövős lesz, érzem! :yum:

3 kedvelés

Ez kvázi rumos diós-nak néz ki…na, azt nem mertem még venni. A Royal GOLD viszont most is pont szívódik.
(Az Old Captain okozta trauma miatt lehet :roll_eyes:)

Nem rumos-diós. Nem tudnám egyelőre meghatározni, de finom. Mivel a darknak is kellett idő, ezt is hagyom “kibontakozni”. :slight_smile:

2 kedvelés