Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Tabak royal aromak nagyon jok. En nagyon szeretem, de irgalmatlanul kokszolnak.

2 kedvelés

Vatta van elég :grin: de ha porlasztóznék, akkor tényleg szempont lehetne…

Nem ismerem. A kezdeti buzgó kóstolgatások után évekig csak M-type-ot szívtam. Mostanában próbálgattam csak megint új ízeket. Csak lestem, hogy pl. mi az a longfill? :blush: (Jó üzlet a gyártóknak.) Azt kell mondjam, hogy a próbált új ízekből kevés jött be. Így nem is terveztem igazàn a további beszerzéseket, de alkalomadtán kipróbálom, amit ajánlottàl (hátha lesz akció :wink: ). Most ezt az újabb Tabak royalt is csak az akciós ár miatt vállaltam be még. Marad az M-type mellett még néhány bevált íz, nem igazán akarok több pénzt kidobni màr kóstolgatásra. Mióta itt vagyok a Vaperinán, már többet költöttem eszközökre is, mint évek óta bármikor. :smile:

1 kedvelés

Annyi baj legyen! :slight_smile:

Kicsit megnyugodtam :grin::roll_eyes:

1 kedvelés

Mik is azok? Az M Type vonal nekem is bejön, ezért kérdem.

Kísért a múlt :rofl:

Az orrodat is tisztíccsa? :joy::joy::joy:

sziasztok!
én a következőket kevertem ma reggel:

  1. Mexican Fried Ice Cream Chef’s Flavours 25pg/75vg alap 26%ban
  2. Tasty Mania Donut Popcorn Power Chill Pill 25pg/75vg alap 20%ban
  3. Projet Lenny Vape or Diy 25pg/75vg alap 23%ban
  4. Goose Juice Quack’s Juice Factory 25pg/75vg alap 28%ban
  5. Wéra Maori Full Moon 25pg/75vg alap 20%ban

szép napot :slight_smile:
jflex

4 kedvelés

Nem pont olyanok, mint az M-type. Hasonlót még nem találtam. :slight_smile:
DV-DY4, Aromamestertől a Drjum Black, és az Indiai dohány (cheshut), TPA RY4 Double, Halo Tribeca.

Köszönöm! Majd listában tartom ezeket a következő beszerzésnél. Halo Tribeca van is bekeveretlen. Épp most borzadtam el, hogy mennyi vár még bekeverésre/próbára:
Scandal Flavors / Pearl; Hawthorne / Saint Clouds; Journey / Classic / Dark Delight; Omerta / Caravella / RY4 Peanut Banana; Scandal Flavors / Pure Sin; Flavorist / Tabak Royal - Havana; Journey - Private Reserve / Jinx; Journey - Discovery / North; One Hit Wonder / Neapolitan; One Hit Wonder / Army Man; Pistachio / Don Cristo; Coffee / Don Cristo; Cubano Type / TPA; 555 / Inawera; Tobacco Symphony / Inawera; Classique Hampton / Vincent dans les Vape; Tribeca / Halo; Boba’s / Nova Liquides; Tabak No. 1 / Stammi; Pirates Tobacco / Empire Brew; Buffalo Red / Egoist és Just Juice / Tobacco Club - Vanilla Toffee

1 kedvelés

Az Iw-től a Symphonyt régen szerettem.
Egy időre jól el vagy látva, azt látom. :slight_smile: Régebben én is sok aromát begyűjtöttem, kísérleteztem, aztán a többsége végül kuka lett. Most már nem akarok sokfélét tartani.

Hat engem ez a pioneer v1.5 egyre jobban elszomorit. A chillpill szolloset kiprobaltam az rda-mban, ott se volt ize, ment a lefolyoba. Most egy full moon eve-t probalok, a recurve rdaba teszteltem azt is, bomba iz hatalmas hűsítő erzes. Pioneer 2.5 mag 2-30/40 mtl fused clapton ss316 super sorb vatta semmi iz, pici hűsítőt erezni. Olyan ize van mintha a tanknak valami fura muanyag vagy nem is tudom milyen kesernyes ize lenne es az dominal. Probaltam 10wattol 24 wattig, 25 eget. 2.9es afc van benne, de semmi ize nincs :frowning: vagy eladom, vagy egy jol iranyzott kalapacsutest kap :slight_smile:

2 kedvelés

1.5 airpin,3 lukra nyitva az m-type és a turkish baba benne :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Sima ni80 szálhuzallal használom,2,5 ös mag, a majdnem legkisebb afc-vel, fullra nyitott levegövel, alacsony kéménnyel, ízfokozó turbó valami benne. Kivonatos dohányokkal. Tökéletes.

2 kedvelés

Dohanyosokkal, de baratnom gyumilcsosoket szivna, az meg sz@r benne. Mar 1 tankot elszivtam, de csak keseru hűsítős ize van.

Ilyen huzal lehetosegeim vannak mtl re :slight_smile:

Rémlik mintha másképp kéne összeszerelni gyümisre mint dohányosra. Részletekre nem emlékszem, de a leírásában benne van. Sosem próbáltam gyümissel. Nekem a gyümis az mesh dl.

2 kedvelés

Inkább a superfine ……2.5 mag 5 karika a többi az vastag lesz hozzá:smiling_face:

1 kedvelés

Nem egy ideális mtl drót gyüjtemény :thinking:
Superfine v zivipf ss clapton​:flushed:

Szerk.
Ok, most nézem…2.9 air pin??? Erős túlzásnak érzem, az már minden, csak nem mtl. Mindenképp próbálj valami kisebbet

1 kedvelés