Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Barátnőmé, o gyümölcsös hűsítős mentolos es ss coilt szereti, az ni80-al van valami baja.

Gondoltam amúgy, de ekkora labdát nem bírtam nem lecsapni. A ni80at én se szeretem. Lassú.

Szerintem nem szeretnéd látni azokat a körmöket élőben :smile:

Felül kell bírálnom a korábbi álláspontomat. Most, valamivel több, mint egy hónap érés után már élvezhetővé vált ez az aroma. Megszűnt émelyítőnek lenni, összesimultak az ízek egy testes desszertdohánnyá. Azért egész naposnak továbbra sem ajánlanám, de alkalmanként, pl. egy finom ital mellé jól eshet.

5 kedvelés

Hát gondolom nem voltál otthon és kibontották neked és úgy küldték a képet. Na tőlem senki nem veszi el azt a fajta beteljesülést :joy: szóval ha tőled el tudta, biztos nagyon kemény. Így igen, lehet félnék :joy::joy:

1 kedvelés

A balesetin dolgozik párom, csupán emiatt írtam :wink:

Most érik kettő heisenberg. Egy sima meg egy grape. Még nem tudom milyen, majd beszámolok ha nem felejtem el.elvileg hűsít meg gyümölcsös is.

Amilyen töketlen vagyok mostanában, elképzelhető :joy: hetek óta kiment a bokám és még mindig nem tudok járni. Ma vettem észre, ha kinyújtom a lábam és feszítem, egy lábujjam, az első percnél derékszögben hajlik vissza. Magától. Nem biztos hogy olyan jó :joy::joy:

Heisenberg szerintem keverés után egyből fogyasztható. Már úgy is annyira beeszi magát mindenbe, hogy csak az újra tekerés és vattázás segít :smile:

Psszt. Már az első nap cseppintettem, nem bírtam ki. De nekem csak medvecukor íze van, semmi mást nem érzek. Azért várok még. Türelmetlenül.

Rákostoltam. Nem rossz de el vagyok szokva a 3mg nictől így nehéz volt megállapítani mennyire is jó :slightly_smiling_face:

Elnézést a késői válaszért. Kumulusvape rendelés :slightly_smiling_face: De más francia shopban is kaphatóak. unicornvape-n és lepetit-en is kapható.

Ez ragyogó ötlet! Mert ugye ha van a sampon alaplé és hozzá a gyógyszerkönyvi minőségű nikotin booster, akkor megoldódik az állandóan fenyegető érzetünk, nevezetesen az, hogy nem lesznek az alapanyagok beszerezhetők.

1 kedvelés

Most összekeveredett a tartályban az Ioqness (tejes kakaó) a Backers málnával, ez utóbbi utántöltés gyanánt 3/4-ed rész lehetett. A végeredmény a fűkaszáláskor jellemző illat-és zamatra hasonlít. Ahhoz, amikor az ember a csalánokkal övezett lapuleveles részhez ér. Mindegy, legalább tökéletes felkészülés lesz a néhány óra múlva bekövetkező kaszálási akcióra. Remélhetőleg addigra bekövetkezik az ízvakság is.


leütöttem én is az entert

10 kedvelés

Én május elején kevertem be pont ugyanezt. Két hét érlelés után Sputnik (2,25 mag, SS, 28Ga, 0.8 ohm) tankból próbáltam rá, és tegnap rendeltem is két tartalékot. Nekem ennyire bejött. Hiába ízlések és pofonok :wink:

Így, összeérve már nekem is ízlik. :slight_smile:
Most majd kipróbálom ezt is:

5 kedvelés

Köszönöm Szépen!

Ha már nem rossz, akkor legközelebb, egy próbát nekem is megér :slight_smile:

Tisztelettel

Végül is bekevertem ezt a (számomra) furaságot. Érdekes. Az biztos, hogy nem lesz lefolyótöltelék… Elsőre talán ez jutott róla eszembe:

Tiszticcsa

Aki érti, az érti :grin:. Amúgy izgalmas! Lássuk csak! A leírás szerint: “A valódi marokkói menta íze, erdei bogyós gyümölcsökkel, citrusokkal és hűsítő hatással kombinálva.” A kép hozzá ez:

A menta és egy nem zavaró mértékű, csipetnyi hűsítő azonnal érezhető, ahogyan a rágó is. Az erdei gyümölcsök is kivehetők beszíváskor. Azt nem mondom, hogy állandó ízem lesz, de a dohányosok mellett váltóíznek tökéletes. Számomra semmi mű aroma nem érződik, azt mondanám, minőségi aroma.

2 kedvelés

A nagy kedvencemet a Five Pawns / Black Flag Risent ismered? Úgy vélem, ha ez bejön, Neked, akkor az pláne be fog! Nálam ha ez 5, akkor a Flag *5! V42-n szokott lenni… amíg még kitartanak.