Ki mit rendelt? Ki mit kevert?

Mondanam, hogy büntetésből elszívom, de ennyire nem utálom magam (még).
Hú, de nehéz sarokban térdelve írni… :roll_eyes:

Hát persze, az aroma teljesen egyéni ízlés dolga.
Ráadásul az is változik. Régen volt egy, a darkhoz hasonló aroma (szerk.: Old Havana), amit egy darabig imádtam, de most nem tudnám szívni màr. :thinking:

Mézes dohányból még Laca Gold Ducat aromája volt kellemes. :yum:

2 kedvelés

Sok ilyen,ès ehhez hasonló mellènyúlás landolt már @Deepfreeze vaper társunknál. :sweat_smile:

1 kedvelés

Az újak közül ami egész bejövős, az a Halo Tribeca. :yum:

Az Infra Black finom szedres, csak a hűsítő nem kéne bele nekem… Alkalmilag nyáron elmegy.

3 kedvelés

Ez megy most itt is …

Féltve őrzöm őket :grinning:
Ezek kerültek hirtelen a kezembe, mert amúgy eléggé elzárva tartom őket. Nehogy párologjanak :rofl:

Ne szivassatok már :joy::joy::joy::joy:nálam sem volt több benne​:joy:azóta senki sem kóstolta? :joy:

De azèrt fogyogatnak,vagy nem annyira? :sweat_smile: :thinking:

1 kedvelés

Az epres dohány szerintem nem rossz, csak van ilyen párosítás a GBC-től és az jobb.
A Lady Baba-t nem merem :rofl: Néha beleszagolok és minduntalan elbizonytalanodom :sweat_smile:
A Large nem lenne rossz, viszont 10 perc után cefreízű lesz tőle a szám és baromi nehéz kisikálni a tankból az ízét.

Ez a titokzatos nevű Lady Baba nagyjàból mit takar?

Dögvészt :rofl:

1 kedvelés

Konkrétabban? :smile:

Van róla teszt.

1 kedvelés

Elvileg ilyen izé… ilyen vattacukor, de tetszőlegesen bele lehet képzelni egyéb dolgokat is. De már illatra is nagyon cukros mázas.

2 kedvelés

Azt? Még a szaga is borzasztó. :joy: :joy: :joy:

Vannak azok a rózsavizes török csemegék, amik ilyen puha valamik és fullra vannak porcukorba hempergetve. Na, az finom ehhez képest. :rofl:

Köszönöm! Hát, nem kívántam meg…

1 kedvelés

Valahogy sejtettem is. :slightly_smiling_face:

Nagyon rossz a tobacco bastards?:sweat_smile:
Akkor azt nem keverem be ha megjön.

1 kedvelés

Szerintem nem olyan rossz, csak pont ilyen ízzel van jobb.

1 kedvelés