Lady Baba Barnum-Show

letöltés
slide-mailing-Barnum-Show-solana-50ml-550x185
Lady Baba
Gyártó : Francia
A Francia Solana gyártó egy termékét mutatom be, ami a Barnum Show nyolc darabos sorozatából származik. A törpillától a bohócig, minden megtalálható ebben az őrült grafikával és ízekkel rendelkező kreálmányokban. A Lady Baba egy vattacukros ízt mutat be nekünk, amit vagy szeretni fogsz vagy nem. Köztes állapotnak nincs helye . Az illata eléggé parfümös, aminek talán a Vaper hölgyek fognak örülni. Mivel többet nem is tudok írni az illatáról, rá is térek az ízekre. Eléggé nehezen vettem rá magam hogy belekóstoljak. Most jönne egy kis szünet…… Borzalom ! Aki olvasgatta már a tesztjeim tudhatja hogy szeretem az édes ízeket. Ebben az esetben egy rettenetesen émelyítő ízt pakoltak bele az aromába. Annyira édes, hogy szinte szívhatatlanná teszi azt. Szerintem a vattacukor közel sem ilyen. Érezhető benne egy kis méz is, ami nem tudom honnan került bele, valamint egy számomra ismeretlen íz, ami adja a parfümös illatot. A vattacukorhoz semmi kötődést nem találtam benne. Ez az édes íz szinte fel tapad a szájpadlásodra és kellemetlen parfümös szájszagot képez . Azon gondolkozom, van-e olyan Vaper aki egész nap ezt pöfékelné. Gyorsan fel is kerestem pár oldalt a vélemények miatt. Hát akad olyan aki megadta az öt csillagot. Nézegetve a sorozat többi tagját is, mind egytől egyig ugyan ilyen édes szirupok. Kétlem, hogy bármelyik is jobb lenne, de ami nekem rossz, az lehet hogy neked pont jó lesz.
A terméket @Peva71 vaperina felhasználótól kaptam tesztelésre, amit köszönök szépen neki.

3 kedvelés

És igen, nem én vagyok a nyomi, ez tényleg szar. :joy:

Mondom, ez egy az egyben az a török zselés édesség, aminek rózsavíz íze van és porcukorba van hempergetve. :sweat_smile:

Köszönöm a tesztet!
Legalább elrettentésnek jó, hogy más ne fusson bele :slightly_smiling_face:

Kellett hozzá pici bátorság​:face_with_hand_over_mouth:

Ettől még lehetsz nyomi :thinking::grin::face_with_hand_over_mouth:
De nem, ebben az esetben tényleg nem :slightly_smiling_face:

Hát kösz szépen, nem ezt vártam…valaki törölje a profilodat azonnal. :joy:

komplett cirkusz…és a durva az, hogy még ezt is megveszik :smiling_imp:

És nem is akármilyen áron

Itt kétszer szenvedsz, egyszer a pénztárnál, egyszer a wc-nél. :rofl:

Amúgy a polcon jól mutat :slight_smile:

Hát…szerintem rémisztő az a csaj, mint valami freak show.

Viszont van még a csomagban egy Ruthless grape drank is, ami egész jó lesz. Abból is lesz majd leírás

Mentségemre szóljon, nem a kép miatt vettem meg :slightly_smiling_face: vattacukrot kerestem, de tévedtem :slightly_smiling_face:
A grape jó lesz, szerintem tetszeni fog!

3 kedvelés

Bejövős lesz, valamint a Mr. Meringue is

1 kedvelés

Na az nekem nem jött be. Valami egész másra számítottam.

Na, mert a Lady Baba Barnum-Show névvel megvetette magát a kis rohadék :rofl:

Nem, megcsak azzal sem, szimplán azzal, hogy vattacukrot ígért :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Hát igen, arra cuppantam én is…volna.

De most elkezdem szipákolni az aromamester eper vattacukrot, vattacukor zeró, cukor zéró, eper meg a szokásos borzalom, mint az elf eperben. Csak olcsóbb.

Nem könnyű eset a vattacukor, finom lenne ha nem kellene annyifélét kipróbálni